W Nowy Rok podpalono dworek

Miał dwieście lat. Starano się o jego gruntowny remont i nowe przeznaczenie. O świcie w Nowy Rok zauważono pożar w zabytkowym dworku w Rojowie w powiecie ostrzeszowskim. Nie wyklucza się podpalenia.

+

O godzinie 7:00 zauważono pożar zabytkowego dworku. Ogień obejmował część poddasza. Na miejsce wysłano 8 zastępów straży pożarnej. Budynek miał odłączony prąd, dlatego najbardziej prawdopodobną przyczyną powstania pożaru było podpalenie.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Kurier ustrzelił pijaka
Subskrybuj
Powiadom o

7 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
wjw
5 lat temu

Czego nie zniszczyli zaborcy, hitlerowcy, komuniści to teraz rozp…. co się da sami w wolnym kraju. Ale wolnym chyba od rozumu.

Karol
5 lat temu

fajny gość co to podpalił chętnie bym go zawiózł do Warszawy żeby zrobił to samo z tym starym sejmem ale w trakcie śmiesznych obrad

bra-tanek
5 lat temu

Jeżeli płonie, to znaczy, że ma co płonąć i że jest jeszcze tlen. Nie wszystko spłonie, ale musimy szybko zdusić ten pożar. Najlepiej całym sarkofagiem. Będzie więcej dymu, będzie kaszel i łzy, ale to chwila. Otworzy się okna, drzwi. Wywietrzymy, umyjemy i ulubione farby dobierzemy. Wyremontujemy, ale najpierw ugasimy ten pożar. Panowie Biedroń, Zandberg, Schetyna, Czarzasty i pani Lubnauer.
Nie cwaniaczyć, gasić razem.

Antykomuch
5 lat temu

pewnie jakiś komuchy palą pamiątki po szlachcie..ile dworów, dworków, pałaców te miernoty zdewastowały. We dworach urządzali PGR i mieszkania dla plebsu..chamstwo na salonach

sens
odpowiada  Antykomuch
5 lat temu

na ile był ubezpieczony?

Lech
odpowiada  Antykomuch
5 lat temu

Szanowny nie kwalifikuje się do wejścia salony, nawet wejściem dla służby.

czytelnik2
odpowiada  Antykomuch
5 lat temu

Rząd postanowił, że czas najwyższy zawrócić Wisłę kijem i utworzyć nowe państwowe gospodarstwa rolne. Kancelaria premiera zapowiada stworzenie Narodowego Holdingu Spożywczego. Po to by zaprowadzić sprawiedliwość społeczną i walczyć z uwłaszczonymi na złodziejskiej reprywatyzacji kułakami. Nadchodzi program PGR plus. Według PiS PGR Plus ma ustabilizować rynki rolnicze w Polsce…..he…he…he….

7
0
Napisz co o tym sądziszx