OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zawyją syreny z powodu śmierci prezydenta Gdańska

Dla upamiętnienia tragicznej śmierci ś.p. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska, na znak żałoby narodowej, w dniu 19 stycznia 2019 roku o godzinie 12:00 na terenie miasta Ostrowa Wielkopolskiego zostanie nadany ćwiczebny sygnał akustyczny – ciągły dźwięk syren w okresie jednej minuty. Informację o uruchomieniu syren prosimy rozpowszechnić wśród domowników, sąsiadów i znajomych.

+

56 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Leon
odpowiada  kierowca busa
2 lat temu

…i oto przykład że złodziej zawsze widzi złodzieja w drugim człowieku…i nie ważne że go osobiście nie znał tylko coś tam od kogoś podslyszał i plecie dalej siejąc propagandę nienawiści…
Zrób sobie sam przed lustrem rachunek sumienia czy jesteś taki bez skazy wobec pracodawcy, uczciwy wobec państwa, podatków i US…A potem z czystym sumieniem oceniaj resztę…

Osw
2 lat temu

Wyją wyborcy pis landi bo zbliża się ich koniec

Mr.T
2 lat temu

… i co zawyły??? chyba wilki w lesie…

roman
2 lat temu

Sorry Jacek … nie dodałem do Twojej wyliczanki : Wojciecha Cejrowskiego,….. no ale to nie żadna kultura….. 🙁

roman
2 lat temu

Pociągnę dalej nie usłyszymy i nie zobaczymy….: Janka Pietrzaka, YaYo z Pawłem Dłużewskim i Ryszardem Makowskim , i sztandarowego aktora :Jerzego. Zelnika, i też wielu wielu innych ( tych z PiSu!!!)

Jacek
2 lat temu

W związku z tym, że została podjęta walka z mową nienawiści wiele może stracić polska kultura, nie usłyszymy już nigdy: Zbyszka Hołdysa, Doroty Stalińskiej, Krzysztofa Pieczyńskiego, Agnieszki Holland, Jacka Poniedziałka, Daniela Olbrychskiego, Macieja Stuhra, Krystyny Jandy i wielu innych….

Senior Vigor
odpowiada  Senior
2 lat temu

Zgadza się! Modlić to każdy namawia a postawic co wypić i zakasic to nie ma już nikogo.

Fidel
2 lat temu

I co obudzili go?

Ona
2 lat temu

Jeszcze PSY mogą zawyć z okazji pogrzebu adamowicza -prawdziwa żenada

Antyklerykał od niedawna
odpowiada  Czarnoprochowiec
2 lat temu

Z okazji 100 rocznicy Powstania Wielkopolskiego też nie było fajerwerków ani uroczystej mszy. Ta pewnie będzie z okazji wkroczenia Armii Radzieckiej podczas II wojny światowej do Ostrowa.

56
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x