OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Kolejny market wprowadził parkometry

Parkometry przy marketach stają się czymś normalnym. Wszystko rozpoczęło się od okupowanego parkingu przy Kauflandzie. Tam został zaprowadzony porządek poprzez postawienie parkometrów i sumienne kontrole wykonywane przez dedykowanego pracownika. Kolejna była Biedronka po sąsiedzku przy ul. Kolejowej. Teraz czas przyszedł na market Lidl przy ul. Poznańskiej.

+

Tu zapewne parkowali mieszkańcy pobliskich wieżowców czy uczniowie pobliskiej szkoły. Z parkometru będzie można pobrać darmowy bilecik na czas robienia zakupów. Przewidziano całą godzinę na ich zrobienie. Klienci pobliskiej restauracji mogą wziąć specjalny bilet upoważniający do znacznie dłuższego postoju, bez ponoszenia opłat.

Kolejne miejsce gdzie klienci marketu mają problem z miejscem do zaparkowania jest plac przy markecie Biedronka przy ul. Konopnickiej. Podobnie jak w przypadku Lidla, parking sąsiaduje z budynkami wielorodzinnymi.

Kontroler ma prawo wystawić wezwanie do zapłaty 50-95 zł. Żeby tego uniknąć należy pobrać bezpłatny bilecik, naciskając zielony przycisk. Parkometr wydrukuje bilecik, który należy pozostawić w widocznym miejscu za przednią szybą.

58 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Do BBC
odpowiada  A.
2 lat temu

Nie zapomne bo zazywam Bilobil kochany 🙂

osw
odpowiada  Skazany na busa
2 lat temu

sklepy raczej nie będą za wami płakać haha, ludzie to teraz są tak leniwi, że nie potrafią 20m przejść. Strata czasu… najlepiej nie jeździj w ogóle do sklepów bo to strata czasu.

qwe
odpowiada  Cc
2 lat temu

czyli parkujesz w stodole a nie w garazu

BBC
odpowiada  A.
2 lat temu

Do czasu prosze pani do czasu. Jak kiedyś zapomni pani bileciku to mandacik będzie bolesny oj!

Audi RS6
2 lat temu

Dobrze że robią z tym porządek i że będzie gdzie zaparkować,ja zakupy w markecie załatwiam w 15-20 minut łącznie z pobraniem biletu i nie mam problemów z żadnym upierdliwym cieciem

voYTEK
odpowiada  75thecrow
2 lat temu

W zwiazku z sytuacją która zaistniała na parkingu Kaufland w Ostrowie Wlkp w dn 05.04.2018 moje stanowisko jest następujące:
– podstawa wezwania jest bezzasadna gdyż godzina wystawienia jest niezgodna z godziną ważności biletu
– obsługa pargingowego urąga normom cywilizacyjnym, gdyż sposób zachowania jak i wulgarne słownictwo dyskwalifikują go do kontaków ze społeczeństwem
– nie byłem jedyną osobą której powyższa sytuacja dotknęła.
TERAZ NAJPIERW JADĘ POD PARKOMAT, ZABIERAM BILET I JADĘ NA MIEJSCE

A.
2 lat temu

Naprawdę nie rozumiem, w czym problem. Jestem zadowolona, bo pod Kauflandem wreszcie mam gdzie zaparkować. Bilet pobieram i tyle. Nie wiem, gdzie Wy macie tych polujących kontrolerów, bo nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś czatował na mnie. Wręcz przeciwnie, wiele razy jestem na zakupach z dzieckach, co oczywiście wydłuża sprawę pobrania biletu etc. i nigdy, nigdy nie znalazłam żadnego mandatu.

Olo do Cc
odpowiada  Cc
2 lat temu

A mózg? A mózg masz odwrotnie proporcjonalny do wielkosci tego garażu.

ilu
odpowiada  Skazany na busa
2 lat temu

Szczerze poroniony pomysl, co to za przyjemność wyjść z auta iść 20 metrów po bilet i wrócić do auta. Strata mojego czasu. Czyli to już kolejny sklep który trzeba omijac

Cc
2 lat temu

Do Olo na mam garaż większy niż ty mieszkanie bloku

58
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x