Trąba lądowa pod Odolanowem

Udostępnij
Tweet

Niespełna dwa tygodnie minęły od trąby powietrznej, która przeszła przez Zieloną Łąkę k. Pleszewa. Tym razem lej wzbijający piasek utworzył się koło miejscowości Kaczory k. Odolanowa. Lej wspinał się pod same chmury. Tym razem obyło się bez strat.

+

Trąbę lądową zauważono około godziny 15:00 w gminie Odolanów. Jednym ze świadków zdarzenia był Szymon Borecki. Tym razem nie ma informacji o poczynionych szkodach.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Prezydent Duda będzie w regionie
Subskrybuj
Powiadom o

12 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ola
5 lat temu

Samo pedalstwo i dziadostwo

Karol
5 lat temu

Żałosne Wasze komentarze i tak nieliczne ! Kto by się liczył z komentarzami takich odpadów umysłowych. Tłumy spacerujących,rodziny,śmiech radość ! Was garstka, pryszcze ! Finito !

Grzesiek
5 lat temu

Zamiast wody mamy Trąbę powietrzną i nigdy nie piszą ostrzeżenia pogody SMS czy internecie ????

Producent prezerwatyw ale nie dla 50+
5 lat temu

Ludzie! Przestańcie się tutaj kłócić. Powinniście być zadowoleni, że przed Michałem Szpakiem wystąpi nasza rodzima artystka Bogna Kowalska, która to była liderką podczas czarnego protestu dziewczyn domagających się aborcji na życzenie razem z Beatą Klimek i jej zastępczynią „Czarną wdową” ze złym zgryzem bo przecież wiadomo, że chodzi mi o Matecką . https://www.youtube.com/watch?v=B2Es-Ha7OvU

athlon5
5 lat temu

Poprzednio była trąba powietrzna tym razem jest „lądowa” cokolwiek to oznacza więc chyba mniej groźna

Beirdoń
odpowiada  athlon5
5 lat temu

Najgorsza jest trąba od słonia przeszczepiana zamiast penisa dala chcących mieć ten narząd w jak największym rozmiarze. Szybko muszą się poddawać następnej operacji, bo nie wytrzymują ilości jabłek wkładanych im przez tę trąbę w dupę!

Zbulwersowany
5 lat temu

Tę trąbę należy skierować na Majostaszki podczas których ma wystąpić Robert Biedroń, którego zaprosiła pani Beata Klimek. Ciekawe, że impreza za publiczne pieniądze, a Caryca karmi nimi jedną opcję polityczną Wiosna.

Bi
odpowiada  Zbulwersowany
5 lat temu

Na Majostaszkach będzie jeszcze Michał Szpak i żałuję, że pani prezydent nie zaprosiła do kompletu Conchity Wurst.

kefir
odpowiada  Zbulwersowany
5 lat temu

Znowu promocja pedalstwa?!

Odchodzący od fałszywej wiary
odpowiada  Zbulwersowany
5 lat temu

Ciekawe, czy na Majostaszki z udziałem antyklerykała Biedronia, zaproszonego przez Beatę Klimek, pani prezydent zaprosiła darzących ją sympatią proboszczów Nojmana i Wyzujaka?

Nowoczesny jak uj
odpowiada  Zbulwersowany
5 lat temu

Zainspirowany pomysłem jednego z internautów, że „Majostaszki” powinny zmienić nazwę na „Gejostaszki” jestem za. Przecież to będzie promowało Ostrów Wielkopolski jako społeczność antyfaszystowską i anty-homofobiczną z którą to patologią na bilbordach walczy pani prezydent z mieszkańcami Ostrowa Wielkopolskiego, a nie jeden ksiądz też będzie zadowolony ze zmiany nazwy tej imprezy.

Antykomunista
5 lat temu

Szkoda, że nie wywiało burmistrza tego miasta, którego to korzenie sięgają PZPR poprzez SLD i jego komitet, razem z jego zastępcą z pierwszorzędnymi korzeniami PSL, partii która to idzie w wyborach razem z PO i Nowoczesną, której sen z powiek spędza kościół katolicki i są za LGBT.

12
0
Napisz co o tym sądziszx