Piesza nie żyje. Zatrzymano kompletnie pijanego kierowcę

Udostępnij
Tweet

Do zatrzymania podejrzanego o spowodowanie śmiertelnego wypadku, nieudzielanie pomocy poszkodowanej oraz ucieczkę z miejsca zdarzenia doszło kilka minut po godzinie 1.00 w nocy przy Al. Wojska Polskiego w Kaliszu.

+

Poszukiwanym, który zbiegł z miejsca potrącenia pieszej na ul. Legionów okazał się 43-letni mieszkaniec Kalisza. W chwili zatrzymania był pasażerem innego pojazdu, kierowanego przez 27-latka z Kalisza. Obaj byli kompletnie pijani. – w wyniku prowadzonych czynności mężczyzna został namierzony zaledwie 5 godzin po zdarzeniu. Badanie stanu trzeźwości wykazało, że miał w organizmie blisko 2 promile alkoholu. Zatrzymany został również jego 27-letni kompan, który kierował pojazdem mechanicznym mając blisko 1,5 promila alkoholu i sądowy zakaz prowadzenia pojazdów mechanicznych – informuje portal Kalisz24 INFO podkom. Witold Woźniak z zespołu prasowego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu.

Niestety 86-letnia piesza, na skutek odniesionych rozległych obrażeń ciała zmarła na Oddziale Intensywnej Opieki Medycznej kaliskiego szpitala przy ul. Poznańskiej.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Tu będą DUŻE utrudnienia - protest rolników (mapki)
Subskrybuj
Powiadom o

16 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Dominik
5 lat temu

Chodzą na patrzą na pasy wchodzą bez zatrzymywania się nawet w jedną stronę się nie spojrzą czy coś jedzie A potem płacz . A pierwszy nie ma 100procnet pierwszeństwa na pasach piesi nie mają wyobraźni w głowie . Może to będzie przestrogą dla innych pieszych Ale szkoda ze taka tragedia musi się stać

16
0
Napisz co o tym sądziszx