OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Na gorącym uczynku przejęli kontrabandę

Sceny rodem z filmu akcji rozegrały się w spokojnym na co dzień Górznie w powiecie ostrowskim. Mieszkańcy jednej z posesji zauważyli (w nocy z czwartku na piątek) pozostawiony przez 3 dni samochód ciężarowy na poznańskich tablicach rejestracyjnych. Około północy z niedzieli na poniedziałek, zaczęło kręcić się BMW również na poznańskich blachach oraz bus. Ostatecznie zarówno te dwa pojazdy jak i samochód ciężarowy wjechały w pobliską polną drogę. Mieszkańcy trafnie wpadli na myśl, że może mieć miejsce przeładunek kontrabandy.

+

Powiadomili policję, by ta jak najszybciej przyjechała na miejsce, ale bez włączonych sygnałów dźwiękowych, które mogłyby spłoszyć uczestników przestępczego procederu.Policjantom udało się zatrzymać jednego z trzech mężczyzn. Według świadków miał być kulawy i miał najmniejsze szansę na ucieczkę. Pozostali dwa odjechali BMW. Na miejscu pozostały samochód ciężarowy i bus. W środku znajdowały się owinięte papierem paczki z papierosami Marlboro i LM. Paczki miał wydrukowane napisy ostrzegawcze w języku holenderskim.

Według świadków, podczas akcji pojawiły się odgłosy i przypuszczenia, że ktoś użył broni. Był to dźwięk podobny do huku. Ta informacja nie została jeszcze potwierdzona przez ostrowską policję. Trwa namierzanie wszystkich członków grupy. Przez całą noc pilnowały miejsca zdarzenia dwa oznakowane radiowozy.

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Gruby
2 lat temu

Kto normalny w nocy robi taki przeładunek??? Jeszcze na polnej drodze ??? amatorzy …………..

sasquad
odpowiada  Prywatny detektyw
2 lat temu

Sprawdź najpierw matole w słowniku (wiem, słownik – trudne słowo) co znaczy słowo “kontrabanda”

...
odpowiada  y
2 lat temu

pies to być może cie zrobił….

Ananimowy
odpowiada  Karol
2 lat temu

Było to w noc

Karol
2 lat temu

Amatorzy. Podjechali by pod Leclerc’a i w dzień by na luzie przepakowali. Jest tam taki ruch ciezarowek ze nikt by sie interesował.

1
2 lat temu

Za dużo chłopaki kombinowali, zostawili ciężarówkę z towarem żeby “ostygła” ok, ale nie na zadupiu i na środku polnej dróżki …
Postawili by normalnie na parkingu na CPN i przeładowali by towar bez problemu …

DIEGO
odpowiada  1
2 lat temu

widać że czytanie ze zrozumieniem jednak boli – mamy 2019 rok i totalnych debili plarfusów i ich równie debilny elektorat popierający jakieś śmieszne sankcje na Polskę przez EU i Merkel .
plarfusy to jednak lamusy haha

Prywatny detektyw
2 lat temu

Jaką kontrabandę. Czy jeden kulawy niepełnosprawny to kontrabanda?

y
2 lat temu

Psy maja wszystko na tacy – goscie sp***dalaja bez problemu . wstyd . bedac na swym terenie majac towar. Kpina z operatywnosci policji

Elektor
odpowiada  1
2 lat temu

No nie jest to pewne. Pisdzielce zachęcają do kapowania nazywają donosicielstwo sygnalizowaniem. Spokojnie również z kręgów pisdzielskich może ten kapuś pochodzić.

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x