Miejskie Becikowe – kwiecień 2019 (foto)

Udostępnij
Tweet

Już po raz czwarty w tym roku odbyło się spotkanie z młodymi ostrowskimi rodzinami i najmłodszymi ostrowiankami i ostrowianami. Młody Ostrów rośnie w siłę – dziś wiele było rodzin, które cieszą się z pierwszego maleństwa, ale też i sporo tych, z którymi spotykaliśmy się na wręczeniu becikowego w poprzednich latach.

+

Wszystkim maluchom życzę zdrowia, szczęśliwego dzieciństwa pełnego miłości i akceptacji, a rodzicom dumy ze swoich pociech i jak najwięcej okazji do radości. Niech nam rośnie młody Ostrów! 0 powiedziała prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Staruszek świat
5 lat temu

Jestem już stary i moje okulary też już mało mi pomagają. Ale jeszcze nigdy nie było takiej sytuacji, żebym nie rozróżnił na zdjęciach matki od ojca. A może to już reforma zapowiadana przez Biedronia przyjaciela Beaty Klimek, że zalegalizowano związki jednopłciowe?

Imię
odpowiada  Staruszek świat
5 lat temu

Być może się nie znam, ale to chyba teraz taka moda, że kobiety ubierają się jak faceci i odwrotnie, wcale nie dziwię się Tobie, że z wadą wzroku masz problem z odróżnieniem poszczególnych osobników danej płci, ale nie przejmuj się tym bo nawet zdrowe osoby mają niekiedy z tym nie mały problem …
Niestety, ale mało obecnie kobiecych kobiet …

Karolina
5 lat temu

Jestem mile zaskoczona szczerym uśmiechem siostry żony Przemka Krysztofiaka wobec Pani Prezydent (zdjęcie nr 1). Sama widziałam jak żona Pana Posła angażowała się w kampanię obecnego posła Urbaniaka gdy ten ubiegał się o reelekcję na stanowisko prezydenta miasta Ostrowa w poprzedniej kampanii którą przegrał. Okazuje się, że można się lubić i szanować ponad podziałami.

Marek
odpowiada  Karolina
5 lat temu

„Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina”. Chociaż nie do końca, bo przecież można sobie wyobrazić, że jedna ze sióstr jest za PO, a druga być może za Przyjaznym Miastem albo za PiS skoro zdecydowała się urodzić drugie dziecko na które od opcji rządzącej dostanie co miesiąc 1000 zł.

Byk rozpłodowy
odpowiada  Karolina
5 lat temu

KASA KASA KASA

Kobieciarz
odpowiada  Karolina
5 lat temu

Ja jednak będę obiektywny. Mąż tej młodej matki i jego żony ma kiepski gust jeśli chodzi o urodę kobiet. A może ma dobry charakter. Tego już nie wiem no bo skąd?

Wredna
odpowiada  Karolina
5 lat temu

A o jakim dobrym charakterze masz na myśli małżonka czy żony. bo co do tej drugiej opcji, to mam wiele pytań i obiekcji!

senior1
5 lat temu

Do krytykujących becikowe. Przecież te dzieci urosną i będą pracować na wasze emerytury.

Łukasz
odpowiada  senior1
5 lat temu

Na becikowe jest a później trzeba walczyć o miejsce w żłobku i przedszkolu więc może lepiej zapewnić dzieciom miejsca w placówkach oświatowych.

@ Alicja - mama 3 dzieci
5 lat temu

Można nie lubić Carycy,ale żeby nie lubić dzieci. Utyskiwać,że jakaś część moich pieniędzy przeznacza miasto,na urocze ,,bobaski,, – to niezła z Ciebie wredna zołza ! Pewnie jesteś wzgardzoną przez mężczyzn,niespełnioną macierzyńsko kobietą,więc na starość zostaniesz zgorzkniałą lampucerą ! Bo nikt z taką wyrachowaną partnerką,dzielić życia rodzinnego nie zechce !

Alicja
5 lat temu

To becikowe to jest rozdawnictwo bo nie wszyscy mogą z niego skorzystać. mam 45 lat i płacę podatki na innych a co miasto mi daje. Odpowiedź nic.

Jajo
odpowiada  Alicja
5 lat temu

Przeprowadź się na wieś !

Aaa
odpowiada  Alicja
5 lat temu

A powinno ci dac. KOPA W DUPE.

