OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ciężarówką wjechał w drzewo. Ma połamane nogi

Około godziny 8:00 doszło do wypadku samochodu ciężarowego, należącego do jednej z firm meblarskich. Kierowca zjechał z drogi i uderzył czołowo w drzewo. Ratownicy musieli uwolnić go z kabiny, ponieważ był w niej zakleszczony.

{openx:1}

Po użyciu sprzętu hydraulicznego uwolniono poszkodowanego. Wstępnie miał złamane prawe udo i kostkę w lewej nodze. Przetransportowano go śmigłowcem LPR do ostrowskiego szpitala. Do zdarzenia doszło w miejscowości Marcinki k. Kobylej Góry.

0 0 głos
Oceń temat
6 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Hahaah
1 rok temu

Autor tego postu jest sam jak ta ciężarówka na zdjęciu jest bus a nie ciężarówka i to piszą ludzie po studiach

DIEGO 01
odpowiada  Hahaah
1 rok temu

Przecież to czysty chwyt marketingowy, tytuł “Bus wjechał w drzewo” nie brzmi tak groźnie jak “Ciężarówka wjechała w drzewo” co zresztą widać po debilnych komentarzach ludzi nie znających się w ogóle pod innym artykułem.

Jan
1 rok temu

to nie tłumaczenie dawniej jeździli Jelczami Starami i innymi cudami o klimie zapomni dzisiaj auta luksus a 1km jest taki sam długi jak dawniej kierowcy za dyche i tyle Sam osobiście jeździłem Jelczem na Hiszpanię i trochę wiem co znaczy jazda

merc
1 rok temu

taki upał, gorąc, ciezko sie jezdzi, tirami dopiero, maja co cwiczyc, ciezka praca

Gość
odpowiada  merc
1 rok temu

O 8 rano nie było jeszcze upału…,

Car Docenta
odpowiada  merc
1 rok temu

Dokładnie, ogólnie w dzisiejszych czasach driverka to ostatni chleb …
Ruch na drogach ogromny i dodatkowo pełno debil i za kółkiem, nie jest lekko, ale co mogą wiedzieć i jakie mają mieć pojęcie ludzie, którzy przejeżdżają w rok tyle kilometrów co kierowca zawodowy w ciągu miesiąca …

6
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x