Miejskie Becikowe – luty 2019

Dziś, podczas drugiej w tym roku gali becikowego, powitano blisko 40 kolejnych małych ostrowianek i ostrowian, w tym jedną parę bliźniąt. Nasza ostrowska rodzina nam rośnie, co bardzo cieszy, bo przecież musimy mieć następców, którym zostawimy nasze miasto w przyszłości.

+

Wszystkim rodzicom życzę dumy z maluchów i niekończącej się miłości, szczególnie, że jesteśmy w przededniu Walentynek, a maluchom życzę szczęśliwego życia – by zawsze czuły się kochane i akceptowane. – mówiła prezydent Beata Klimek.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Agitacja w szkole?
Subskrybuj
Powiadom o

22 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
O kur..... a
5 lat temu

Czerwona caryca uczci śmierć Premiera Olszewskiego wzorem modlitwy na Rynku po zejściu przekretasa z Gdańska?

Fit
5 lat temu

I znów to wielkie cielsko zwala się na rodziców i ich obłapuje.

ha
5 lat temu

Aż się mieni w oczach od tej czerwoności . Nic nowego. Becikowe musi być a jak.

mm
5 lat temu

Prosiu Gratulaje:)

Karolina
5 lat temu

Trzeba by panią prezydent wysłać na jakiś kurs dobrego wychowania i dobrych manier. Wg mnie takie obłapywanie cudzych mężów w obecności ich żon jest niesmaczne i wieśniackie. Można zadać pytanie co by było gdyby nie było tych żon i żadnych świadków?

wieśniak do Karoliny
odpowiada  Karolina
5 lat temu

Cieszę się,że niesmaczne i wieśniackie metody są skuteczne i wyniosły p.Klimek na prezydenta Ostrowa i to kolejny raz ! Wreszcie mieszczuchy dostały nauczkę,że co miastowe,to nie zawsze skuteczne !!! Ha,ha,ha, !@ Pewno Twój mąż robi na boki,że nie mu nie ufasz i przestrzegasz innych !!! Pewno trudno mu wytrzymać z taką damą z miasta – uosobienie smaku i moralności !!! Efekt zołzy…?

hahaha
5 lat temu

żałosna imprezka..

MY
5 lat temu

Liczymy się tylko MY,WYBORCY p.Klimek. Gawiedź może tylko poskamleć na forum !Ha,ha,ha ! Tylko oszczędnie,4,5 lata prze Wami – popadniecie w depresje – caryca ma się dobrze !

pik
5 lat temu

Nie popieram ale rozumiem. Wzorem nijakiej mazurek z PiS.

22
0
Napisz co o tym sądziszx