Zakręcony
odpowiada  Alicja
5 lat temu

Ty nie pytaj co Ci miasto może dać? Ty pytaj co ty możesz dać miastu. A jak nie wiesz to Ci podpowiem, możesz dać za wywóz śmieci o 63% więcej albo 5 razy więcej za przekształcenie użytkowania wieczystego we własność. A na starość Becia jak dożyjesz 100 lat przyjdzie i zrobi sobie z Tobą zdjęcie i je opublikuje wszędzie gdzie się da. No tak tylko nie pomyślałem ile ona wtedy będzie miała lat i czy to nie Ty będziesz robiła sobie z nią zdjęcia, a nie ona z Tobą.

marianna
5 lat temu

Pani Prezydent dlaczego nie ma toalet przy placach zabaw? Gdzie dzieci mają się załatwiać może w krzaki,

Jajo
odpowiada  marianna
5 lat temu

Teraz wymyśliłaś ! Jakby przy każdym placu zabaw postawić kibel – to Ostrów z kibli by słynął !

Łukasz
odpowiada  marianna
5 lat temu

Pani prezydent to w ogóle nie obchodzi, byłem u niej w maju 2018r. i rozmawiałem na temat toalet przy placach zabaw i co? Nic puste polityczne obietnice.

Mariusz
odpowiada  marianna
5 lat temu

Łukasz przy komputerze tez sobie postaw toalete…

Oj!
5 lat temu

Oj ! Nie lubimy Carycy ! Każda okazja,to wysyp złośliwości ! Jest na forum kilkunastu etatowych kundelków – szczekaczy ! A Caryca ma się dobrze,nie mizernieje,odpoczywa w Chinach,uśmiechnięta na publicznych wystąpieniach,nie widać przygnębienia Waszymi wypocinami na forum. Prędzej Was depresja dopadnie z bezradności,że Wasze komentarze to mielenie powietrza ! A i kasa dobra przez 5 lat na urzędzie – 600 0000 PLN. Kadencja przedtem to samo ! Na pewno mar nocnych nie ma ! A.na pewno planuje kolejną integracyjną podróż a Wam,znowu pozostanie żółć przed komputerem !!! Ha,ha,ha ! Jesteście Syzyfami Waszej naiwności i bezradności i tak przez kolejne lata – śmieci na forum,makulatura ! Taki los gawiedzi !!! Mogą sobie trochę poswawolić w mediach aby elity miały kabaret !!! Ha,ha,ha. !

Arek
odpowiada  Oj!
5 lat temu

Władzy ogólnie się nie lubi, gdyż nic dobrego dla zwykłych ludzi nie robią, niezależnie od tego która partia rządzi.

karaś@Muszka
5 lat temu

Muszka do dzieła,znowu przytulanie – rozpocznij powtarzające się złośliwe kwestie ! Czy może leki pomogły i zrozumiałaś,że jesteś nudna ciągłymi takimi samymi komentarzami ! Podobnie jak upośledzony były alkoholik ,,driver – ten prawdziwy driver,, – też nawija to samo !

.....
odpowiada  karaś@Muszka
5 lat temu

Normalne przytulanki muszą być. Tak jak becikowe.A kiedy fotki z pieskami ze schroniska. Promocja adopcji. Muszka jestem za Tobą tak trzymaj. I driver tak samo.

Łukasz
5 lat temu

Skoro tak bardzo dba się o dzieci w naszym mieście, przypominam Pani prezydent, że w mieście nie powstają toalety, punkty wodne ani przewijaki przy placach zabaw dla dzieci. Mamy XXI wiek i pełno zagrożeń w postaci chorób więc może czas o tym pomyśleć.

Sterylnie czysty
odpowiada  Łukasz
5 lat temu

Nie narzekaj. Już niedługo będziesz mógł wykąpać swoje dziecko w fontannie miejskiej.

Proboszcz Fary
5 lat temu

A ja czekam na wizyty Carycy w szkołach w związku z atakiem na byłego prezydenta miasta w Siedlcach. Przecież to ona wie najlepiej jak można

Aż dziwne, że Caryca nie ogłosiła żałoby po ataku na byłego prezydenta Siedlec tak jak to modliła się razem z Lisieckim i Rajskim kiedy to zginął uwikłany w afery finansowe prezydent miasta Gdańsk?

25
0
Napisz co o tym sądziszx