21-letnia Luiza wybudziła się ze śpiączki i potrzebuje pomocy

31 stycznia br. doszło do poważnego wypadku w miejscowości Korytnica. Wówczas było wiadomo, że kierowane przez nią Renault Clio wjechalo w przydrożne drzewo. Pojawiły się spekulacje, że ktoś mógł wcześniej zajechać jej drogę. Dziś Luiza się wybudziła i potrzebuje wsparcia.

+

21-latka trafiła do szpitala w ciężkim stanie. Doznała urazu czaszkowo-mózgowego i konieczne było wprowadzenie jej w stan śpiączki farmakologiczne. Obecnie wybudziła się z niej.

Niestety w wy iku wypadku ma problemy ze wzrokiem i mówieniem. Strażacy z jednostki OSP Ligota postanowili zaangażować się w pomoc. Pieniądze zostaną przeznaczone na rehabilitację.

Jak podają strażacy z OSP Ligota: „w wyniku obrażeń doszło do uszkodzeń czaszkowo-mózgowych, przez co Luiza ma problemy ze wzrokiem, mową oraz prawostronny niedowład kończyn. Potrzebna jest kosztowna rehabilitacja oraz sprzęt rehabilitacyjny, której koszty sięgają 24000 zł miesięcznie”.

„Prosimy państwa o pomoc finansową, którą mogą państwo przekazać za pomocą przekazania swojego 1% z podatku dochodowego lub o bezpośrednią wpłatę na numer konta bankowego. Liczy się każda złotówka”.

Santander Bank Polska S. A
32 1500 1067 1210 6008 3182 0000
KOD SWIFT/BIK:
WBK PPL PP
Tytułem przelewu:
dla LUIZY MAJUSIAK

Aby przekazać 1% podatku, wystarczy w deklaracji PIT podać nr
KRS: 0000272272
Cel szczegółowy:
dla Luizy Majusiak

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Pożar szklarni
Subskrybuj
Powiadom o

11 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Mietek 1984
5 lat temu

Przelałem

Zen
5 lat temu

Kiedyś młodzi i starsi ludzie z małych miejscowości mogli poruszać się PKS-em za grosze. Potem po „zwycięstwie Okrągłego Stolca” ludzie zostali pozostawieni sami sobie. Dobrze, że dziś będzie wdrażany projekt przywracania komunikacji małych miejscowości z innymi i większymi. Moja babcia ze wsi kiedy tylko chciała mogła odwiedzić swoją córkę i mnie w Ostrowie bez wielkich trudności, bo przecież nie byłaby w stanie zrobić prawa jazdy i kupić samochodu. Młodzi też powinni mieć dostęp do przemieszczania się w terenie bez posiadania kosztownego w utrzymaniu samochodu, dopóki ich nie będzie na to stać.

Karol
5 lat temu

Ona pracowała na poczcie w Raszkowie?

.
5 lat temu

Dasz rade Luiza młoda jesteś i silna. Będzie dobrze.

K
5 lat temu

Ludzie! Ogarnijcie się! Moja przyjaciółka ledwo wyszła z tego a dla was jeden delemat jest taki że ładna a brzydkich to nie szkoda… Weźcie się zastanówcie nad tym co piszecie!

Hej
odpowiada  K
5 lat temu

Nie nazywaj się przyjaciółką, jeśli jej nie znałaś 😉

Kasia
5 lat temu

Piękna, nie piękna… Każdego człowieka szkoda xyz

xyz
5 lat temu

szkoda że taka piękna dziewczyna miała taki ciężki wypadek 🙁

Przystojny Stefan
odpowiada  xyz
5 lat temu

Powiadasz więc że lepiej jak brzydsi przeżywają dramaty?

11
0
Napisz co o tym sądziszx