OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Konwencja wyborcza Łukasza Mikołajczyka (aktualizacja)

W czwartek odbyła się konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Łukasza Mikołajczyka na wzór amerykański. Obecnych było 270 osób żywo reagujących na wystąpienia. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów do Rady Miejskiej, Powiatu, a także Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

+

Z nowości można było usłyszeć pomysł na 500+ w mieście Ostrowie. Miałoby ono trafiać jako ulga w opłatach za opłaty typu woda, ciepło czy odpady, ale tylko do osób o bardzo sprecyzowanych kryteriach. Kolejnym nowym pomysłem był teatr miejski.

Zdjęcia dzięki uprzejmości bezpłatnej gazety Nasz Rynek:

W tym miejscu znajdowało się nagranie wideo zrealizowane przez medium: Kurier Ostrowski. Wydawca Kuriera Ostrowskiego nie życzy sobie, żeby było ono rozpowszechniane na innych portalach. Dlatego za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

178 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
w drodze
2 lat temu

całe życie poszukuję, staram się, próbuję – bo mój Mistrz : Jan Paweł 2 mówił : każdy ma swoje Westerplatte.
A tu głoszą : rozdawnictwo, temu się da, tamtemu za darmo. Przecież to obce mojej wierze – w Święty Kościół Katolicki – zresztą posłuchajcie :

https://www.bing.com/videos/search?q=jan+pawe%c5%82+II+kazdy+ma+swoje+westerplatte&&view=detail&mid=0442F1A4C189A6EA7BC40442F1A

medyk
odpowiada  Lekarz
2 lat temu

sklerotyczno-menopauzowa lista hiiiii

Karina
odpowiada  Lekarz
2 lat temu

A pani Klimek przed emeryturą. Takie mają listy . Dziadków leśnych. Potrzeba ludzi młodych do których należy przyszłość bo to oni będą chcieli tutaj mieszkać.

Ewelina
odpowiada  Józek
2 lat temu

Tylko PiS, to najlepsza drużyna z najlepszym kandydatem na prezydenta. Miastem powinien kierować prezydent, który nie boi się podejmować trudnych decyzji. Tylko Mikołajczyk.

Andrzej
odpowiada  Nikt
2 lat temu

Nie można pozwolić żeby Klimek wygrała bo to miasto zostanie zaorane. I stagnacja na 5 następnych lat. Całuski i przytulanki zasobności mieszkańcom nie dają.

Wyborca
odpowiada  wyborca
2 lat temu

Likwidacja zarządów spółek i bizancjum Pani Klimek. stąd będą pieniądze pan Mikołajczyk wyraźnie o tym mówi w swoim programie.

elektor
odpowiada  wyborca
2 lat temu

Rząd jak nie ma to weźmie od nas. Pisowcy mają w tym dużą wprawę i niestety sa z każdym rokiem coraz w tym lepsi.
I z Unii nas nie wyprowadzą na pewno, to bardzo prounijna partia, nawet wojsko chcą zrobić wspólne, unijne.

wyborca
2 lat temu

Obiecanki, cacanki. Tylko skąd pieniądze na te obietnice. Rząd nie ma, tym bardziej samorząd. Żeby dać trzeba zabrać – komu i z czego. Proszę odpowiedzieć skąd pieniądze na to. Nie wszystko załatwi się projektami unijnymi. A tak poza tym przecież PiS wyprowadza nas z Unii.

liczcie
2 lat temu

Ktoś tu napisał,że do głosowania uprawnionych ok. 57 000 mieszkańców. Was tutaj, wymądrzających się dupków na forum – jest 170 . Wasze komentarze na forum mają marginalne znaczenie,większość mieszkańców wcale ich nie czyta a zwłaszcza starsze pokolenia.To oni rozstrzygną o wygranej kandydatów ! Zwłaszcza seniorzy ! Szkoda strzępić języka.

?
odpowiada  Profesorr
2 lat temu

w Ostrowie uprawnionych do głosowania jest ok. 57 000 osób, ilu ich znasz i ilu z tych rozmawiało z tobą o głosowaniu – zastanów się jak wiarygodny i reprezentatywny może być twój “prywatny” sondaż.

178
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x