Po służbie zatrzymał sklepowego złodzieja

Policjant Wydziału Prewencji ostrowskiej komendy w czasie wolnym od służby, będąc na terenie stacji paliw przy markecie E.Leclerc ujął mężczyznę, który ukradł artykuły spożywcze i alkoholowe o wartości ponad 400 złotych.

+

Policjant w czasie wolnym od służby, będąc na terenie stacji zauważył, jak ze sklepu wybiega mężczyzna, a za nim pracownik stacji. St. sierż. Dominik Russek natychmiast zareagował, policjant pobiegł za mężczyzną i go zatrzymał. Okazało się, że mężczyzna miał przy sobie alkohol i artykuły spożywcze za które nie miał zamiaru zapłacić. Dzięki sprawnej interwencji na półki sklepowe z powrotem trafiły towary o wartości ponad 400 zł.

Dalej sprawcą kradzieży zajęli się wezwani na miejsce policjanci.

Jak ustalili policjanci to nie jedyna kradzież jakiej dopuścił się 23-letni ostrowianin. Za swoje zachowanie odpowie on teraz przed sądem.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar budynku blisko granicy Nowych Skalmierzyc i Kalisza
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mieszkanka
4 lat temu

Już go wypuścili i znów próbował okraść kolejny sklep. Ale mu się nie udało.

sierota
4 lat temu

Mmm ma racje – co w tym dziwnego . kolejny gazetowy bohater . zgodził sie za kundla to niech pilnuje za to im Pan podatnik płaci . A tak po prawdzie taki bohater trafi na kozaka i z bohatera moze byc kaleka – albo osieroci dzieci. Bez rozpoznania, asekuracji itp., to glupota a nie zatrzymanie – debil samobójjca a nie wyszkolony, inteligentny policjant

bibi bmw
odpowiada  sierota
4 lat temu

to masz rację, moze miec bron itp, gaz, teraz penerki sa uzbrojone, noze to przezytek

Mmm
4 lat temu

Szacunek dla tego policjanta ale to juz przesada że ciągle o takich sytuacjach piszą przecież taka ich praca a czemu nikt nie napisze o lekarzach którzy ratują życie po godzinach albo o pielęgniarkach które udzielają pomocy po pracy nie rozumiem co w tym niezwykłego żeby o tym artykuły robić chyba Ostrów to taka wiocha że nie ma o czym i o kim pisać

skowro
odpowiada  Mmm
4 lat temu

Wydaję mi się, że lekarz/pielięgniarka podczas ratowania czyjegoś życia „po służbie” nie naraża swojego zdrowia/życia.
Taki policjant ryzykuje tym, że złodziej wyskoczy na niego z nożem lub innym niebezpiecznym narzędziem.
Fajna postawa i tyle.

Z.smyk
odpowiada  Mmm
4 lat temu

@ skowron: Oczywiście, że lekarz/ pielęgniarka naraża swoje zdrowie i życie udzielając pomocy. Posxkodowany może być agrsywny, pod wpływem środków psychoaktywnych, może być nosicielem chorób typu hiv, żółtaczka. Pomyśl, nim napiszesz.

Zbyszek
4 lat temu

Jakiś nie spełniony amerykański szeryf. Teraz przynajmniej gówniaki ze „śląska” będą trenowali szybkie bieganie heheheh

17
0
Napisz co o tym sądziszx