OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Uroczystości w Ostrowie po śmierci prezydenta Gdańska

“My, samorząd Ostrowa Wielkopolskiego, poruszeni tragedią, która wydarzyła się w Gdańsku zapraszamy wszystkich, którzy w tych trudnych chwilach potrzebują wzajemnej obecności i wsparcia na spotkanie upamiętniające ś.p. Pawła Adamowicza, prezydenta Gdańska.

+

Spotkajmy się w dniu pogrzebu prezydenta Gdańska – w sobotę, 19 stycznia, o godz. 18.00 na ostrowskim Rynku. Po nim wspólnie przejdziemy do Konkatedry, gdzie o godz. 18.30 odprawiona zostanie msza św. w intencji ś.p. Pawła Adamowicza oraz w intencji Pokoju, Solidarności i Tolerancji.

Zgodnie z wolą rodziny zmarłego, również w Ostrowie, pojawią się wolontariusze z puszkami WOŚP, do których będzie można złożyć “datki zamiast kwiatów”.”

W piątek, w godz. 10.00-15.00 oraz w sobotę w godz. 16.00-19.00, w Sali Kolumnowej ostrowskiego Ratusza, wystawiona zostanie księga kondolencyjna dla wszystkich, którzy chcieliby podzielić się refleksją po tym niedopuszczalnym akcie przemocy.

Wydarzenia ostatnich dni budzą wiele bolesnych emocji i każdy z nas potrzebuje czasu, by wrócić do swojej codzienności. W tych trudnych dniach bądźmy razem, bądźmy dla siebie wsparciem.

Dzisiaj o godz. 12.00, przy dźwiękach hejnału Miasta, na znak żałoby, flagi zostaną opuszczone do połowy masztów.

136 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
!!!
1 rok temu

PO nie odważyła się go ponownie poprzeć przez was, płatne pachołki napuszczone przez reżim kłamliwymi zarzutami dotyczącymi majątku Adamowicza. Dopiero byłby jazgot, psie ujadanie i szczucie z waszej strony, że stoją za kimś, kto może mieć zarzuty etc., etc. Spadaj, pisszmato.

Osw
1 rok temu

To morawiecki i duda powinni podac sie do dymisji po słowach ojca Wisniewskiego .przeciez morawiecki w co drugim zdaniu kłamie

wolak
odpowiada  Osw
1 rok temu

PADa prezydentura właśnie została zbudowana jak cały PiS na kłamstwie, że Polska w ruinie.

ANDY
1 rok temu

Na pogrzebie Pawła Adamowicza głos zabrał dominikanin ojciec Ludwik Wiśniewski. Honorowy obywatel Gdańska zaapelował, że należy skończyć z nienawiścią. Dodał, że osoby, które budują swoje kariery na kłamstwie nie mogą w Polsce pełnić wysokich funkcji. Słowa ojca Wiśniewskiego wstrząsnęły i poruszyły zebranych. W Bazylice Mariackiej rozległy się długie brawa, wiele osób wstało. Widzowie TVP Info nie mieli okazji ich usłyszeć, ponieważ kamera pokazała ….obrazy na zewnątrz bazyliki z „żabiej perspektywy”. Miarą celności wypowiedzi będzie wysyp pisowsko – sowieckiej agentury pod moim postem.

czytelnik2
odpowiada  ANDY
1 rok temu

To były słowa do zwykłych ludzi, nie do kaczystów.
To ludzie mają władzę w swoich rękach, a nie Kaczyński i wystarczy żeby zdali sobie z tego sprawę i zrobili z niej MĄDRY użytek…

pytek2
odpowiada  ANDY
1 rok temu

Ciekawe, czy dotarło do Maliniaka i pana Łgarskiego, o żoliborskiej “zdradzieckiej mordzie” nie wspominając…

1 5 6 7
136
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x