Spłonął jedyny sklep na wsi

Udostępnij
Tweet

Sklep na wsi to zazwyczaj centrum spotkań towarzyskich i główny punkt zaopatrzeniowy dla lokalnych smakoszy napojów wyskokowych. Oczywiście jest też ważny dla wielu mieszkańców mogących zaopatrzyć się w wiele produktów spożywczych czy przemysłowych. Mieszkańcy wsi Walentynów stracili go, przynajmniej na pewien czas. Wszystko za sprawą pożaru, który wybuchł około godziny 20.00.

+

Na miejsce skierowano kilka zastępów straży pożarnej. Ogień obejmował cały obiekt. Spod dachu wydobywały się kłęby dymu.

Poszkodowany został około 30-letni mężczyzna. Ma poparzone ręce. Dyspozytor medyczny z Kalisza, pomimo iż karetka wyjechała prawie godzinę od wezwania (wcześniej wszystkie karetki były zajęte), wysłał ambulans bez włączonych sygnałów świetlnych i dźwiękowych. Nie trzeba mieć dużej wyobraźni dla cierpień, które musiał znosić poszkodowany mężczyzna. Na szczęście zaopatrywali go wstępnie strażacy ochotnicy z Raszkowa.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  Festiwal rockowy w Ostrowie
Subskrybuj
Powiadom o
25 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
janek
5 lat temu

a co z moim jabcokim??

Pozar
5 lat temu

I wszyscy maja nadzieje, ze spłonął „ten zeszyt” …

zorientowany 2
5 lat temu

Karetki już nie beda jezdzic szybko! bezwzgledu na to czy na sygnale czy bez beda jezdzic zgodnie z przepisami ruchu drogowego!

Do poinformowana
5 lat temu

Skąd masz te bzdurne informacje? Zmień informatora bo ten Cię oklamuje.

25
0
Napisz co o tym sądziszx