OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Mężczyzna wpadł pod autobus (foto)

Przed godziną 14.00 mężczyzna w dojrzałym wieku wszedł wprost pod autobus na przejściu dla pieszych przy Parku Miejskim. Koła autobusu nie przejechały nóg pieszego.

+

Poszkodowany był przytomny i został zabrany do szpitala. Autobus był linii nr 13.

26 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Greg
1 rok temu

Niestety, po przewiezieniu do szpitala stracił przytomność i aparatura utrzymuje jego czynności życiowe, co ciekawe zdążył jeszcze podpisać mandat,choć pewnie w tym stanie kompletnie nieświadomie.

Imię
1 rok temu

Niech chodzą tak dalej …

...
1 rok temu

Powinno być tak jak w Anglii, można przechodzić na czerwonym itp. Przechodzisz na własne ryzyko, wiadomo pojazd jest dużo twardszy od człowieka dlatego trzeba być ostrożnym i się rozglądać, a jak ktoś jest samobojcą to jego problem

Bogusław
1 rok temu

Kierowcy tak jadą że nawet zwierzęta nie umia zatrzymać tylko przejechać

Czesław
1 rok temu

Szacunek dla starszej osoby która przechodziła na przejściu dla pieszych, czy biegła? czy kierowca zwolnił przed przejściem i rozejrzał się? czy należy sprecyzować przepisy tak aby osoba przechodząca miała obowiązek zatrzymania się przed przejściem i wstrzymała przejścia do momentu zatrzymania pojazdu który ma taki obowiązek. Proszę wszystkich o kulturę i nie krytykowanie żadnego z uczestników tego zdarzenia.

Imię
odpowiada  Czesław
1 rok temu

Jeśli pieszy nie znajduje się na przejściu dla pieszych to pojazd nie ma obowiązku zatrzymania się, to Ty musisz się doinformować w obowiązujących aktualnie przepisach, a nie wielce pouczać innych samemu nic konkretnego nie wiedząc …

ostoj postoj
1 rok temu

jurek ostój ciebie tam nie potrąciło zgredzie z winiarni

McJ
1 rok temu

Jak można nie zauważyć autobusu?

sens
odpowiada  McJ
1 rok temu

kilka lat temu facet wlazł na jadący pociąg więc można i pod autobus

26
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x