Sąd Pracy w Ostrowie nie zostanie zlikwidowany

IV Wydział Pracy w Sądzie Rejonowym w Ostrowie Wielkopolskim nie zostanie zlikwidowany. To optymistyczna wiadomość, którą politycy z Prawa i Sprawiedliwości przekazali podczas konferencji prasowej. Senator Łukasz Mikołajczyk wspólnie z posłem Tomaszem Ławniczakiem wystosowali pismo do Ministra Sprawiedliwości, zwracając uwagę, iż sąd pracy jest organem szczególnym – najbliższym ludzkich spraw. 

+

Podczas konferencji minister Jan Dziedziczak ogłosił swój start w wyborach do Parlamentu Europejskiego. Minister zwrócił uwagę, że ma konkretne pomysły na budowanie polskiej tożsamości na arenie międzynarodowej.

Wspólnie z parlamentarzystami poinformowałem o tym, że Prawo i Sprawiedliwość planuje w latach 2019-2028 przeznaczyć 36 miliardów złotych na modernizację dróg samorządowych. Wielkopolska jest trzecim województwem w kraju, do którego trafi najwięcej środków.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pan Józef - najstarszy maturzysta w Polsce
Subskrybuj
Powiadom o

17 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
familia
5 lat temu

Fantastyczna sprawa !! choć wygląda na ustawkę, najpierw pis-owskie ministerstwo ogłasza, że likwiduje Sąd Pracy, a potem czterech tenorów z pisu informuje, że jednak Sąd pozostanie w Ostrowie i mamy sukces !! Mam nowe pomysły: informacja, że pis likwiduje ZUS w Ostrowie, a potem na konferencji prasowej kilku posłów z tego samego pisu ogłasza, że jednak udało się przekonać ministerstwo o pozostaniu ZUS w Ostrowie- jest sukces ? jeśli ktoś ma kolejne pomysły, zapraszam 🙂

Wyborca
odpowiada  familia
5 lat temu

A jak Przemek Krysztofiak z PO przywrócił w gazowni biuro obsługi klienta? A tutaj przywrócono całą instytucję, to jest chyba różnica.

familia
odpowiada  familia
5 lat temu

kochany wyborco, tylko w tamtym przypadku dotyczyło to spółki komercyjnej, gdzie wpływ rządu jest zdecydowanie mniejszy, a w tym przypadku dotyczy ministerstwa sprawiedliwości – instytucji politycznej w 100%

ost
5 lat temu

co widzimy ?? czterech nierobów RP

Marc
5 lat temu

Przepraszam, czy można gdzieś znaleźć program wyborczy PO . Bo prócz nienawiści do PIS nic partie opozycji nie są w stanie zaoferować wyborcom.. Kiedy patrzę na przywódców zjednoczonej opozycji, mam napaści śmiechu .

JAPAN
odpowiada  Marc
5 lat temu

Dokładnie – ich program wyborczy to tylko odsunięcie PiS od władzy i nic więcej haha

Wyborca
5 lat temu

Mikołajczyk musiał przegrać wybory na prezydenta miasta, bo obiecał darmową komunikację miejską, a Caryca wcześniej zamówiła biletomaty więc nie było wyjścia.

@ Dzon - no co z tego ?
5 lat temu

No i co tego,PO lansuje,krytykuje i kłamie,PiS lansuje,krytykuje i kłamie,inne partie to samo – wszyscy kłamią,ale PiS wygrywa wybory !!! Tak jak kiedyś mówili o Niemcach,wszyscy grają w piłkę a Niemcy wygrywają !!! Możecie się ślinić do woli !!!

.....
odpowiada  @ Dzon - no co z tego ?
5 lat temu

Ciekawe co napiszesz …po następnych wyborach …..

BMW Nie Po Dachowaniu
odpowiada  @ Dzon - no co z tego ?
5 lat temu

Napisze to samo bo na tych Niemców nikt normalny już patrzeć nie może, zresztą sondaże mówią same za siebie bo te debile nawet żadnego programu nie mają oprócz tego żeby odsunąć PiS od władzy i dalej kraść i dawać d**y Niemcom …

Pamiętamy
5 lat temu

Kto wie jaką instytucję i kto zlikwidował w Ostrowie wprowadzając nowe Prawo Wodne.
Kto wie ile czasu potrzeba teraz na uzyskanie nowego Pozwolenia wodnoprawnego
Kto wie ile zostało zlikwidowanych w Ostrowie miejsc pracy przez tą reformę

Czesław
5 lat temu

Nie rozumiem? To o co chodzi sąd pracy, lans polityczny, 36 miliardów na drogi za głosy wyborców?
przecież te pieniądze nie są ich, łaski żadnej nie robią bo po wyborach kto inny będzie nam drogi budował.

JAPAN
odpowiada  Czesław
5 lat temu

Taa, platfusy to by budowały, ale najlepiej u Makreli w Niemczech …

Dżon
5 lat temu

„PiS kłamał, kłamie i kłamać będzie” – Andżelika Możdżanowska jako przedstawicielka PSL-u obecnie kandydatka PiSu do parlamentu europejskiego z woj wielkopolskiego.Pamiętamy…

JAPAN
odpowiada  Dżon
5 lat temu

Psy (PO) szczekają, a karawana jedzie dalej i jechać jeszcze będzie !!!

jan
5 lat temu

BRAWO!!!

Zdzichu
5 lat temu

To zostaje czy Paniei parlamentarzyści napisali pismo…?

17
0
Napisz co o tym sądziszx