Wiadomo kiedy ruszy budowa hali sportowej przy Wojska Polskiego

Ogłoszono termin kiedy zostanie wbita symboliczna łopata pod budowę hali widowiskowo-sportowej przy ul. Wojska Polskiego. Nastąpi to dopiero 2 kwietnia br. Wtedy plac budowy trafi do wykonawcy i prace ruszą pełną parą.

+

Projekt wykonał ostrowianin Mariusz Szczuraszek, a wykonawcą z przetargu została również ostrowska firma BUDREM. Podali kwotę 31 365 000 zł, a komisja przyznała dodatkowe punkty za projekt. Inwestycja powstanie przy Centrum Przesiadkowym. Przypomnijmy, że trwa również modernizacja obiektu przy Kusocińskiego. Inwestorem tamtej hali jest prywatna spółka, która prowadzi klub koszykarski grający w ekstralidze.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Znacie piratów? Telewizja na nich czeka
Subskrybuj
Powiadom o

34 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Fred Flinston
5 lat temu

Jeszcze z Browaru zrobimy lotnisko i pod Piaskami metro i yabadabaduuuuuuuuuu!!!

Dramat
5 lat temu

Jeszcze decathlon niech tam pobuduja i bedzie centrum przesiadkowo, sportowo handlowe

Handel
5 lat temu

A na pks powstanie metro park ostrow??? Podobno do galeri wejdzie auchan zamiast tesco

Lividium
5 lat temu

Tesco przy Majorka już Antczak kupił i następne bloki będą stawiać ponoć chodzą słuchy że bagienko na przeciwko też się osuszy Niech z obiektu coś zrobią dla młodzieży i dzieci scianke wspinaczkową jeden potęzny bajkoland perspektyw jest wiele ale loś zalezy od nie nas

BMW Nie Po Dachowaniu
odpowiada  Lividium
5 lat temu

Żę co ???
Napisz jeszcze raz, ale tym razem po POLSKU !!!

Komentatorr
5 lat temu

Centrum przesiadkowe = lotnisko w radomiu

No no
5 lat temu

EPIDEMIA ZOLTACZKI W GORZYCACH WIELKICH UWAGA ❕!!!!!!!!!

O kur..... a
5 lat temu

Budrem to ta sama firma która stawiała Galerie na ziemi od czerwonego Świątka teraz hala rączka rączkę myje caryca zadowolona i nie tylko żyje się a jak

ostrowianin
odpowiada  O kur..... a
5 lat temu

Budrem to ta firma, która podarowała miastu ziemię, z którą nie miała co zrobić, zapisała to sobie jako offset dla miasta wart 2 mln, a od ponad 10 lat trwają poszukiwania tej ziemi. Podobno prezes zieleni wie, gdzie ona jest, no i super radny. Gdyby był pan Alojzy radnym to pewnie by temat tej „złotej” ziemi drążył, ale ci tam.

JAPAN
5 lat temu

Caryca zadowolona bo dokłada sobie tylko elektorat – głównie emerytów, którzy tylko klaskają jak to „dużo” w Ostrówku się dzieje, druga sprawa, którą widzą tylko normlani ludzie jest taka, że dużo się buduje, ale mało użytecznych rzeczy (centrum przesiadkowe, „aquapark” itp.).

ja
5 lat temu

stalówka już na kolanach przyszła aby grać na Wojska Polskiego takie jaja !!!!!!

Gospodarny
5 lat temu

Czy nowa nawierzchnia na centrum przesiadkowym zostanie rozebrana? Z wizualizacji wynika, że tak – ile to będzie kosztować?

Madzia
odpowiada  Gospodarny
5 lat temu

Gospodarny – jedź rowerem to się dowiesz

34
0
Napisz co o tym sądziszx