Alarm bombowy w ostrowskim Sądzie

Ewakuacja około 175 osób z Sądu Rejonowego i Prokuratury Rejonowej w Ostrowie Wielkopolskim została przeprowadzona w poniedziałek około godziny 11:30. Powodem jest informacja o rzekomej bombie. Procedura nakazuje ewakuować budynek i sprawdzić go przez policjantów z uprawnieniami pirotechnicznymi. W poprzednich tygodniach kilkakrotnie były ewakuowane urzędy w Kaliszu. Sprawca pozostaje nieuchwytny.

+

Ruch na ulicy Sądowej został wstrzymany. Pracownicy Sądu i Prokuratury zgromadzili się na placu przy Konkatedrze. W przypadku kaliskich instytucji wysyłany był e-mail.

POLECANE NEWSY

16 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gad
3 lat temu

Sezon samochodowy jest 365 dni w roku i codziennie kilkadziesiąt stłuczek . Plaga aut .

Zelek
3 lat temu

Az tylu darmozjadow tam siedzi?

khhhhhhmer
3 lat temu

Lepiej być kmerem . A nie jakimś ideowcem prawicowym . Twoja płeć jest nieokreślona dlatego andro czy meno w twoim przypadku nie ma znaczenia . A co to znaczy idiota ? Czy idiota to dobrze czy kiepsko ?

SUZUKI
odpowiada  khhhhhhmer
3 lat temu

Czerwoni Khmerzy wymordowali dwa miliony swoich rodaków, piętnastoletnia dziewczynka z kałachem oglądała dłonie ludzi i który z nich miał zbyt delikatne czy zadbane dłonie to świadczyło to o tym, że ten człowiek nie pracował fizycznie i za to był wyrok śmierci i taka dziewczynka bawiła się ludzkim życiem.

kmer z Pekinu
3 lat temu

Wierzący niepraktykujący sam jesteś jak taki truteń niewydarzony jakiś zakompleksiony z menopauzą i demencją oraz z ADHD .

Wierzący niepraktykujący
odpowiada  kmer z Pekinu
3 lat temu

Gdybyś durniu wiedział kim byli Khmerzy nie kmerzy, to byś debilu nie używał tego podpisu. Poza tym kretynie menopauzę mają kobiety, a ja nie obrażam ludzi z demencją i ADHD. https://www.google.pl/search?q=khmer&tbm=isch&source=iu&ictx=1&fir=aAykWy2PlaZ1fM%253A%252CKyp5mzKdM4lSpM%252C_&usg=AI4_-kSXsp5uazaAixd7kHj_b2d1rjYWxQ&sa=X&ved=2ahUKEwjngKm2gtfgAhVs-yoKHbdRC5gQ9QEwEXoECAMQDA#imgrc=aAykWy2PlaZ1fM:

adam
3 lat temu

Najpierw te 30kg w groszach do liczenia a teraz alarm..plagi egipskie jednym slowem.
A te godziny do odrobki?Moze ktorys z pracwnikow dzwoni?Nie awansowal wiec wydzwania..

Nowak
3 lat temu

Ten kto wywołuje te alarmy i jest nieuchwytny musi być wybitnym specjalistą i nie wydaje mi się, że to zwykły Kowalski.

Sprzątacz zamiatacz
3 lat temu

Czy wosk sprzed wejścia do sądu został usunięty?

.....
odpowiada  Sprzątacz zamiatacz
3 lat temu

a o usunięciu wosku i barierek ….na Krakowskim Przedmieściu nie zapytasz? I kto to miał zrobić i za czyje?

Sprzedawca zniczy
3 lat temu

Mam nadzieję, że sytuacja zostanie wnet opanowana, bo gdzie się będą spotykali obrońcy demokracji tacy jak Wójcicki albo Kornaszewski.

Zyga
3 lat temu

Za małe kary za takie alarmy dają. Powinno być: zwrot kosztów akcji plus solidna grzywna. A jak nie ma kasy, to konfiskata majątku. A jak nie ma, to do odpracowania w kamieniołomie. Wtedy niektórym by się w głowach oświeciło.

Wierzący niepraktykujący
3 lat temu

„Ruch na ulicy Sądowej został wstrzymany. Pracownicy Sądu i Prokuratury zgromadzili się na placu przy Konkatedrze”. JAK TRWOGA TO DO BOGA! Chociaż proboszcz tej parafii, to zaufany Beaty Klimek, który razem z nią może nawet odprawiać mszę na rynku przed ratuszem choćby w intencji zabitego prezydenta Gdańska, a w moim domniemaniu, może nawet odprawić egzorcyzmy nad hejterami i mową nienawiści płynącą ze strony PiS.

16
0
Napisz co o tym sądziszx