30 lat zespołu BIG CYC

Udostępnij
Tweet

Wyjątkowy jubileusz 30 – lecia kariery na scenie obchodzi zespół BIG CYC. Z tej okazji zespół wydał płytę „30 lat BIG CYC z wariatami”. Partnerem jubileuszu zespołu jest Miasto Ostrów Wielkopolski.

+

Big Cyc to zespół fenomen. Od 30 lat w tym samym składzie – Dżej, Dżej (bas, wokali), Dżery (bębny), Piękny Roman (gitara) i Skiba (wokal, show) prowokuje i rozbawia. Od wielu lat zespół występuje także w składzie poszerzonym o Gadaka (klawisze) i Marasa (gitara).

W tym roku zespół hucznie obchodzi swój jubileusz 30- lecia na scenie. W obchody włączyło się miasto Ostrów Wielkopolski.

– Zespół BIG CYC od lat związany jest z Ostrowem Wielkopolskim. Większość z członków grupy pochodzi z naszego miasta. Muzycy chętnie włączają się w akcje promujące nasze miasto. Byli m.in. twarzą kampanii promocyjnej Ostrowa Wielkopolskiego „Tu mieszkam” – mówi Beata Klimek, prezydenta Miasta – W ramach jubileuszu logo Ostrowa pojawiło się, m.in. na najnowszej płycie zespołu, plakatach promujących koncerty oraz na okolicznościowych pocztówkach. O premierze płyty pisały największe portale muzyczne (Onet, Interia). O płycie można było także usłyszeć w największych rozgłośniach radiowych. To jednocześnie doskonała promocja naszego miasta.

Z okazji 30-lecia istnienia muzycy wydali nową płytę, na której wystąpili znani polscy artyści, m.in. Renata Przemyk, Golden Life, grupa Piersi, Wilki i wielu innych. Ponad 30 znanych wykonawców oddaje swój osobisty hołd twórczości zespołu. Autorem okładki jest Konrad Mucha Moszyński. Płyta ukazała się 5 października 2018 r., wydana nakładem Rock Revolution.

„30 lat z wariatami”. Cóż to za dziwna płyta? Big Cyc grany przez innych, Big Cyc oczami i uszami swoich muzycznych przyjaciół, Big Cyc przepuszczony przez cudowną maszynkę do mieszania w muzyce! Big Cyc odczytany na nowo i odśpiewany w stylu jakiego się nie spodziewacie – można przeczytać na okładce najnowszej płyty.

CZYTAJ  Rolnik stracił rękę

To właśnie w Ostrowie Wielkopolskim odbędzie się premierowy koncert promujący najnowszą płytę, a zarazem świętujący niezwykły jubileusz grupy. Koncert odbędzie się 26 października 2018 r.

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o
28 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Ewa
5 lat temu

Super zespół , świetna muzyka ?

Ferdek
5 lat temu

ciekawe czy caryca przytuli chłopaków do cyców

usmiech
5 lat temu

A ONI MI SIE Z KODEM KOJQARZĄ DO WAARSZAAWKI SWIetowac szybko tam czekaja i klimk ze sobą zabra c,szybko leccie

Meloman totalny
5 lat temu

A kiedy i jaki jubileusz będzie obchodził artysta śpiewak znany na całą Polskę z odmowy obsługi klientów w niedzielę, którzy są zwolennikami PiS? Człowiek który walczy ramię w ramię z Wójcickim i Kornaszewskim o demokrację w naszym nieszczęśliwym kraju, ktoś kto nosi zacne nazwisko znane w całym Ostrowie i Słupsku „Klimek”? https://www.youtube.com/watch?v=6tZJ_5OBjRA

KrissKross
5 lat temu

Abstrahując od politycznego zaangażowania, bo to strzał w kolano jest o czym nawet U2 z Bono się przekonali, to oni im starsi tym większą cepeliadę odstawiają. Jak widzę punkowca w leasingowanym suvie to mam ochotę kulać się ze śmiechu na 60pułku piechoty. Więcej przekazu, to było w tekstach nieodżałowanego Defektu Mózgu. A taka najsłynniejsza fraza BC „największa na świecie jest miłość w klozecie, ani w pkp ani w pzu i tylko w wc” jest tak efekciarska jak „looody sprzedaję” na plaży.

Jacek
5 lat temu

Jak można promować człowieka, który się publicznie obnaża? To jest OBRZYDLIWE!

Proletariusz
5 lat temu

Komuszy zespół, komusza prezydent. Coś dla większości tego małego miasteczka.

Sewer
odpowiada  Proletariusz
5 lat temu

Proletatiusz ty chyba z Młodzieży Wszechsrolskiej albo z ONRu jesteś bo się zmieniłeś z ch… na łebki. A tak na marginesie jaki byś chętnie widział zespół w Ostrowie żeby nie był „komuszy”?

ekshibicjonista
5 lat temu

Czy podczas występów tego zespołu Skiba pokaże gołą dupę?

mi
odpowiada  ekshibicjonista
5 lat temu

Na pewno, TOBIE !!!

Ostrowianin
odpowiada  ekshibicjonista
5 lat temu

A co, Buzek honorowy obywatel Ostrowa Wielkopolskiego ma nas odwiedzić i wziąć udział w koncercie?

28
0
Napisz co o tym sądziszx