Pobił na dyskotece. Szuka go policja!

Kryminalni z Ostrowa Wlkp. szukają mężczyzny, który 23 września br. w jednym z lokali dyskotekowych na terenie powiatu ostrowskiego dokonał uszkodzenia ciała u innego mężczyzny. 

+

23 września br. w jednym z lokali dyskotekowych na terenie powiatu ostrowskiego doszło do uszkodzenia ciała mężczyzny.

Policjanci pracujący nad sprawą zabezpieczyli nagrania z monitoringu, na których zarejestrowana została sylwetka mężczyzny, podejrzewanego o ten czyn.

Osoby, które rozpoznają mężczyznę z nagrania, bądź mają jakiekolwiek informacje na jego temat, prosimy kontakt pod numerami telefonów 62 73-77-271 lub 62 73-77-246. Informacje można również przekazywać całodobowo Oficerowi Dyżurnemu KPP w Ostrowie Wielkopolskim pod numerem telefonu 62 73-77-211.

CZYTAJ  Ukrainka spowodowała kolizję na rondzie (ZDJĘCIA)

32 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
v
4 lat temu

no jak tak to prawidłowo – nie znam goscia

Corleone
4 lat temu

Maczo ty łbie.. W du..pie byłeś i gówn…o wiesz.. Nie dostał od tyłu, tylko stojąc twarzą w twarz ,,za dużo sterydów,no a niestety nie przekłada się to na umiejętności.. wiózł się jak jebane bydło, przychaczyl po prostu nie tego co powinien,, i jakby nie kozaczyl tylko grzecznie przeprosił,,to rozeszlo by się po kościach.. A tak został zwykłą parową i ciota .wielki trener personaly w aquapark w Kaliszu 🙂 pozdrowienia Szymonek

znam go
4 lat temu

Przecież to Jankes……….

Krzychu
odpowiada  znam go
4 lat temu

Jaki jankes flecie nie pomawiaj ludzi których nie ma na tym zdjęciu

POLO
4 lat temu

Po co to sikanie po scianie – masz wiedze kto to podejdz do radiowozu podaj namiary i finał . Nie musisz sie nawet przedstawiac ew. zadzwon z butki . Bydlaki powinny byc karani i eliminowani ze spoleczenstwa . Pomijajac fakt ze druga strona prosiła sie o oklepania ryła. Na Chama – tylko Cham i to równiez jest OK . Popieram takie zachowania . Jezeli sie chamidło prosiło o oklepanie ryła, to dostał w ryło i OK . Ale to powinna wykazac prokuratura . Da dyskoteki 99% to ludzie normalni – zadne kurwy, pijaki, czy skorzy do uszkodzen ciala . Chwast ludzki zawsze sie znajdzie . Rada gosciu zglos sie sam ze swiadkami i zeznasz jak wygladała sytuacja . Jak masz jaja .

aa
4 lat temu

wygląda jak wieśniak ale ma dłonie raczej drobne więc nie jest rolnikiem. Pewnie z jakiegoś miasteczka typu Pleszew czy Krotoszyn

Nie wiem
odpowiada  aa
4 lat temu

A jak by przyszło co do czego to by ci najebał zapewne

Dominik
4 lat temu

Na dyskotece byłem z 6 razy i wielką masakra więcej chodzi ludzi z gimnazjum po 14-17 lat masakra wielkie i tylko się napic ręce opadają tam wielki syf jest odradzam dyskoteki

Marian
odpowiada  Dominik
4 lat temu

mógłbyś zdefiniować zwroty „wielką masakra” i „masakra wielkie”

ochuj
4 lat temu

Lepszej jakości są zdjęcia z MARSA niżeli z tego monitoringu!

ps
4 lat temu

Przecież to Krzychu……..Krzychu Jeżyna ze Szczecina.

eki
4 lat temu

ta trójka matółów sie zna i jest razem . Jeden z nich zapoznaje sie z karta wstepu wiec raczej z tej dyskoteki wczesniej nie miał . Mysle ze bydlaki sa z innego miasta – Krotoszyn, kalisz ?

cvc
4 lat temu

ZXC masz w 100% racje – bydło, bydlo to mało . zadnej klasy, hamulców . Fizyczne ludzkie bydło .
Przeciesz widac,że to stary byk – co taki robi na dyskotece ? Chyba, że zyje z tej dyskoteki .
Na filmie widac ,ze to grupa wytatułowanych matółów jest razem . I na 100% min. ta trójka sie zna . Wiec w czym problem . Co policja nie ma informatorów z tego srodowiska ? Jak widac stare byki tam żyja i cos tam pracuja . wiec do roboty .

32
0
Napisz co o tym sądziszx