OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Zginęły dwie młode osoby na DK12

18 i 19-latek zginęli w wypadku samochodu osobowego na drodze krajowej nr 12. W miejscowości Łobez (powiat jarociński) Seat uderzył w drzewo. 18-letni kierowca zginął na miejscu, a pasażer zmarł w szpitalu w wyniku odniesionych obrażeń. Obaj byli mieszkańcami gminy Jaraczewo.

+

36 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Natalia
2 lat temu

Słuchaj koleś jeden z tych gowniarzy to był mój brat:(I nie była obydwoch wina tylko kierowcy. A mój brat był pasażerem. I dlatego zginął więc nie pierdziel glupot. I zastanów się troszeczkę co wypisujesz w Sieci.???

Wacek
odpowiada  $
2 lat temu

A w ryj byś nie chciał za to co napisałeś młodzi ludzie zginęli całe życie przed nimi było hejtuj siebie bo po sam nie jedziesz przepisowo więc zamknij ryj i trochę szacunku dla zmarłych

Dominika
odpowiada  $
2 lat temu

Jak by był to ktoś z twoich bliskich to pewnie byś tak nie napisał! Stała się tragedia nie byli widoczne tego świadomi co oni narobić mogą sobie i rodzinie.
Nie wolno wszystkich w jeden worek pakować. Są młodzi jak i starzy kierowcy którzy źle postępują.
Teraz im niestety nic nikt nie wytłumaczy. Takie komentarze są nie na miejscu!

radek
odpowiada  xyz
2 lat temu

chynowa tez

$
2 lat temu

Nie żałuję tych gówniarzy!
Chcieli pokazać jak jeżdżą to mają!
W tych czasach zero szacunku debile mają do starszych więc ja nie będę tego bydła żałował!
Popisówa na drodze prędkość brawura i tak kończy niedoświadczony debil na drodze.
Rozciećkane pokolenie które ma wszystko i wszystkich w dupie.
Tylko TV komórki i godziny na kompie!
Myślą że tak jak w świecie wirtualnym tak na drodze prędkość go nie zabije.
A tu pech.
Dużo jest tych gówniarzy co dopiero odebrali prawko a myślą że są super kierowcami.
Niestety nie są.

xyz
2 lat temu

Może szanowna policja weźmie się w końcu za konkretne patrole po okolicznych wioskach.Okolice Dębnicy,Ludwikowa, Antonina i Szklarki.Uwaga na czarnego passata cc !

cebula
odpowiada  Były kierowca...
2 lat temu

Nikt nie obraża zmarłych tylko ich postępowanie jak jeszcze żyli. Tragedia na własne życzenie. Przykre ale prawdziwe. Może ktoś z “miszczuf” prostej wyciągnie wnioski zanim zginie sam lub zabije postronnych ludzi.
A jak nawet spotka kogoś, jak to nazwałeś nieszczęście to przy NIŻSZEJ PRĘDKOŚCI SKUTKI BĘDĄ ŁAGODNIEJSZE. Rozbijesz samochód ale nikt nie zginie, może nawet nikomu nic się nie stanie. Tak trudno to pojąć?

.
odpowiada  Asi
2 lat temu

To może by tak samo zrobić z podstawówką? Głupotą jest sądzić że jak ktoś jest starszy to się więcej nauczy. Bez treningu nie ma nic. Dajemy ludziom zaawansowaną maszynę jaką jest samochód więc nauczmy ich ją obsługiwać. Nauczenie tego czego uczą na kursie prawa jazdy to jak dać komuś komputer i nauczyć go włączać, wyłączać oraz “odpalać” przeglądarkę internetową oraz worda i excela. Excel to dobry przykład, porównywalny do samochodu. Nie jednemu wydaje się że zna ten program i potrafi obsługiwać a tylko nieliczni potrafią to naprawdę. Tak samo z prowadzeniem samochodu z tą różnicą że w przypadku samochodu można łatwo zrobić sobie krzywdę przez swój brak kompetencji.

Chodziarz
odpowiada  Wielkopolanin
2 lat temu

Nie dość, że kuternoga, to jeszcze półanalfabeta. Bo co to jest “ament”?

Były kierowca...
2 lat temu

Ja zdałem prawko w Kaliszu i miałem 2,5roku myślałem że umiem jeździć bo już drugie auto kupiłem a los mnie ukarał dachowałem autem i chodzę z buta albo na rowerze jeżdżę.
Więc nie uważam że jest sens obrażać zmarlych.
Sam bym umarł ale pas bezpieczeństwa mnie uratował i cud Boży.Przestancie hejtowac cudzą tragedie co wy zrobicie jak was dopadnie nieszczęście.
Zapinajcie pasy bezpieczeństwa wiem to z doświadczenia.?

36
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x