BMW pędził o 50 km/h szybciej niż było dozwolone

Policjanci ostrowskiej drogówki zatrzymali kolejne prawo jazdy za rażące przekroczenie dopuszczalnej prędkości w obszarze zabudowanym. Uprawnienia na okres 3 miesięcy stracił 39-latek, który w obszarze zabudowanym o 60 km/h przekroczył dozwoloną prędkość i pędził 110 km/h.

+

Bardzo często kierowcom wydaje się, że jadąc szybko zaoszczędzą dodatkowych kilka minut. Z kolei dobre warunki pogodowe zachęcają do rozwijania większych prędkości. Ale czy zdajemy sobie sprawę z konsekwencji uczestniczenia w zdarzeniach drogowych? Straty materialne to jedno, a drugie to zdrowie i życie nasze i innych uczestników ruchu.

Dlatego też policjanci z Ostrowa Wielkopolskiego każdego dnia kontrolują zachowania kierowców na drodze, wyciągając konsekwencje w stosunku do tych, którzy w rażący sposób łamią przepisy ruchu drogowego i narażają siebie i innych na niebezpieczeństwo.

Policjanci ruchu drogowego kontrolując prędkość na terenie gminy Odolanów zatrzymali do kontroli pojazd marki BMW. Za kierownicą siedział 39-letni mieszkaniec powiatu ostrowskiego. Pomiar prędkości wskazał, że kierowca w obszarze zabudowanym, przy ograniczeniu prędkości do 50 km/h pędził 110km/h.

Kontrola policyjna zakończyła się mandatem, 10 punktami karnymi i zatrzymaniem prawa jazdy.

Apelujemy do wszystkich uczestników ruchu o rozwagę i ostrożność, a kierujących o dostosowanie prędkości do ograniczeń oraz panujących warunków ruchu.

CZYTAJ  Został przygnieciony przez ścianę (zdjęcia)

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
3 lat temu

To w końcu o ile przekroczył prędkość?Raz o 50 km/h a po chwili o 60 km/h.

123
odpowiada  Tomek
3 lat temu

Naucz się czytać ze zrozumieniem.

Marian z USA
3 lat temu

Te BMW w utrzymaniu kosztują dwa razy więcej niż np. skoda czy inny VW, dlaczego je kupili to tylko diler BMW wie

M power
odpowiada  Marian z USA
3 lat temu

Obywatela stać to policję też stać. Rozejrzyj się wracając z pracy do domu ile jeździ mercedesów AMG. Jeśli jesteś ciekawy podjedź do garcarka popytać o ceny zakupu i serwisu.

Marian z USA
odpowiada  Marian z USA
3 lat temu

za swoje to mogą ludzie jeździć bentleyami !

mario
odpowiada  Marian z USA
3 lat temu

ale ty marian ograniczony jesteś – dlatego jesteś marian…..

do mario
odpowiada  Marian z USA
3 lat temu

Wyluzuj kolego, gdyby Marian kupił sobie wreszcie wymarzonego golfa 3 w lpg to sikał by z radości w spodnie. Czasy się zmieniły to i obywatele mają lepsze auta i policja ma lepsze auta bo obywatele więcej zarabiają a część podatków idzie na policje. Jedynie Marian został w czasach komuny i ma tyle że mu starcza.

Mati
3 lat temu

Ludzie przejrzyjcie na oczy, nie ma podwójnego karania, a wy dajecie sobie odebrać prawko i mandat. A po drugie, to zagrożenie w ruchu bardziej robi ten co jedzie 30 km/h niż ten co jedzie np 110 km/h

Abc
odpowiada  Mati
3 lat temu

Znawca tematu… Byleś mi w dziecko na ulicy nie wjechał z tym swoim 110 km/h w obszarze zabudowanym bo nie ręczę za siebie mistrzu prostej

onin
3 lat temu

Przecież na zdjęciu jest policyjne bwm. Zatrzymali swojego ? 🙂

Zarabiający w euro
3 lat temu

Mi jako właścicielowi wypasionego BMW nie wypada wolno jeździć i przestrzegać ograniczeń prędkości. Co by powiedzieli właściciele francuzów, golfów, passatów, japończyków albo innego koreańskiego badziewia.

grarzyna
odpowiada  Zarabiający w euro
3 lat temu

A lekcje już odrobiłeś ???

Artom
odpowiada  Zarabiający w euro
3 lat temu

Zarabiasz w euro na szparagach lub zmywaku i się chwalisz?

ałdirsszejsc - kupione nie na firme
3 lat temu

Bravo.

kierowca busa
3 lat temu

gościu i tak będzie dalej jeździł bez kwitów

Stanislaw
3 lat temu

Milicja wystekala podwyżki i teraz się panoszy

16
0
Napisz co o tym sądziszx