Wypadek na skrzyżowaniu Strzelecka i Ledóchowskiego. Peugeot vs. Volkswagen

Udostępnij
Tweet

Przed godziną 2.00 w nocy doszło do wypadku na skrzyżowaniu ulic Ledóchowskiego i Strzeleckiej w Ostrowie Wielkopolskim. Ze wstępnych ustaleń wynika, że Peugeotem jechała młoda kobieta i podążała ulicą Ledóchowskiego od strony centrum. Ulicą Strzelecką jechał mężczyzna, kierując Volkswagenem Golfem.

+

Po zderzeniu się obu aut, Peugeot staranował ogrodzenie pobliskiej posesji. Oboje kierujący wyszli z aut o własnych siłach. Na miejsce wezwano karetkę oraz dwie straże pożarne. Mężczyznę zabrano do szpitala z powodu odniesionych obrażeń. Kobiecie nic się nie stało.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Tężni zaszkodziła woda
Subskrybuj
Powiadom o
21 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
X
5 lat temu

Swoją drogą trzeba mieć pecha,żeby się w własną córką zderzyć…

Janek
5 lat temu

Tam pierszeństwo ma ledóchowskiego…. kiedyś o 4 rano mało mnie nie staranował pędzący strzelecką punciak… sygnalizacja wyłączona – on miał STOP… brakło 5 cm …. a grzał ok 70km/h..

Dzbanek
odpowiada  Janek
5 lat temu

około 70 km/h – jak to ustaliłes drogi Janku ? Masz prostopadły radar mierzacy predkosc w oczach ??? Policja Cie zatrudni od razu

???
5 lat temu

Są światła,nie świecą – są znaki ! Tym bardziej trzeba uważać,bo przyzwyczajenia to groźny nawyk !!! W nocy mniejszy ruch – światła każą czekać ! Więc płynny ruch lepszy przy znakach ! Głupie komentarze i nieuważna – BABA !

lila
odpowiada  ???
5 lat temu

Jaka BABA??? To CHŁOP jechał nieprawidłowo!!!!

Abc
odpowiada  ???
5 lat temu

Jakie przyzwyczajenia? Strzelecka/Witosa nigdy nie byla główna.

driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Wódka? Wino? Piwo? Czy zwykłe gapiostwo?

40vol
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Napił byś się trzeźwy alkoholiku == żal dupsko ściska że inni mogą

driver trzeci
odpowiada  driver - ten prawdziwy driver
5 lat temu

Kawę poproszę…

Schabowy
5 lat temu

Dzisiaj (15.03) rano około o godz 6:20 wylot z Radłowa w kierunku Jaskółek BMW przeleciało przez rów i przydzwoniło w drzewo.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  Schabowy
5 lat temu

Może pijany był.

Sshs
5 lat temu

Super światła co w nocy nie działają. Co chwilę tu jest wypadek. Po to właśnie je chyba budowali, nie? Żeby swiecily. Tragedia

Brzęczyszczykiewicz
odpowiada  Sshs
5 lat temu

Jak ktoś ma braki w wiedzy na temat ruchu drogowego i poruszania się pojazdów to jak wyżej
komentujący będzie obwiniał sygnalizację świetlną… Jakbyś nie zauważył/ła to w nocy natężenie ruchu jest duuuużo mniejsze, więc większość świateł jest wyłączona. W takim przypadku kierowca musi się zastosować to znaków pionowych i poziomych. Ulica Ledóchowskiego jest z pierwszeństwem… Takie są skutki nie patrzenia na znaki.

Sdxxs
odpowiada  Sshs
5 lat temu

Oczywiście, że jest to wina kierującego i nikogo innego. Ale ilość wypadków powinna dać komuś do myslenia. Kiedyś światła działały w sposób inteligentny. W nocy nie zdążyłeś nawet dojechać do skrzyżowania i już zapalało się zielone jeśli na skrzyżowaniu nie było innych pojazdów. Nawet nie trzeba było przyhamować. Nie było mowy o żadnym utrudnieniu w ruchu. Teraz jest gorzej bo każdy z Witosa i strzeleckiej musi się zatrzymać, rozejrzeć i ruszyć. Traci czas, traci paliwo, cierpi środowisko ze względu na większe zużycie paliwa i zamieszczenia spalinami. Nie było więc potrzeby pulsującego żółtego bo wszystko działało jak powinno. Miasto powinno dbać o bezpieczeństwo swoich mieszkańców, cała infrastruktura jest już kupiona i zamontowana. Wystarczy włączyć myślenie. Wolisz stawać na każdym stopie w mieście i się rozglądać na każdym skrzyżowaniu z pulsującym żółtym, czy mieć zielona fale na każdym inteligentnym skrzyżowaniu i płynnie przez nie przejechać?

JAPAN
odpowiada  Sshs
5 lat temu

Bardzo dobrze, że nie działają bo światła w Ostrowie ogólnie są głupie i bardzo daleko im do inteligentnych …
Pulsuje natomiast światło pomarańczowe co oznacza, że trzeba zachować szczególną uwagę i patrzeć na znaki …

BMW Nie Po Dachowaniu
odpowiada  Sshs
5 lat temu

W Ostrówku żadne światła nie są inteligentne, a już szczególnie te na Staroprzygodzkiej przy szkole podstawowej nr 6 – super inteligencja !!!

irek
odpowiada  Sshs
5 lat temu

Czy na kursie na prawo jazdy nie uczyli znakow drogowych jeśli nie dzialaja swiatla to wszyscy tacy kierowcy jak ty zachowują się jak sieroty

PKA
odpowiada  Sshs
5 lat temu

W Ostrowie dla kierowców zostają juz tylko wiadukty i mosty na skrzyzowania. Poniewaz sygnalizacja ,znaki, ronda to ich przerasta…………..

Boos
5 lat temu

Tak to się dzieje gdy nie patrzymy na znaki a światła są wyłączone i mamy długą prostą drogę to wtedy tak to się kończy zdrowia

:)
odpowiada  Boos
5 lat temu

Dziękujemy

KAMIL
odpowiada  Boos
5 lat temu

Chyba po coś miga to pulsujące żółte światło, żeby zachować szczególną ostrożność …

21
0
Napisz co o tym sądziszx