OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zderzenie Wysocka – Piłsudskiego. Poszkodowana kobieta w ciąży

Przed godziną 15:00 na skrzyżowaniu ulic Wysockiej i Piłsudskiego w Ostrowie Wlkp. zderzyły się dwa auta. Dwie osoby, w tym ciężarną kobietę przewieziono do szpitala.

+

Na miejsce zadysponowano dwa wozy straży pożarnej, karetkę oraz policję. Poszkodowani nie mieli widocznych obrażeń. Jednym z aut podróżowały dwie dziewczyny jadące zdawać ustne matury. W trakcie jazdy zorientowały się, że zapomniały zabrać dowodu osobistego. Wracając już z nim na egzamin doprowadziły do zderzenia z Seatem Ibizą. Poszkodowana była w 7. miesiącu ciąży.

POLECANE NEWSY
23 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
??
odpowiada  Marek
2 lat temu

Daj namiar

Marek
2 lat temu

Czy fiesta na sprzedaż bo jestem zainteresowany

rr
2 lat temu

ford i seat i wszystko jasne !!!

Imię
odpowiada  Mateusz
2 lat temu

Po co budować takie skomplikowane ronda jak większość posiadaczy prawa jazdy nie potrafi prawidłowo poruszać się po zwykłych rondach.

DOZER
odpowiada  Mateusz
2 lat temu

Jak ktoś jest myślami gdzieś indziej niż na drodze i do tego nie do końca zna PRD to każde skrzyżowanie jest pechowe, nawet takie z sygnalizacją świetlą bo zawsze znajdzie się ktoś kto przejedzie na czerwonym świetle lub jak ktoś woli późnym żółtym …

Dominik
odpowiada  Boos
2 lat temu

Do mateusz jeżdżę zawodowo i robię rocznie około 200 000tys km rocznie i się nie uważam za expsepra bo wypadki są o będą bo każdemu się może zdarzyć nie pomyśleć nie spojrzeć na znak jesteśmy tylko ludźmi nie maszynami

Abc+et
2 lat temu

Kolego nie jest ważna ilość km przebytych, co innego 10000 km obwodnicami i autostradami a co innego 3000 km w ścisłym centrum miasta, ważna jest zdolność przewidywania, lecz tą cechę się nabywa z czasem, natomiast jeden czy dwa dzwony najbardziej uczą pokory na przyszłość, pozdrawiam wszystkich zmotoryzowanych w Ostrowie, przykład wyjeżdżam z Raszkowskiej, z pobocza bo akurat lekko się zakorkowali, widzę gościa w lusterku we Fiacie, kiwam mu żeby mnie wpuścił , gdzie tam stanął koło mnie i też stoi, na szczęście odjechał a za nim uprzejmy gość w renault wpuścił mnie i co można , ale to trzeba mieć więcej niż jeden zwój na mózgu ??, zachęcam do uprzejmości zarówno na pasach jak i na drodze, dobrem głupotę pokonasz, miłego dnia Ostrowiscy rodacy???

do Mateusza
odpowiada  Boos
2 lat temu

Na tym skrzyżowaniu, jeśli lustro nie zamarznie czy nie zaparuje nie ma najmniejszych problemów. Jeśli lustro „nie działa” to wyjechać, jadąc Wysocką od centrum jest niebezpiecznie.

123
odpowiada  Mateusz
2 lat temu

Hare- to rozwiązanie w tym miejscu wypadłoby idealnie, przy dużym natężeniu ruchu potrafi dać radę ew. Rondo turbinowe, co nie zmienia faktu ze u nas wszyscy co poruszają się tylko po ostrowie to są niedzielni kierowcy, myślą ze jak przejada przez centrum to złapali byka za rogi.

haha
odpowiada  Syfilis
2 lat temu

a dowodu nie zabrały bo zaliczały biologie „z kolegą” hihihi

23
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x