Uroczyste otwarcie dwóch oddziałów w szpitalu

Na pierwszym piętrze nowego skrzydła szpitala znajdują się nowe oddziały. Mowa o Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci oraz Wielkopolskie Centrum Leczenia Oparzeń.

+

Nowoczesne wnętrza umilą pacjentom i personelowi pobyt w szpitalu, a nowy sprzęt z pewnością polepszy jakość świadczonych usług medycznych. Uroczyste otwarcie odbyło się w piątek 28 września, ale ostateczne uruchomienie oddziału może zająć kolejne tygodnie. Ma to związek z odbiorami i zamontowaniem specjalistycznego sprzętu.

Co ważne, zwiększona została powierzchnia oddziałów. Wpłynie to korzystnie także na rodziców małych pacjentów, którzy często towarzyszą im w tych trudnych chwilach. Na realizację tego zadania pozyskano aż 7 milionów złotych środków zewnętrznych.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Powiat nagrodził ludzi sportu
Subskrybuj
Powiadom o

35 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zorietnowany
5 lat temu

Niektórzy kwestionują te inwestycje – jak zwykle – po co to komu itp !! . A juz w nd lpr przywiózł ciężko oparzone dziecko z zachodniej Polski a dziś kolejne z pożaru w Lęborku ciężko poparzona dziewczyna- czy ktoś ma odwagę pisać „ po co to jest „???!!!! Dopóki ich samych nie dotknie taka tragedia to może tak

Realista
5 lat temu

Polska kształci za darmo lekarzy dla społeczeństw zachodnich. Co roku wydajemy na to kilkadziesiąt miliardów złotych.

35
0
Napisz co o tym sądziszx