Wideo ze śmiertelnego wypadku, w którym zginęły 2 osoby

Udostępnij
Tweet

Powracamy do wypadku, w którym 2 osoby zginęły na miejscu, po czołowym zderzeniu dwóch aut osobowych. Do wypadku doszło we wtorkowe popołudnie 21 maja na drodze wojewódzkiej nr 449 Ostrzeszów – Grabów.

+

Renault Clio jechały dwie osoby, kobieta i mężczyzna i to oni ponieśli śmierć. Skoda podróżował 1 mężczyzna, którego śmigłowiec LPR zabrał do szpitala. Z nagrania udostępnionego przez świadka wynika, że Renault zjechało na lewy pas ruchu. Wygląda tak jakby kierowca zasłabł za kierownicą.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Anonim
5 lat temu

Jaki telefon proszę was w tym wieku telefon za kierownicą. Przecież on nigdy nie miał przy sobie telefonu a gdzie dopiero podczas jazdy.

Anonim
5 lat temu

Znalem tych ludzi osobiscie I wiem ze nie mieli ze soba telefonu

maria
5 lat temu

ten Pan nie miał swojego telefonu, ani nigdy nie dzwonił z komórki

Anonim
5 lat temu

na sto procent telefon… niestety 🙁

Anonim
odpowiada  Anonim
5 lat temu

Skąd ta pewność że „na sto procent telefon” znałeś ich zapewne nie a ja już tak i zapewniam was że on nigdy nie używał telefonu a już napewno by tego nie zrobił podczas jazdy. Na przyszłość pomyślcie zanim coś napiszecie bo to to jest śmieszne.

Anonim
odpowiada  Anonim
5 lat temu

Ludzie proszę was skąd macie pewność że to „na sto procent telefon”. Znaliscie go zapewne nie ale ja już tak i wiem że on nigdy nie miał telefonu w ręce a gdzie dopiero podczas jazdy. Proszę was na przyszłość zastanówcie się co piszecie.

Muszka
5 lat temu

Zasłabnięcie luv używanie telefonu.

!!!
odpowiada  Muszka
5 lat temu

Luva – to Ty jesteś !

8
0
Napisz co o tym sądziszx