Ostrowianki i nie tylko w konkursie Wielkopolska Miss 2019 (galeria)

Ponad 100 dziewcząt zaprezentuje się już 9 marca w ćwierćfinale Wielkopolska Miss i Wielkopolska Miss Nastolatek 2019. Zaprezentuje się także 17 kandydatów z konkursu Wielkopolski Mister. Wśród finalistek jest 7 ostrowianek i dwie mieszkanki powiatu ostrowskiego.

+

O tytuł najpiękniejszej rywalizować będą ostrowianki: Iga Chuderska, Klaudia Grabarek, Martika Józefiak, Agnieszka Kaczocha, Nadia Nowicka,
Daria Wieruszewska oraz Aleksandra Wilczura. Ponadto są dwie mieszkanki podostrowskich miejscowości: Zuzanna Czub – Sośnie i
Karolina Małgowska – Wielowieś.

9 marca w Novotel Centrum Poznań odbędzie się ćwierćfinałowa impreza. Organizator przed najbliższą galą uruchomił dodatkowe głosowanie internetowe oraz SMS. Szczegóły pod adresem: www.wielkopolskamiss.pl/glosowanie-SMS/.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Ale znalazł schowek dla skradzionego pojazdu
Subskrybuj
Powiadom o

19 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
POstępak
odpowiada  Senior
5 lat temu

W Warszawie dzięki Trzaskowskiemu, to będzie obowiązujący trend. Nie wiem jak będzie w Ostrowie przy progresywnej Beacie Klimek.

xyz
5 lat temu

Ładne dziewczyny , ale chciałbym je zobaczyć za kilka lat . Po ciążach i trudach dnia codziennego . Dom, praca , dzieci , obowiązki . Każda robi się taka sama . Życzę powodzenia !

JAPAN
odpowiada  xyz
5 lat temu

Oj, uwierz, że nie każda, dużo 30-stek wygląda na 25 albo i mniej, kwestia genów i dbania o siebie …

19
0
Napisz co o tym sądziszx