Konwencja wyborcza Łukasza Mikołajczyka (aktualizacja)

W czwartek odbyła się konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Łukasza Mikołajczyka na wzór amerykański. Obecnych było 270 osób żywo reagujących na wystąpienia. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów do Rady Miejskiej, Powiatu, a także Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

+

Z nowości można było usłyszeć pomysł na 500+ w mieście Ostrowie. Miałoby ono trafiać jako ulga w opłatach za opłaty typu woda, ciepło czy odpady, ale tylko do osób o bardzo sprecyzowanych kryteriach. Kolejnym nowym pomysłem był teatr miejski.

Zdjęcia dzięki uprzejmości bezpłatnej gazety Nasz Rynek:

W tym miejscu znajdowało się nagranie wideo zrealizowane przez medium: Kurier Ostrowski. Wydawca Kuriera Ostrowskiego nie życzy sobie, żeby było ono rozpowszechniane na innych portalach. Dlatego za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

CZYTAJ  Wypadki motocyklistów w centrum Ostrowa

178 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
w drodze
4 lat temu

całe życie poszukuję, staram się, próbuję – bo mój Mistrz : Jan Paweł 2 mówił : każdy ma swoje Westerplatte.
A tu głoszą : rozdawnictwo, temu się da, tamtemu za darmo. Przecież to obce mojej wierze – w Święty Kościół Katolicki – zresztą posłuchajcie :

https://www.bing.com/videos/search?q=jan+pawe%c5%82+II+kazdy+ma+swoje+westerplatte&&view=detail&mid=0442F1A4C189A6EA7BC40442F1A

wyborca
4 lat temu

Obiecanki, cacanki. Tylko skąd pieniądze na te obietnice. Rząd nie ma, tym bardziej samorząd. Żeby dać trzeba zabrać – komu i z czego. Proszę odpowiedzieć skąd pieniądze na to. Nie wszystko załatwi się projektami unijnymi. A tak poza tym przecież PiS wyprowadza nas z Unii.

elektor
odpowiada  wyborca
4 lat temu

Rząd jak nie ma to weźmie od nas. Pisowcy mają w tym dużą wprawę i niestety sa z każdym rokiem coraz w tym lepsi.
I z Unii nas nie wyprowadzą na pewno, to bardzo prounijna partia, nawet wojsko chcą zrobić wspólne, unijne.

Wyborca
odpowiada  wyborca
4 lat temu

Likwidacja zarządów spółek i bizancjum Pani Klimek. stąd będą pieniądze pan Mikołajczyk wyraźnie o tym mówi w swoim programie.

liczcie
4 lat temu

Ktoś tu napisał,że do głosowania uprawnionych ok. 57 000 mieszkańców. Was tutaj, wymądrzających się dupków na forum – jest 170 . Wasze komentarze na forum mają marginalne znaczenie,większość mieszkańców wcale ich nie czyta a zwłaszcza starsze pokolenia.To oni rozstrzygną o wygranej kandydatów ! Zwłaszcza seniorzy ! Szkoda strzępić języka.

Czlowiek
4 lat temu

Ile Ci klakierzy mają płacone? Ale nie widzę w pierwszych szeregach przyszłego kierowcy prezydenta. Czyżby juz zwiedzał miejskie garaże?

Nikt
4 lat temu

Jak kampania po amerykansku to rozumiem, że bedziemy w Ostrowie życ jak w Ameryce jakby nie daj Boże Mikołajczyk został prezydentem. A Malągowa, Mosinski, Dziedziczak to za swoje jeżdża w godzinach pracy na spotkania wyborcze?

Andrzej
odpowiada  Nikt
4 lat temu

Nie można pozwolić żeby Klimek wygrała bo to miasto zostanie zaorane. I stagnacja na 5 następnych lat. Całuski i przytulanki zasobności mieszkańcom nie dają.

Gosia
4 lat temu

Wolę pisiora jak to nazwałeś niź SLD z Klimkową w czerwieni.

Czes12
4 lat temu

Święte słowa popieram Łukasza.

Michał
4 lat temu

Sorki z tym pytaniem kto wygra bo byłam na Targu na Głogowskiej i jakoś nikt nie mówił że wygra Beata ludzie głosują na człowieka nie na partię bo tu jest Ostrów nie Warszawa. Trzeba było przyjść i zobaczyć co mówili na Targu a nie siać propagandę.stoiska Pana senatora było pełne ludzi którzy chętnie słuchali. Co mówili o P.Prezydent nie powtórzę.ale sama sobie winna.

Ciepłownik
4 lat temu

Robotnik bez wypłaty – nie podniecaj się za bardzo. Już niejedni tacy byli co to obiecywali złote góry, a po wyborach nagle już nie było można nic. A przed wyborami wszystko.

Pawełek
4 lat temu

Daje szansę Mikołajczykowi Pani Prezydent oprócz wręczania kwiatów i dyplomów nic nie zrobiła a głosowałem na nią na cóż życie.

178
0
Napisz co o tym sądziszx