OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zamkną przejazd kolejowy z powodu pilnego remontu

W związku z koniecznością przeprowadzenia pilnego remontu na przejeździe kolejowym, uprzejmie informujemy, że w terminie od dnia 17.06.2019 r. godz. 08:00 do dnia 19.06.2019r godz. 20:00, przejazd w Topoli Osiedle zostanie zamknięty. Objazd zostanie poprowadzony zgodnie z załączonym schematem. Za utrudnienia wykonawca robót serdecznie przeprasza.

+

5 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kek
odpowiada  Mar
1 rok temu

znana praktyka, znak najczęściej ustawiony po to, aby policja trochę mandatów wlepiła

Mar
2 lat temu

Weźcie się lepiej za ten w Tarchałach Wielkich! Jak można postawić znak na rogatce STOP- rogatka uszkodzona…??? Wcześniej nie ma żadnej informacji o zmianie ruchu. Znowu musi dojść do tragedii żebyście się tym zajęli? Większość jeździ na pamięć i nie każdy się zatrzymuje a znak jest mało widoczny.

Mieszkaniec
2 lat temu

Kiedy na ulicy Odolanowskiej zostanie zlikwidowana nierówność nawierzchni asfaltowej przy wjeździe na przejazd kolejowy?Naprawa tego wyniesie niewiele a komfort przejazdu po obydwu stronach będzie rewelacyjny.

Life
2 lat temu

Jak już to w Topoli Osiedle , miszczu geolokalizcji

pkp
2 lat temu

Niech naprawią to torowisko na Raszkowskiej co prowadzi z dworca na sklejki. Trochę ulepili z asfaltu i znów się rozwaliło, a za amortyzację kto odda kierowcom?

5
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x