Alojzy Motylewski przedstawił kandydatów

Alojzy Motylewski, jako ostatni z czworga kandydatów walczących o fotel prezydenta Ostrowa Wlkp., ujawnił swoje wyborcze karty. Jest przekonany, że wejdzie do drugiej tury wyborcze, a jego kandydaci zdobędą około 5 mandatów do Rady Miejskiej. – Może to budzić uśmiech na niektórych twarzach, a ja jestem optymistą, że miło może małych twarzy, które prezentuję, myślę, że to są osiedlowcy, znane twarze w osiedlu. – powiedział Alojzy Motylewski.

+

Do komitetu Alojzego Motylewskiego dołączyli kandydaci z KWW „Wszyscy dla Ostrowa”. Były tam osoby współdziałające m.in. w ostrowskich strukturach partii .Nowoczesna. Podczas konferencji prasowej zarzucono radnemu Motylewskiemu, że forsował swoje pomysłu w Ostrowskim Budżecie Obywatelskim, a jednocześnie nie był w stanie przekonać do tych pomysłów innych radnych, by realizować te zadania w normalnym trybie.

CZYTAJ  Oferty pracy - marzec 2023 - cz. 5

49 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ANKIETER
4 lat temu

cyt.: Czy w obecnej sytuacji jest pan zadowolony, że rozpoczęła się budowa hali przy Wojska Polskiego?

– To ja uratowałem tę inwestycję,
dałem prezydent Klimek gotowe,
przygotowane z architektem, koncepcje budowy hali w tamtym miejscu.

Przychylił się do tego również pan Borowczak i tylko dzięki temu zmieniono wcześniejsze plany budowy centrum przesiadkowego tak, że zmieściła się tam także hala.
To on zrobił, a nie Beata Klimek.

JAK WYŻEJ
4 lat temu

cyt.:
Jak chciałby pan przekonać, że to właśnie pan jest najlepszym kandydatem na prezydenta Ostrowa?

– Wskazując na mój dorobek. Niech sobie wyborca sam odpowie,
co ci trzej pozostali kandydaci zrobili dla miasta.
Ja mogę wskazać swoje sukcesy w wielu dziedzinach.

ANKIETER
4 lat temu

Trzymam kciuki oby wygrał, to całe Parcele Zacharzewskie będą miały nowe chodniki!

Gdyby nie był aktywnym przewodniczącym osiedla i radnym, to połowa Parceli Zacharzewskich miałaby do tej chwili gruntowe ulice bez oświetlenia.

Życzę Panu Motylewskiemu sukcedu w wyborach, bo ma duże doświadczenie polityczne i techniczną wieze przydatną w zyciu miasta…

GRACE
4 lat temu

…W Ostrowie nowy prezydent i cała rada bez doświadczenia samorządowego?
To dopiero byłby koszmar.
Wówczas w Ostrowie zacząłby rządzić otwarcie urząd miejski i spółki.
Świeża krew w radzie jest potrzebna, ale wszystkich wymienić?
Tego nie ma nigdzie na świecie.
Ciągłość władzy musi być.

Godzilla
4 lat temu

Dinozaur i jego park jurajski

Tylko nie on
4 lat temu

Spotykam tego pana kilka razy do roku, bo muszę. Większej buty, pogardy dla innych i megalomanii nigdy nie spotkałam. Gardzi wszystkimi oprócz siebie i bezczelnie patrząc w oczy potrafi łżeć, że jest społecznikiem. Zakłamany, zadufany w sobie narcyz. Obojętnie z której strony, byle przy korycie. przykro patrzeć.

Ana
4 lat temu

To już z córeczkami dobrze żyje, skoro obie na liście?

A co !
odpowiada  Ana
4 lat temu

Co się nie robi dla kariery,zjadłby swój ogon,gdyby go miał…. ? To jest typ faceta,jak mówiła moja babcia,,można mu napluć w twarz a on powie,że deszcz pada,, i dalej będzie szedł po trupach do kariery !

Radny
4 lat temu

Jak by został prezydentem to nie było by wesoło

liczci
4 lat temu

Jak marginalną pozycje w społeczeństwie ostrowskim ma wapniak Alojzy,świadczy ilość komentarzy – zaledwie ponad 30. Nawet nie chce im się zabrać głosu – olewają jego zapędy na prezydenta. Konkurenci około 300 – to świadczy o licznym elektoracie. Będzie kolejna WTOPA Motylewski . MYŚLĘ,ŻE MIESZKAŃCY OSIEDLA,też mają przygotowaną taczkę !

Marzyciel realista
odpowiada  liczci
4 lat temu

Korwin Mikke też całe życie walczy o władzę i nawet udało mu się dostać do parlamentu UE. Więc każdy może mieć marzenia nawet Alojzy.

Zaxa
4 lat temu

Oczywiście, pana Alojzego jako prezydenta nie widzę, ale gdyby był lichym przewodniczącym osiedla i radnym, to połowa Parceli Zacharzewskich miała by gruntowe ulice bez oświetlenia. Bądźcie choć trochę sprawiedliwi, drodzy katolicy ( w większości podobno).

mieszkaniec
odpowiada  Zaxa
4 lat temu

Pieprzysz jak potłuczony. Jest XXI wiek i utwardzone ulice i oświetlenie to standard . Miasto robi to stopniowo na każdym osiedlu !

Elektryk pajęczarz
odpowiada  Zaxa
4 lat temu

A co? Motylewski wynalazł prąd? To ja już pod tym względem będę głosował na Adamczaka. I nazwisko ma na „a” więc może wygra.

Zacharzewiak
odpowiada  Zaxa
4 lat temu

U nas swiatla nie ma

49
0
Napisz co o tym sądziszx