Kolejny market wprowadził parkometry

Parkometry przy marketach stają się czymś normalnym. Wszystko rozpoczęło się od okupowanego parkingu przy Kauflandzie. Tam został zaprowadzony porządek poprzez postawienie parkometrów i sumienne kontrole wykonywane przez dedykowanego pracownika. Kolejna była Biedronka po sąsiedzku przy ul. Kolejowej. Teraz czas przyszedł na market Lidl przy ul. Poznańskiej.

+

Tu zapewne parkowali mieszkańcy pobliskich wieżowców czy uczniowie pobliskiej szkoły. Z parkometru będzie można pobrać darmowy bilecik na czas robienia zakupów. Przewidziano całą godzinę na ich zrobienie. Klienci pobliskiej restauracji mogą wziąć specjalny bilet upoważniający do znacznie dłuższego postoju, bez ponoszenia opłat.

Kolejne miejsce gdzie klienci marketu mają problem z miejscem do zaparkowania jest plac przy markecie Biedronka przy ul. Konopnickiej. Podobnie jak w przypadku Lidla, parking sąsiaduje z budynkami wielorodzinnymi.

Kontroler ma prawo wystawić wezwanie do zapłaty 50-95 zł. Żeby tego uniknąć należy pobrać bezpłatny bilecik, naciskając zielony przycisk. Parkometr wydrukuje bilecik, który należy pozostawić w widocznym miejscu za przednią szybą.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Beata Klimek nadal prezydentem!
Subskrybuj
Powiadom o

58 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Audi RS6
5 lat temu

Dobrze że robią z tym porządek i że będzie gdzie zaparkować,ja zakupy w markecie załatwiam w 15-20 minut łącznie z pobraniem biletu i nie mam problemów z żadnym upierdliwym cieciem

A.
5 lat temu

Naprawdę nie rozumiem, w czym problem. Jestem zadowolona, bo pod Kauflandem wreszcie mam gdzie zaparkować. Bilet pobieram i tyle. Nie wiem, gdzie Wy macie tych polujących kontrolerów, bo nigdy nie zdarzyło mi się, by ktoś czatował na mnie. Wręcz przeciwnie, wiele razy jestem na zakupach z dzieckach, co oczywiście wydłuża sprawę pobrania biletu etc. i nigdy, nigdy nie znalazłam żadnego mandatu.

BBC
odpowiada  A.
5 lat temu

Do czasu prosze pani do czasu. Jak kiedyś zapomni pani bileciku to mandacik będzie bolesny oj!

Do BBC
odpowiada  A.
5 lat temu

Nie zapomne bo zazywam Bilobil kochany 🙂

Cc
5 lat temu

Do Olo na mam garaż większy niż ty mieszkanie bloku

Olo do Cc
odpowiada  Cc
5 lat temu

A mózg? A mózg masz odwrotnie proporcjonalny do wielkosci tego garażu.

qwe
odpowiada  Cc
5 lat temu

czyli parkujesz w stodole a nie w garazu

58
0
Napisz co o tym sądziszx