Ulewa w powiecie ostrowskim

Udostępnij
Tweet

Około 45 litrów na m2 spadło w niektórych miejscach powiatu ostrowskiego. Najgorzej było w gminie Raszków i Odolanów. Tu strażacy wypompowywali wodę z zalanych pomieszczeń. Podczas ulewy, ulice zamieniły się w rzeki. Nikt nie ucierpiał.

+

Woda wlała się do pomieszczeń zespołu szkół w Odolanowie. Tam dwa zastępy straży pożarnej oraz kilkanaście osób z personelu szkolnego usuwało wodę i skutki zalania wodą.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tu nie będzie ciepłej wody
Subskrybuj
Powiadom o

8 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
reżimowa TVP
4 lat temu

TVPss-w Polsce nie ma powodzi.To Polakom się powodzi ?

DOZER
odpowiada  reżimowa TVP
4 lat temu

Puknij się w łeb niemiecki pomiocie !!!

@ reżimowa TVP
odpowiada  reżimowa TVP
4 lat temu

Poczekaj do wieczora,jak w nowoczesnym studio,będzie tryumfować zwycięstwo swojej formacji. Też zanegujesz informację,wynik wyborów,że kłamstwo reżimowej TVP. Czy Ci szczęka opadnie – że ,,pisiory ,, wygrały !

Imię
odpowiada  reżimowa TVP
4 lat temu

spadaj na kolanach i wypięty oczywiście tyłem do zachodnich kalifatów , do makreli i ryżawego aferzysty , kłamcy , durnia .

Mieszkający na górce
4 lat temu

Ja tam się powodzi nie boję, bo jak przed laty mówił Komorowski woda ma to do siebie, że zalewa, a potem sama spływa i płynie do morza. A poza tym jak doradzał podczas powodzi stulecia należy być roztropnym i się ubezpieczać.

Imię
odpowiada  Mieszkający na górce
4 lat temu

Dokładnie, dodatkowo doradzał młodym Polakom żeby polepszyć swój los mają wyjechać za granicę do pracy, wziąć kredyt koniecznie w obcej walucie …

Gość
4 lat temu

W Odolanowie w szkole jeszcze jak bylo gimnajum swego czasu tez przy większych deszczach woda zalewała piwnicę i to kilkukrotnie. Uczniowie ze ścierami biegali i zbierali wode. Wiec nic dziwnego że znów zalało

Post
odpowiada  Gość
4 lat temu

W naszej szkole w piwnicy pełno było czerwonych ścier na drzewcach i jak ją zalało, to nie mogliśmy ich użyć, bo wszyscy się bali władzy.

8
0
Napisz co o tym sądziszx