Jest pozwolenie na budowę hali przy Wojska Polskiego

Niby trzynasty dzień miesiąca, a jednak szczęśliwy dla Ostrowa. Władze miasta odebrały pozwolenie na budowę nowej hali widowiskowo – sportowej. Kolejny krok w stronę nowoczesnego miejskiego obiektu.

+

– Myślę, że nic nie stanie na przeszkodzie, żebyśmy w pierwszej połowie marca wbili pierwszą łopatę pod tę mocno oczekiwaną budowę. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Spłonęła koparka
Subskrybuj
Powiadom o

56 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1
5 lat temu

Lepsze miejsce jest na rynku, znajdzie się jeszcze tam trochę wolnego miejsca …
Kiedy Północna Rama Komunikacyjna ???!!!
Ave Caryca znów dała czadu haha

leon
5 lat temu

Mieszkam w Ostrowie , prawie centrum .Nie mam drogi, chodnika, kanalizacji , oswietlenia w ulicy ,od 20 lat płacę podatek od nieruchomości – pytam się za co?

Tomasz
5 lat temu

Hala bez miejsc parkingowych i dodatkowo zlokalizowana w ścisłym centrum miasta…. Jaki idiota wpadł na taką lokalizację hali i to jeszcze bez miejsc parkingowych? To skandal! Ostrów ma zdecydowanie 1 miejsce w Polsce w idiotycznych pomysłach!

Ciepłownik
5 lat temu

Do Mieszkańca – gówno w galarecie.

wyborca dr liska
5 lat temu

Hala na plus ,miejsce wstyd i hańba , szczuraszek zwyciezca

Piwosz
5 lat temu

Prawda jest taka, że wszyscy radni ubiegłej kadencji wiedzieli, że ta lokalizacja, to porażka. Ale to było przed wyborami. Więc wszyscy radni z PO i Przyjaznego Miasta głosowali za, bo walczyli o głosy wyborców. Ten który odważyłby się krytykować budowę hali byłby na straconej pozycji. A teraz ten pasztet trzeba zjeść, chociaż ja bym wolał wypić piwo które naważyli radni ubiegłej kadencji.

56
0
Napisz co o tym sądziszx