OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Wypadek w Słaborowicach. Renault i traktor

Do wypadku Renault Clio i ciągnika rolniczego doszło we wtorek około godziny 9:00 w Słaborowicach. Zderzenie obu pojazdów miało miejsce na drodze gruntowej. Na miejsce zadysponowano 3 wozy straży pożarnej oraz śmigłowiec LPR.

+

Poszkodowaną kobietę z osobówki z urazem nogi przetransportowano do ostrowskiego szpitala. Według wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło na skrzyżowaniu dwóch dróg gruntowych. Kobieta wyjechała “zza krzaków”, z prawej strony ciągnika rolniczego. I to prawdopodobnie jego kierowca zostanie uznany winnym nie ustąpienia pierwszeństwa, z powodu obowiązywania reguły “prawej strony”.

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tgtgt
odpowiada  479
1 rok temu

Gosciu masz nierówno pod sufitem jak tak piszesz

479
1 rok temu

ZOO masz rację – u nas jak zawsze przesyt formy nad trescia . Tych matołow w garach na glowach przy
zwyklaej kolizji po jak cholere . Mmay bogate gminy, powiaty,ze godza sie na takie wydatki . Takie zdarzenie komunikacyjne zalatwia w ciagu 1 h jeden sierz Policji . Te matoly z OSP czy PSP w takiej ilosci robia panike i zamieszanie . Mmay bogate panstwo . Podobno tak wyglada system powiadamiana 112 – to go zmienic . Prsta czynnośc analiza, i ilosc srodków adekwatna do zdarzenia . Po jaka cholere smigłowiec . PS . znowu kmiot od gnoju zapoznal sie pierwszy raz ze skrzyzownaiem równoległym .

Miłosz
odpowiada  ZOO
1 rok temu

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR gdy tylko taki ląduje straż musi zabezpieczyć nie tylko miejsce wypadku ale również lądowisko 😉

Maharadża
odpowiada  wjw
1 rok temu

Zawsze kiedy chce wjechać na rondo to puszczam tych z prawej strony 😀

Maharadża
1 rok temu

Stachu , myślałem że to Ty wyjebałeś !!

ZOO
1 rok temu

Straż pożarna powinna przyjąć nazwę Pogotowie Wypadkowe, a Pogotowie Ratunkowe nazwę Pomoc Medyczna. Jeśli do stłuczki na polu wzywa się tyłu strażaków, to ta nazwa “pożarna” jest bezzasadna. Po co z sikawkami jechać do kota na drzewie.

Lal
odpowiada  kuki s
1 rok temu

Tak, ciągnikiem to pewnie ponad 200 km/h jechał.

Komentatorr
1 rok temu

Czy w tym miejscu jest skrzyzowanie drog, czy nie?

kryt
1 rok temu

DO IZENKA jak ktoś jest leworęczny to na żużlu jeździ p.

Imię
odpowiada  wjw
1 rok temu

Z tą regułą prawej strony na Ostrowskich rondach to trochę przestrzeliłeś temat, ale jeśli chodzi o ronda to w Ostrowie każdy jeździ po nich jak chce, po tych większych i mniejszych jeżdżą jak chcą, objazd całego ronda zewnętrznym pasem ???
Żaden problem …

21
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x