Wypadek w Słaborowicach. Renault i traktor

Do wypadku Renault Clio i ciągnika rolniczego doszło we wtorek około godziny 9:00 w Słaborowicach. Zderzenie obu pojazdów miało miejsce na drodze gruntowej. Na miejsce zadysponowano 3 wozy straży pożarnej oraz śmigłowiec LPR.

+

Poszkodowaną kobietę z osobówki z urazem nogi przetransportowano do ostrowskiego szpitala. Według wstępnych ustaleń wynika, że do wypadku doszło na skrzyżowaniu dwóch dróg gruntowych. Kobieta wyjechała „zza krzaków”, z prawej strony ciągnika rolniczego. I to prawdopodobnie jego kierowca zostanie uznany winnym nie ustąpienia pierwszeństwa, z powodu obowiązywania reguły „prawej strony”.

POLECANE NEWSY

21 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
479
3 lat temu

ZOO masz rację – u nas jak zawsze przesyt formy nad trescia . Tych matołow w garach na glowach przy
zwyklaej kolizji po jak cholere . Mmay bogate gminy, powiaty,ze godza sie na takie wydatki . Takie zdarzenie komunikacyjne zalatwia w ciagu 1 h jeden sierz Policji . Te matoly z OSP czy PSP w takiej ilosci robia panike i zamieszanie . Mmay bogate panstwo . Podobno tak wyglada system powiadamiana 112 – to go zmienic . Prsta czynnośc analiza, i ilosc srodków adekwatna do zdarzenia . Po jaka cholere smigłowiec . PS . znowu kmiot od gnoju zapoznal sie pierwszy raz ze skrzyzownaiem równoległym .

tgtgt
odpowiada  479
3 lat temu

Gosciu masz nierówno pod sufitem jak tak piszesz

Maharadża
3 lat temu

Stachu , myślałem że to Ty wyjebałeś !!

ZOO
3 lat temu

Straż pożarna powinna przyjąć nazwę Pogotowie Wypadkowe, a Pogotowie Ratunkowe nazwę Pomoc Medyczna. Jeśli do stłuczki na polu wzywa się tyłu strażaków, to ta nazwa „pożarna” jest bezzasadna. Po co z sikawkami jechać do kota na drzewie.

Miłosz
odpowiada  ZOO
3 lat temu

Na miejscu lądował śmigłowiec LPR gdy tylko taki ląduje straż musi zabezpieczyć nie tylko miejsce wypadku ale również lądowisko 😉

Komentatorr
3 lat temu

Czy w tym miejscu jest skrzyzowanie drog, czy nie?

kryt
3 lat temu

DO IZENKA jak ktoś jest leworęczny to na żużlu jeździ p.

wjw
3 lat temu

O regule „prawej strony” to w tym kraju większość kierowców nie słyszała. (patrz ronda).

jerry
odpowiada  wjw
3 lat temu

gdzie stosujesz zasadę prawej strony na rondzie

halo tu ziemia
odpowiada  wjw
3 lat temu

Oczywiście zdecydowana większość mieszkańców naszego prowincjonalnego miasteczka jadąc do większego miasta była by zdziwiona jednak w ostrowie nie znam ronda przed wjazdem na które nie znajdował by się znak ustąp pierwszeństwa. A porównywanie ostrowskich mistrzów kierownicy do kierowców z większego miasta niczego nie zmieni. Człowiek ze wsi może wyjść ale wieś z człowieka nie bardzo. Ostrów to taka większa wieś ale i tacy ludzie są potrzebni i dla takich ludzi buduje się ronda i stawia znaki ustąp pierwszeństwa. Pamiętajcie jeden z drugim tych często bezmyślnych małych ludzi bo bez nich żaden z was nie zrobił by kariery. Jakbyś sobie jeden z drugim miał piec chleb, palić w kominku, siać w ogródku itp. itd. to by ci życia nie starczyło żeby się uczyć i prowadzić biznes. Także szacunku do tych najmniejszy, są potrzebni nam tak samo jak my im.

Imię
odpowiada  wjw
3 lat temu

Z tą regułą prawej strony na Ostrowskich rondach to trochę przestrzeliłeś temat, ale jeśli chodzi o ronda to w Ostrowie każdy jeździ po nich jak chce, po tych większych i mniejszych jeżdżą jak chcą, objazd całego ronda zewnętrznym pasem ???
Żaden problem …

Maharadża
odpowiada  wjw
3 lat temu

Zawsze kiedy chce wjechać na rondo to puszczam tych z prawej strony 😀

Izenka
3 lat temu

A jak ktoś jest leworęczny ?

Lividium
odpowiada  Izenka
3 lat temu

Podobno kobiety posiadają podzielność uwagi ???? zastanawiające

Uve
3 lat temu

Czy zadysponowano OSP Słaborowice? ?☺

driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

Nasuwa się jedno zasadnicze pytanie, czy osoba która sadziła te krzaki przy tej drodze była w tym momencie trzeźwa.

Lividium
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
3 lat temu

te krzaki to kilku letnie lilaki , pewnie sam je tam posadziłeś , tylko masz juz palimpsesty i zwyczajnie film się urwał i nie pamiętasz .Driver pisz to wielka radość mi sprawiasz swoimi spostrzeżeniami brawo ty

kuki s
3 lat temu

no to chyba jakies jaja żeby sie na drodze gruntowej zderzyc…..

McJ
odpowiada  kuki s
3 lat temu

Teren niezabudowany – to pewnie jeden i drugi zap*erdalali ponad setkę i takie są skutki.
😀 😀 😀

Lal
odpowiada  kuki s
3 lat temu

Tak, ciągnikiem to pewnie ponad 200 km/h jechał.

21
0
Napisz co o tym sądziszx