OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uroczystości w Ostrowie po śmierci prezydenta Gdańska

“My, samorząd Ostrowa Wielkopolskiego, poruszeni tragedią, która wydarzyła się w Gdańsku zapraszamy wszystkich, którzy w tych trudnych chwilach potrzebują wzajemnej obecności i wsparcia na spotkanie upamiętniające ś.p. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

+

Spotkajmy się w dniu pogrzebu prezydenta Gdańska – w sobotę, 19 stycznia, o godz. 18.00 na ostrowskim Rynku. Po nim wspólnie przejdziemy do Konkatedry, gdzie o godz. 18.30 odprawiona zostanie msza św. w intencji ś.p. Pawła Adamowicza oraz w intencji Pokoju, Solidarności i Tolerancji.

Zgodnie z wolą rodziny zmarłego, również w Ostrowie, pojawią się wolontariusze z puszkami WOŚP, do których będzie można złożyć “datki zamiast kwiatów”.”

W piątek, w godz. 10.00-15.00 oraz w sobotę w godz. 16.00-19.00, w Sali Kolumnowej ostrowskiego Ratusza, wystawiona zostanie księga kondolencyjna dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się refleksją po tym niedopuszczalnym akcie przemocy.

Wydarzenia ostatnich dni budzą wiele bolesnych emocji i każdy z nas potrzebuje czasu, by wrócić do swojej codzienności. W tych trudnych dniach bądźmy razem, bądźmy dla siebie wsparciem.

Dzisiaj o godz. 12.00, przy dźwiękach hejnału Miasta, na znak żałoby, flagi zostaną opuszczone do połowy masztów.

POLECANE NEWSY
136 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
sasquad
odpowiada  Dw
2 lat temu

Audi, niedorobiony intelektualnie matole,masz i się doucz półgłówku
16 marca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedała większościowy udział 52,7% w TVN S.A za 584 mln euro amerykańskiemu koncernowi medialnemu Scripps Networks Interactive[11]. 16 kwietnia 2015 roku wystartowały kanały TVN Meteo Active oraz TVN Fabuła. 16 czerwca 2015 roku amerykański koncern medialny Scripps Networks Interactive dostał zgodę Urzędu Ochrony Konkurencji i Konsumentów na przejęcie stacji[12]. 1 lipca 2015 roku Grupa ITI i Grupa Canal+ sprzedały wszystkie swoje udziały w spółce N-Vision B.V., zarejestrowanej w Amsterdamie, która bezpośrednio i pośrednio kontroluje łącznie 52,7 proc. udziałów w TVN spółce Southbank Media Ltd, zarejestrowanej w Londynie i należącej do amerykańskiej grupy Scripps Networks Interactive. 28 sierpnia 2015 roku koncern medialny Scripps Networks Interactive za pośrednictwem spółki zależnej Southbank Media skupił od inwestorów z Giełdy Papierów Wartościowych niemal wszystkie akcje TVN, zwiększając swój udział w spółce do 98,76 procent[13]. 28 września 2015 roku Scripps Networks Interactive skupił wszystkie pozostałe akcje TVN, zostając tym samym właścicielem pełnych 100 procent akcji TVN. Z tego powodu, spółka została wykluczona przez zarząd GPW z obrotu giełdowego z dniem 2 października 2015 roku[14].

!!!
2 lat temu

PO nie odważyła się go ponownie poprzeć przez was, płatne pachołki napuszczone przez reżim kłamliwymi zarzutami dotyczącymi majątku Adamowicza. Dopiero byłby jazgot, psie ujadanie i szczucie z waszej strony, że stoją za kimś, kto może mieć zarzuty etc., etc. Spadaj, pisszmato.

!!!
odpowiada  ???
2 lat temu

PO nie odważyła się go ponownie poprzeć przez was, płatne pachołki napuszczone przez reżim kłamliwymi zarzutami dotyczącymi majątku Adamowicza. Dopiero byłby jazgot, psie ujadanie i szczucie z waszej strony, że stoją za kimś, kto może mieć zarzuty etc., etc. Spadaj, pisszmato.

Osw
odpowiada  GalAnonim
2 lat temu

Za pomówienia można mieć niezle problemy. Nie wiesz, nie pisz.

Osw
odpowiada  Polak Patriota
2 lat temu

Może przed prokuraturą poświadczysz to co napisałeś? Jestem ciekaw skąd masz takie informacje. Nie znałeś człowieka, ale piszesz, że miał tyle kont, tyle kasy. O mnie coś też wiesz?

audi
odpowiada  Dw
2 lat temu

to jest niemiecka stacja tak samo jak polsat, komuchy, tylko zle zycza polsce,

wolak
odpowiada  Osw
2 lat temu

PADa prezydentura właśnie została zbudowana jak cały PiS na kłamstwie, że Polska w ruinie.

Osw
2 lat temu

To morawiecki i duda powinni podac sie do dymisji po słowach ojca Wisniewskiego .przeciez morawiecki w co drugim zdaniu kłamie

pytek2
odpowiada  ANDY
2 lat temu

Ciekawe, czy dotarło do Maliniaka i pana Łgarskiego, o żoliborskiej “zdradzieckiej mordzie” nie wspominając…

czytelnik2
odpowiada  ANDY
2 lat temu

To były słowa do zwykłych ludzi, nie do kaczystów.
To ludzie mają władzę w swoich rękach, a nie Kaczyński i wystarczy żeby zdali sobie z tego sprawę i zrobili z niej MĄDRY użytek…

136
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x