Jest pozwolenie na budowę hali przy Wojska Polskiego

Niby trzynasty dzień miesiąca, a jednak szczęśliwy dla Ostrowa. Władze miasta odebrały pozwolenie na budowę nowej hali widowiskowo – sportowej. Kolejny krok w stronę nowoczesnego miejskiego obiektu.

+

– Myślę, że nic nie stanie na przeszkodzie, żebyśmy w pierwszej połowie marca wbili pierwszą łopatę pod tę mocno oczekiwaną budowę. – powiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

CZYTAJ  6 osób poszkodowanych w zderzeniu busa i osobówki (ZDJĘCIA)

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
1
4 lat temu

Lepsze miejsce jest na rynku, znajdzie się jeszcze tam trochę wolnego miejsca …
Kiedy Północna Rama Komunikacyjna ???!!!
Ave Caryca znów dała czadu haha

leon
4 lat temu

Mieszkam w Ostrowie , prawie centrum .Nie mam drogi, chodnika, kanalizacji , oswietlenia w ulicy ,od 20 lat płacę podatek od nieruchomości – pytam się za co?

Tomasz
4 lat temu

Hala bez miejsc parkingowych i dodatkowo zlokalizowana w ścisłym centrum miasta…. Jaki idiota wpadł na taką lokalizację hali i to jeszcze bez miejsc parkingowych? To skandal! Ostrów ma zdecydowanie 1 miejsce w Polsce w idiotycznych pomysłach!

Ciepłownik
4 lat temu

Do Mieszkańca – gówno w galarecie.

wyborca dr liska
4 lat temu

Hala na plus ,miejsce wstyd i hańba , szczuraszek zwyciezca

Piwosz
4 lat temu

Prawda jest taka, że wszyscy radni ubiegłej kadencji wiedzieli, że ta lokalizacja, to porażka. Ale to było przed wyborami. Więc wszyscy radni z PO i Przyjaznego Miasta głosowali za, bo walczyli o głosy wyborców. Ten który odważyłby się krytykować budowę hali byłby na straconej pozycji. A teraz ten pasztet trzeba zjeść, chociaż ja bym wolał wypić piwo które naważyli radni ubiegłej kadencji.

LEW
4 lat temu

A co z hala na Stali? Kabaret

???
odpowiada  LEW
4 lat temu

No właśnie,co się dzieje na Kusocińskiego – jestem poza Ostrowem. Proszę o informację,jak budowa,remont hali ? Nadal cyrk !

Robert
4 lat temu

Hale orliki są lodowisko też a aqpark to gdzie takie miejscowości jak Ostrzeszów Pleszew krotoszyn ma. Chyba kolej na Ostrów droga pani Beato. Jak długo mamy czekać? bo basen na olimpijskiej to co to takiego te 2miesiace w roku kupę kasy a nie wypal wodę trzeba grzać cały rok.

75thecrow
4 lat temu

Może koniec plucia ,dobrze że Hala powstanie może miejsce nie najlepsze ale lepsze to niż ciągłe problemy z salą przy Kusocińskiego

Niewierzący
odpowiada  75thecrow
4 lat temu

Ciekawe kto to utrzyma

Greg
4 lat temu

Hala tak!!! Miejsce najgorsze z mozliwych!!! A ktore tereny i komu miasto sprzedaje zeby sfinansowac budowe hali???

56
0
Napisz co o tym sądziszx