Zarzuty dla rodziców 4-miesięcznego dziecka

Udostępnij
Tweet

Powracamy do nagłej śmierci 4-miesięcznej dziewczynki z Ostrowa Wlkp. Podczas snu zmarła, a rodzice zorientowali się nad ranem, że ich dziecko nie żyje. Prokuratura postawiła im zarzuty niewłaściwej opieki, za którą odpowiedzą przed sądem.

+

Śledczy stwierdzili, że oboje rodzice byli nietrzeźwi. Z uwagi na chorobę zmarłego dziecka – rozszczep podniebienia – wymagało ono szczególnej opieki. Najprawdopodobniej nie zapewnili jej ani zmarłej dziewczynce, ani pozostałym dzieciom.

Do jednoznacznej oceny przez sąd, czy stan upojenia rodziców i inne okoliczności można powiązać bezpośrednio ze śmiercią 4-miesięcznej dziewczynki, będą potrzebna opinie biegłych.

Najmłodsza córka zmarła w piątek nad ranem. Rodzina była stale monitorowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Ostrowie Wielkopolskim. Nawet w dniu poprzedzającym tragedię odwiedził rodzinę pracownik MOPS-u.

35-letni ojciec dzieci miał ponad promil alkoholu. Natomiast 27-letnia partnerka trochę ponad pół promila. Rodzice przyznali się do zarzucanych im czynów i zostali objęli dozorem policyjnym.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Trzeci raz próbował to zrobić na kładce
Subskrybuj
Powiadom o
33 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
kefir
5 lat temu

Absolutnie abstrahując od niewątpliwPytanie do pisowcow. Jak zamierzacie dawać emerytury wiadomo że z naszego ale jak je planujecie obstalowac dla mam 4 dzieci. Planujecie to obiecuję więc jak? Czy tylko urodzone? Zakiszone w kapuście się nie liczą? Doprowadzone do 18 roku życia i uduszone liczą się czy nie? Z łoża świeconego czy z barlogu? Jak większość pisowskich pomysłów również ten jest wzięty z dupy więc ciekawi mnie wasza argumentacja. Znajdzie się jakiś pisior do dyskusji? ej tragedii.

!!!!
5 lat temu

Dzieciątko już jest pochowane przed wczoraj byli na pogrzebie i to na szybko po cichu żeby ich nie zlikwidowali była pani z opieki rodzice i babcie to jest pewna informacje.Bo zadzwoniłem w jedno miejsce i mi to potwierdzili Ale nadal nie wierzę w to.

Mm
5 lat temu

A gdzie w tym wszystkim jest MOPS niby chodzą i sprawdzają i co dobrze wiedzieli co to za rodzina i nic nie zrobili.

123
5 lat temu

Człowiek przedsiębiorczy oraz pracujący w pocie czoła od rana do wieczora albo często i nawet nocami ma cały czas pod górkę, skarbówka wielkie prowokacje robi i potrafią z uczciwego człowieka zrobić największego złodzieja bo napisał źle cyferkę w PiT, a największa patologia do roboty dwie lewe ręce, dzieci narobią itp.
To jest dramat.

Teresa
5 lat temu

Zgadzam się w 100 % oni tak będą pić teraz udają że cierpią a tak naprawdę boją się konsekwencji dla nich dzieci to 500 plus na alkohol. Mam nadzieję że wyrok będzie sprawiedliwy czyli odbiorą im dzieci a oni pójdą siedzieć. A tak naprawę to ta 7 letnia dziewczynka powinna być przesłuchana co się dzieje w domu bo ona napewno dużo rozumie widzi i ma wiele do powiedzenia

Wiesia
5 lat temu

A po co wam wrocławska 150b lepiej się wziąść za 150 a/5tam dopiero patologia Ale mowilem że to alkocholicy a środek nie lepszy z wrocławskiej lincz spuścić pod blokiem a a w tej kamienicy co się stała tragedia to żal dzieci do pudła znimi!!!! Rodzice nic z tego sobie nie robią a wy się nakrecacie wiem że to szok ,oni tak będą pić.

.....
odpowiada  Wiesia
5 lat temu

Oj oj oj……A.moze tak w swoje gniazdo spojrz i powiedz,czy wszystko ok jest. Kiedyś ktoś oklepie Ci tą twarzyczkę za pierdoły.

Pener z Nowotki
odpowiada  Wiesia
5 lat temu

Kuźwa Wiesława nie mogę na to patrzeć. Napisz nam wszystkim szczerze co było w podstawówce z polskiego. Bo edukacji poziom wyżej nie było na bank

Andrzej
5 lat temu

Pamietam Jak 6 lat temu dowiedzialem sie ze Daria jest w ciazy a pawcio ojcem. Kazdy wtedy powiedzial zeby lepiej usuneli Bo oni to najwieksza patologia!

Kat
5 lat temu

Do- Kefir…..zamiast mózgu masz kefir.

Egzekutor
5 lat temu

Zamiast 500+ wybudowali by sortownie smieci I daliprace tym penerom,ale oni juz do niczego sie nie nadaja,za co sie zabiora I zarobia wszyatko pojdzie na wodke w lewiatanie cholerne penerstwo

33
0
Napisz co o tym sądziszx