OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Robert Biedroń: B. Klimek byłaby idealną minister

Robert Biedroń przyjechał w sobotnie popołudnie do Ostrowa Wielkopolskiego. W budynku “starej Biblioteki” zorganizowano spotkanie pn. Burza mózgów. Przybyło na nie ponad 200 osób nie tylko z Ostrowa, ale także z Kalisza czy Krotoszyna. Był też na sali pies. Przed spotkaniem padły deklaracje co do przyszłości politycznej Roberta Biedronia i Beaty Klimek.

+

Robert Biedroń startuje z własnym projektem politycznym. Zamierza utworzyć listy do wyborów parlamentarnych oraz do europarlamentu. Zasadne było zatem pytanie czy widziałby Beatę Klimek w tym projekcie.

– Marzyłbym o tym, żeby pani prezydent Beata Klimek wystartowała z mojej listy, bo takich osób potrzebuje polska polityka. To byłaby idealna minister ds. samorządu i rozwoju terytorialnego, ale pani prezydent związała się z Ostrowem. Ona preferuje związki monogamiczne, bez zdrad i tak pewnie ten związek się zakończy i będzie to 5 lat super prezydentury w Ostrowie Wielkopolskim. Mieszkańcy będą dumni, że to z nią kończą kolejną kadencję. Mam nadzieję, że pani prezydent będzie mi sugerowała kto pasuje do moich list. – powiedział Robert Biedroń.

– Nie rzucam słów na wiatr. Mówię prawdę i jestem wiarygodna. Skoro obiecała mojego miastu i mieszkańcom, że będę wspólnie przez 5 lat realizowała program napisany z myślą o mieszkańcach miasta i powiatu ostrowskiego. Danego słowa chcę dotrzymać. Wiecie doskonale, że z Robertem naprawdę łączą mnie serdeczne więzi przyjaźni, bliskie relacji. Szczerze go podziwiam i jestem pełna wiary w jego projekt. Na pewno będą go mocno wspierała. – dopowiedziała Beata Klimek, prezydent Ostrowa Wlkp.

153 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Iza
2 lat temu

Trzeba sobie jasno powiedzieć homoseksualizm nie jest czymś naturalnym. i nie odwracajcie kota ogonem. Naturalny jest związek kobiety i mężczyzny.

Barbara
2 lat temu

Becia mówiła, że jest niezależna w kampanii, a po wyborach z lewakami się pokazuje. Skandal!

Belfer
odpowiada  wacuś
2 lat temu

młode pedały ????? I to przyjezdne ????? lecz się

hmmmm
2 lat temu

Becia może zastąpić Szydło na stanowisku Ministra od Nic Nie Robienia 😀

Genetyk
2 lat temu

czy oni są rodziną ? Nosy podobne

pisiorex
2 lat temu

Pedały odczepcie sie od Ostrowa

amigo
2 lat temu

Było to spotkanie zamknięte, nie każdy korzysta z facebooka.

Przypominam
odpowiada  Przypominam
2 lat temu

Też pamiętam tą ostrą kampanię,ale robiły to konkretne osoby,jawnie,doniesienie do prokuratury pisemne ! A ja pisałem o IDIOTACH na forum, ukrytych pod nickiem,piszących ciągle to samo,bez wpływu na realia – wyniki wyborów to potwierdzają ! Klimek wygrywa w cuglach ! A takich co mówią sami do siebie,ciągle to samo, spotkałem z tyłu naszego szpitala – biały domek !

po
odpowiada  Tata
2 lat temu

Jasne,masz rację.Wyślij ich na ministrantów do jakieś parafii,najlepiej na Podkarpaciu.

usmiech
2 lat temu

a ministrym bydzie kapciowy z wASem od jajkow i czyrysni

153
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x