OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

19-latek z Seicento czołowo zderzył się z ciężarówką

Na drodze krajowej nr 15 doszło do wypadku samochodu Fiat Seicento z samochodem ciężarowym. Około 7:30 na granicy Jarocina i Goliny 19-letni mężczyzna wyprzedzał Fiatem Seicento inny pojazd. W wyniku tego manewru czołowo zderzył się z masywnym pojazdem. Do wypadku zadysponowano m.in. śmigłowiec LPR z Michałkowa.

+

Bezpośrednio po wypadku rozpoczęła się walka o życie młodego kierowcy. Najpierw z użyciem sprzętu hydraulicznego należało zwiększyć przestrzeń i wydobyć go z pojazdu. Później stwierdzono wiele urazów takich jak złamania nóg, miednicy, a także wstępnie zdiagnozowano krwawienie wewnętrzne. Głowa mężczyzny, zapewne dzięki poduszce powietrznej pozostała bez istotnych urazów.

Mężczyznę po kilkudziesięciu minutach reanimacji ustabilizowano i przeniesiono na pokład śmigłowca. Tam po podłączeniu pod respirator trafił do ostrowskiego szpitala. Pilot śmigłowca LPR miał utrudnione warunki do lotu z powodu powstałej mgły. Wstępnie rozważano lądowanie z pacjentem w Michałkowie i stamtąd miała go zabrać karetka do szpitala. Pacjent jest w stanie bezpośredniego zagrożenia życia.

Zdjęcia dzięki uprzejmości portalu jarocin112.pl

34 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ostrowski mędrzec
2 lat temu

Dlaczego rodzice kupują nastolatkom samochody? Autobusy też jeżdżą.

mariano
odpowiada  Ja
2 lat temu

Byłem w takiej sytuacji tylko z drugiej strony smarkacz zjechał na mój pas drogi o mały włos zabiłby mnie i moją rodzinę choć minęło wiele lat do dzisiaj odczuwam skutki wypadku więc nie mam żadnego współczucia dla takich samobójców …

P
odpowiada  Rozi
2 lat temu

Debil

Crampers
2 lat temu

Szczerze mówiąc patrząc na zdjęcie pierwsze to jestem pełen podziwu dla tego małego autka bo mimo dzwonu z tirem i tak dużo miejsca zostało. Powrotu do zdrowia życzę i wytrwałości w rehabilitacji. WYPADKI BYŁY , SĄ I BĘDĄ nauczkę trzeba przyjąć.

Ja
2 lat temu

Ludzie opanujcie się! Nikt z Was nie znał tego chłopaka osobiście – ja tak i wiem że wielu z Was jeździ bardziej nieostroznie niż on! Nie zycze nikomu z Was by znalazł się w sytuacji w której teraz są jego rodzice, dużo młodszy brat i rodzina!

Do TIRa
odpowiada  TIR
2 lat temu

Jezdzilem kiedys “sejczento 1.1 van” dwa fotele, kratka ,a za nią tylko sklejka na podłodze. Chłopie to asfalt rwało (jak był pusty),a spod swiateł to kurz zostawał za nim…

Rozi
2 lat temu

Może jakieś części z fiata by były na sprzedaż .

?
2 lat temu

Głupi gówniarz!
Niedoświadczony 19 latek.
Zero rozumu i zero doświadczenia za kółkiem.
Dopiero co zrobił prawko a już szaleje na drodze.
Myślał że tym maluchem zdąży podczas wyprzedzania?Chore.
Rano było oblodzenie dróg to i wyprzedzanie takim maluchem jest ryzykowne.
Zaryzykował no i się nie udało.
Poprostu miał pecha i tyle.

Denti
odpowiada  Fix
2 lat temu

Dokładnie. 1.1 Sporing lub 1.2 który tez idzie zamontować. Nie jeden się zdziwił.

qwe
odpowiada  TIR
2 lat temu

jesteś geniuszem mały nie ma szans

34
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x