Na gorącym uczynku przejęli kontrabandę

Sceny rodem z filmu akcji rozegrały się w spokojnym na co dzień Górznie w powiecie ostrowskim. Mieszkańcy jednej z posesji zauważyli (w nocy z czwartku na piątek) pozostawiony przez 3 dni samochód ciężarowy na poznańskich tablicach rejestracyjnych. Około północy z niedzieli na poniedziałek, zaczęło kręcić się BMW również na poznańskich blachach oraz bus. Ostatecznie zarówno te dwa pojazdy jak i samochód ciężarowy wjechały w pobliską polną drogę. Mieszkańcy trafnie wpadli na myśl, że może mieć miejsce przeładunek kontrabandy.

+

Powiadomili policję, by ta jak najszybciej przyjechała na miejsce, ale bez włączonych sygnałów dźwiękowych, które mogłyby spłoszyć uczestników przestępczego procederu.Policjantom udało się zatrzymać jednego z trzech mężczyzn. Według świadków miał być kulawy i miał najmniejsze szansę na ucieczkę. Pozostali dwa odjechali BMW. Na miejscu pozostały samochód ciężarowy i bus. W środku znajdowały się owinięte papierem paczki z papierosami Marlboro i LM. Paczki miał wydrukowane napisy ostrzegawcze w języku holenderskim.

Według świadków, podczas akcji pojawiły się odgłosy i przypuszczenia, że ktoś użył broni. Był to dźwięk podobny do huku. Ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez ostrowską policję. Trwa namierzanie wszystkich członków grupy. Przez całą noc pilnowały miejsca zdarzenia dwa oznakowane radiowozy.

CZYTAJ  Uciekał z nastolatką przed policją

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gruby
3 lat temu

Kto normalny w nocy robi taki przeładunek??? Jeszcze na polnej drodze ??? amatorzy …………..

Karol
3 lat temu

Amatorzy. Podjechali by pod Leclerc’a i w dzień by na luzie przepakowali. Jest tam taki ruch ciezarowek ze nikt by sie interesował.

Ananimowy
odpowiada  Karol
3 lat temu

Było to w noc

1
3 lat temu

Za dużo chłopaki kombinowali, zostawili ciężarówkę z towarem żeby „ostygła” ok, ale nie na zadupiu i na środku polnej dróżki …
Postawili by normalnie na parkingu na CPN i przeładowali by towar bez problemu …

Prywatny detektyw
3 lat temu

Jaką kontrabandę. Czy jeden kulawy niepełnosprawny to kontrabanda?

sasquad
odpowiada  Prywatny detektyw
3 lat temu

Sprawdź najpierw matole w słowniku (wiem, słownik – trudne słowo) co znaczy słowo „kontrabanda”

y
3 lat temu

Psy maja wszystko na tacy – goscie sp***dalaja bez problemu . wstyd . bedac na swym terenie majac towar. Kpina z operatywnosci policji

...
odpowiada  y
3 lat temu

pies to być może cie zrobił….

1
3 lat temu

Pewnie kapusie to wyborcy tzw. totalnej oślozycji biorący przykład z donoszenia na Polskę do Niemiec itp.
Także panowie gangsterzy – tam należy szukać kapusiów …

ww
odpowiada  1
3 lat temu

Dlaczego uważasz że doniósł elektorat PIS? W 2011 donieśli do europarlamentu a nie do Niemiec na rząd PO-PSL nie znaczy że są osłami, widocznie wtedy uznali ze coś jest nie tak. Wytłumacz to!

Elektor
odpowiada  1
3 lat temu

No nie jest to pewne. Pisdzielce zachęcają do kapowania nazywają donosicielstwo sygnalizowaniem. Spokojnie również z kręgów pisdzielskich może ten kapuś pochodzić.

DIEGO
odpowiada  1
3 lat temu

widać że czytanie ze zrozumieniem jednak boli – mamy 2019 rok i totalnych debili plarfusów i ich równie debilny elektorat popierający jakieś śmieszne sankcje na Polskę przez EU i Merkel .
plarfusy to jednak lamusy haha

Boos
3 lat temu

Co za debile wystarczyło przeladowac auta w dzień na parkingu tak jak robią firmy kurierskie i nikt by się nie doczepil brawo za pomysł

janusz
3 lat temu

sami kur kapusie, nie maja co robic wiesniaki to zagladaja nie w swoj interes,

marian
odpowiada  janusz
3 lat temu

prawidłowo, ja do pracy chodzę pieniądze zarabiać, a nie kradnę.

olo
odpowiada  janusz
3 lat temu

typowy janusz

Ona
3 lat temu

O kur…wa ale akcja ręce opadają… !

BMW M- PAKIET
3 lat temu

Na goracym uczynku kontrabanda z.ebala .jedna bidulka zostal palil fajke i teraz ma problema A nasi to chyba przyjechali na tych crosach z spod GALERII itak samo nie zdazyli

36
0
Napisz co o tym sądziszx