Uroczyste otwarcie dwóch oddziałów w szpitalu

Na pierwszym piętrze nowego skrzydła szpitala znajdują się nowe oddziały. Mowa o Chirurgii i Traumatologii Dziecięcej, Anestezjologii i Intensywnej Terapii dla Dzieci oraz Wielkopolskie Centrum Leczenia Oparzeń.

+

Nowoczesne wnętrza umilą pacjentom i personelowi pobyt w szpitalu, a nowy sprzęt z pewnością polepszy jakość świadczonych usług medycznych. Uroczyste otwarcie odbyło się w piątek 28 września, ale ostateczne uruchomienie oddziału może zająć kolejne tygodnie. Ma to związek z odbiorami i zamontowaniem specjalistycznego sprzętu.

Co ważne, zwiększona została powierzchnia oddziałów. Wpłynie to korzystnie także na rodziców małych pacjentów, którzy często towarzyszą im w tych trudnych chwilach. Na realizację tego zadania pozyskano aż 7 milionów złotych środków zewnętrznych.

CZYTAJ  Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

35 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Zorietnowany
4 lat temu

Niektórzy kwestionują te inwestycje – jak zwykle – po co to komu itp !! . A juz w nd lpr przywiózł ciężko oparzone dziecko z zachodniej Polski a dziś kolejne z pożaru w Lęborku ciężko poparzona dziewczyna- czy ktoś ma odwagę pisać „ po co to jest „???!!!! Dopóki ich samych nie dotknie taka tragedia to może tak

Realista
4 lat temu

Polska kształci za darmo lekarzy dla społeczeństw zachodnich. Co roku wydajemy na to kilkadziesiąt miliardów złotych.

adam
4 lat temu

Fajnie ze nowe oddzialy powstaja a personelu brakuje jak wszedzie.Skonczcie z Owsiakiem.Nie on kupuje tylko ludzie ktorzy ta kase dali. Niech zaczna uczciwie odprowadzac skladki a lekarze moze ciut mniej za dyzury to sie kasa znajdzie na wszystko. Moje dziecko lezalo pare ladnych razy na pediatri i chyle czola.Lekarze super a personel uprzejmy jak nigdzie.Widac serce wlozone w prace.

Zaxa
4 lat temu

Pacjent, tłuku jeden, jak znajdziesz ze 100 milionów, to szpital będzie w 100% zrobiony i te wieloletnie zapóźnienia zostaną zlikwidowane. Łatwo jest filozofować bezsensownie i uprawiać wieczne malkontenctwo, ale trudniej coś sensownego zrobić. Kasa nie leży na ulicy, a wszyscy by wszystko chcieli. Pokaż co potrafisz i może kandyduj do rady powiatu, to wtedy będziesz mieć pole do popisu.

Z.smyk
4 lat temu

Chirurgia, anestezjologia, traumatologia… a półroczne dziecko z agrafką to do Wrocławia odesłano. Dla migdałków i ślepych kiszek te cuda pootwierano???

Rolo
odpowiada  Z.smyk
4 lat temu

Nie czytałeś ??? Sprzęt do tchawicy u tak małego niemowlaka mają nieliczne szpitale – to się zdarza niezmiernie rzadko w tym wieku. Ważne że zrobiono diagnostykę i ustabilizowany maluch pojechał na wyjęcie tego paskudztwa do kliniki- i o to chodzi. Ale niektórym niedogodzisz !!

Ooo
4 lat temu

Wszystko pięknie, ładnie ale nowa cegla nie bedzie leczyc ludzi tam potrzeba osob nowych ktorzy chca pracowac a nie jakich jak na SOR taka mala czarna w okularach ” ja jestem sekretarka, ja nie jestem od tego, ja nie zadzwonię po lekarza” a pacjenci z bólu się skrecali czekając laskawie na obsluge

Mm
4 lat temu

Byłam niedawno z dzieckiem na laryngologi to jest jakaś masakra pielęgniarka która nie potrafi wekflonu założyć i totalna zlewka lekarzy .Nikomu nie polecam tego oddzialu .

Iskra
4 lat temu

Super szkoda,że lekarze mają zlewke na wszystko a podejście do pacjenta to k…a skandal ale ściany za to ładne.

Alfa
4 lat temu

Brawo!

Marzena
4 lat temu

Super ? Jestem dumna , że mieszkam w Ostrowie Wielkopolskim ?

35
0
Napisz co o tym sądziszx