OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

2 osoby poszkodowane przez petardy

W sylwestrową noc, podczas odpalania petard, dwóch mężczyzn odniosło obrażenia na terenie powiatu ostrowskiego. Jeden doznał urazu dłoni, a drugi urazu twarzy i oka. Ten drugi, po zabezpieczeniu ran, pojechał na okulistykę do Kalisza.

+

41 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
dfdfdd
2 lat temu

tak to jest jak sie strzela po w pijackim amoku

Aga
2 lat temu

Rok w rok jest Sylwester . Rok w rok jest to samo
. Ja rozumiem petardy tuż po północy. Ale nie tydzień wcześniej i 2 tyg później. Do wszystkiego trzeba podchodzić racjonalnie. Jeśli tego nie umiesz robić zostaw to. Wielkie akcje bo zwierzeta sie boja . A wcześniej się nie balu? Oczywiscie ze tak ale zasen seba i karyna nie waliła bez opamietania gdzie i jak popadnje. Odnośnie zwierząt. Lek u weta to jakieś 20 zł. Są garaże . Domu. Szopy . Kotłownie .Żeby takiego psa zamknąć.skoro masz zwierzę i wiesz że się to boi. Zamknij go. Nawet dzień wcześniej. A nie teraz wielkie halo bo znalazłem psa. Albo zaginęła Pusia. Do tego dzieci. Często pół nocy usypiane. Rozumiem Sylwester ale nasze człowieczeństwo wali bez opamiętania. Bo sprawdzają co kupują i czy warto kupić jeszcze. Mentalność ludzka się nie zmieni ale ich rozumowanie w końcu powinno !

adam
2 lat temu

Za moich dziecinnych lat mlodziez strzelala majac do dyspozycji karbid i kane po mleku…
O petardach jeszcze nikt nie slyszal..
Zdrowia dla ofiar.Nie sa pierwsi ani ostatni.

Gienek
odpowiada  Czytelnik
2 lat temu

Bedzie przynajmniej pamietal zeby juz petardami sie nie bawic. Brawo. Jednego wybuchowego goscia mniej za rok w sylwestra

Czytelnik
2 lat temu

Szpital wcale nie powinien wystawiać mu rachunku, to nie stało się z jego winy…. wiec prosze nie oceniac bo chlopak cierpi i jest tu ofiarą a nie sprawcą. A… jeszcze jedno: był trzeźwy.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  des
2 lat temu

Poszkodowani sa tak samo podatnikami jak i Ty! Jeśli byli trzeźwi to wszystko w porządku. Ale jeśli pod wpływem to warto się zastanowić nad odpowiednimi rozwiązaniami prawnymi.
Jak urywać łapy to tylko na trzeźwo!

Syllwestrowy wojak
2 lat temu

Kiedy szliśmy do ataku, to uciekał od nas wróg. Raz, dwa ,trzy, cztery. Teraz wszyscy mają po medalu, a ja qrwa nie mom nóg. dwa, trzy, cztery…

Henio
2 lat temu

Brawo dla tych debili. Oby dlugo sie leczyli

Stasiu
2 lat temu

A jaka całe?

Werty
2 lat temu

Dobrze że jak nie urwało

41
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x