Mosiński z PiS komentuje wyniki wyborów

Udostępnij
Tweet

Jan Mosiński: „Nie ma u mnie triumfalizmu. Jeżeli coś we mnie triumfuje to pokora i chęć do dalszej pracy na rzecz Polski i Polaków”

+

Praca u podstaw, konsekwencja w działaniu a przede wszystkim genialny strateg, którym jest Jarosław Kaczyński, to wszystko pozwoliło wygrać wybory do Parlamentu Europejskiego. Ten sukces poprzedzony ciężką pracą samych kandydatów z listy nr 4 w Wielkopolsce pozwolił na wygraną. Jej ogrom (27 mandatów PiS w skali ogólnopolskiej) pokazuje, że Polacy postawili na politykę uczciwości, transparentności, na spokój i fachowość, na umiejętne definiowanie potrzeb Polaków.

Oczywiście, nasz sukces to przede wszystkim zaufanie, kolejne już, jakim obdarzyli nas Polacy. Nasi wyborcy postawili na wiarygodność, bo to ona jest i powinna nadal być istotnym miernikiem zaufania do polityków.

Wygraliśmy po raz piąty z rzędu. Na nic łamanie pewnych zasad przez D. Tuska, który zaangażował się w walkę o wygraną KE. Na nic najazdy na Polskę przez wiceprzewodniczącego Komisji Europejskiej F. Timmermansa. Polacy pokazali im, gdzie jest ich miejsce.

Na nic drwiny z naszej religii, opluwanie tego co dla nas najświętsze. Brak szacunku ze strony polityków KE wobec milionów Polaków, to de facto brak szacunku dla samych siebie. Ten brak szacunku ze strony naszych adwersarzy był po części przyczynkiem do klęski wyborczej. Wielkich przegranych jest wielu. Ale dajmy im spokój.

Ja, ze swej strony z całego serca dziękuję tym wszystkim, którzy zaufali naszej liście, naszym kandydatom. Polacy poparli kontynuację naszej polityki. Cieszę się ze zwycięstwa ale nie popadam w triumfalizm i zapewniam, że dalej będę kontynuował moją pracę organiczną, będę spotykał się z mieszkańcami Wielkopolski. Umiejętność słuchania głosu wyborców, głosu Wielkopolan może przyczynić się do jesiennego sukcesu wyborczego.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
historyk
5 lat temu

To może odpowie ? Dlaczego W Gdańsku obchodzi się 40 rocznicę wizyty JPII – (w 1979 r)….
Jan Paweł II w 1979 w ramach pielgrzymi odwiedził : Warszawę( 2-3. 06 ), Gniezno (3-4. 06),Częstochowę (4-6. .06) Kraków (6.06) i Kalwarię Zebrzydowską (7.06 )
GDAŃSKA na trasie pierwszej pielgrzymki NIE BYŁO !!!

No ale trzeba było „przykryć ” obchody 04.06.1989 roku – w mieście gdzie obalanie komuny się zaczęło, i jakoś na zdjęciach z tego okresu trudno wypatrzeć obecnie rządzących…. 🙁

Ciepłownik
5 lat temu

Aaaa, Moświński. Pseudo doktor za związkowe pieniądze. Ekspert od wszystkiego. Od kodeksu drogowego do pedofilii. Autorytet, że ho ho.

Wyborca
5 lat temu

A ile dostała głosów siostra PO-wca i KOD-erasty Andrzeja Kornaszewskiego Krystiana Drozd. Chciałbym wiedzieć, bo jak tylko 2, to by znaczyło, że oprócz mnie i jej samej nikt na nią nie głosował, nawet jej brat.

wyborca
5 lat temu

patrze w to zdjecie i mam wrazenie,że widze goscia z naszego parku – w poniedziałek rano przy cienkim winku . Gosciu ubrac sie , koszula, krawat – , ogolic sie itp. Modny nalezało byc z 30 lat temu . dzisiaj to z tym zarostem jesteś smieszny a nie modny

Marek
odpowiada  wyborca
5 lat temu

W kiepskiej dzielnicy mieszkasz.

22
0
Napisz co o tym sądziszx