Dwa zdarzenia drogowe „przy samolocie”

W krótkim odstępie czasu doszło do dwóch zdarzeń drogowych na skrzyżowaniu ulic Raszkowska i Dworcowa w Ostrowie Wielkopolskim. Najpierw miała miejsce kolizja z udziałem 3 aut. Mazda z powiatu ostrzeszowskiego wjechała w tył Citroena, a ten uderzył jeszcze w tył Peugeota. Nikt nie został poszkodowany.

+

Kiedy na miejsce przybyła drogówka, na środku skrzyżowania zderzył się Renault Scenic IV oraz Ford Focus, którym podróżowało 3 Ukraińców. Jeden z nich doznał rozcięcia na twarzy, ale odmówił propozycji zszycia rany. Ukrainiec odjechał na kołach uszkodzonym samochodem po sfinalizowaniu mandatu gotówkowego. Ford z Ukraińcami jechał od strony Wojska Polskiego i chciał skręcić w lewo w ulicę Dworcową. Z przeciwka jechał Renault. Ukrainiec widząc, że auta chcące skręcić w Aleję stoją, rozpoczął manewr skrętu w lewo. Nie pomyślał, że jest czynny drugi pas do jazdy na wprost, którym to właśnie jechało Renault.

POLECANE NEWSY
11 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
gość
3 lat temu

Aż dziwne ale też pozytywne zaskoczenie że pozwolili sprawnemu samochodowi odjechać, raz ktoś w tej branży użył mózgu i nie utrudniał życia ukraińcom którzy z pewnością chcieli dotrzeć na święta do domu, auto w 100% MOIM ZDANIEM spełnia wymogi uczestnictwa w ruchu drogowym i tylko złośliwy, książkowy, przetresowany policjant robiłby w takim przypadku problemy, bądźmy ludźmi dla ludzi.

GRZEGORZ
3 lat temu

Jak można pozwolić dojechać autem po kolizji? Na drugim zdjeciu widać, że wystrzeliły poduszki powietrzne. To i napinacze pasów też pewnie zadziałały. Moim zdaniem auto na lawete!

Rosyjski Amerykanin
3 lat temu

Panowie policjanci którzy mają słuzbe w godz 7.30 – 8.00 na ul.Głogowska/rondo „WBK” PKO siedzicie i gerzejecie swoje doopy, a wczoraj ok.7.50 korek był od Piłsudskiego do Głogowskiej. Nie mozecie przez 15 – 20 minut „upłynnić” zjazdu z tego ronda ??? Cięzko Wam ???

123
odpowiada  Rosyjski Amerykanin
3 lat temu

Pionki nie są w żaden sposób decyzyjne w takich sprawach.

gość
odpowiada  Rosyjski Amerykanin
3 lat temu

mogą wpłynąć na decyzję swoich przełożonych, wystarczy trochę ikry i przekonania w własne (mam nadzieję słuszne jak ta) rację.

Fanthomas
3 lat temu

Świąteczna gorączka udziela się obywatelom….dziś pod galerią jechał gość białym Citroënem na PPL i chyba mu ciśnienie skończyło przy kasie albo coś go nacisło w kiszke bo pędził po uliczkach Galerii jak opętany nie zwracając uwagi na innych…chłopie na tym terenie także obowiązują przepisy ruchu drogowego….No chyba że z ich znajomością jest bardzoooooo słabo.

niki
odpowiada  Fanthomas
3 lat temu

bo to był DEBIL przywieziony lawetą!!!!!!!!!

cebula
odpowiada  Fanthomas
3 lat temu

Dodajmy, że na terenie galerii (ostrovia) wszystkie skrzyżowania są RÓWNORZĘDNE, kierowca z prawej ma PIERWSZEŃSTWO…

123
3 lat temu

Normalnie wolna amerykanka, Polak jakby odjechał tak rozbitym autem na kołach to zaraz była by druga interwencja, ale widać są równi i równiejsi, a nasze stróże prawa jak widać są na niektórych po prostu za krótcy.

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  123
3 lat temu

Nie mam dobrego zdania o policjantach, ale teraz się nie zgodzę. Widać, że walnięty w bok, światła nieuszkodzone, dlaczego miałby nie odjechać?
Oczywiście, nie wiemy co z trzeźwością…ale auto spoko do jazdy, przynajmniej do blacharza.

HK
odpowiada  123
3 lat temu

Wystrzelone poduszki powietrzne i pirotechniczne napinacze pasów bezpieczeństwa dyskwalifikują pojazd z ruchu drogowego …
Jeśli dziennikarz wie, że po wszystkim odjechali na kołach to raczej nie czekali zbyt długo zanim chłopcy radarowcy sobie pojechali.

11
0
Napisz co o tym sądziszx