Konwencja wyborcza Łukasza Mikołajczyka (aktualizacja)

Udostępnij
Tweet

W czwartek odbyła się konwencja wyborcza kandydata na prezydenta Łukasza Mikołajczyka na wzór amerykański. Obecnych było 270 osób żywo reagujących na wystąpienia. Podczas spotkania zaprezentowano kandydatów do Rady Miejskiej, Powiatu, a także Sejmiku Województwa Wielkopolskiego.

+

Z nowości można było usłyszeć pomysł na 500+ w mieście Ostrowie. Miałoby ono trafiać jako ulga w opłatach za opłaty typu woda, ciepło czy odpady, ale tylko do osób o bardzo sprecyzowanych kryteriach. Kolejnym nowym pomysłem był teatr miejski.

Zdjęcia dzięki uprzejmości bezpłatnej gazety Nasz Rynek:

W tym miejscu znajdowało się nagranie wideo zrealizowane przez medium: Kurier Ostrowski. Wydawca Kuriera Ostrowskiego nie życzy sobie, żeby było ono rozpowszechniane na innych portalach. Dlatego za zaistniałą sytuację przepraszamy.

 

POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
Subskrybuj
Powiadom o

178 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
w drodze
5 lat temu

całe życie poszukuję, staram się, próbuję – bo mój Mistrz : Jan Paweł 2 mówił : każdy ma swoje Westerplatte.
A tu głoszą : rozdawnictwo, temu się da, tamtemu za darmo. Przecież to obce mojej wierze – w Święty Kościół Katolicki – zresztą posłuchajcie :

https://www.bing.com/videos/search?q=jan+pawe%c5%82+II+kazdy+ma+swoje+westerplatte&&view=detail&mid=0442F1A4C189A6EA7BC40442F1A

wyborca
5 lat temu

Obiecanki, cacanki. Tylko skąd pieniądze na te obietnice. Rząd nie ma, tym bardziej samorząd. Żeby dać trzeba zabrać – komu i z czego. Proszę odpowiedzieć skąd pieniądze na to. Nie wszystko załatwi się projektami unijnymi. A tak poza tym przecież PiS wyprowadza nas z Unii.

elektor
odpowiada  wyborca
5 lat temu

Rząd jak nie ma to weźmie od nas. Pisowcy mają w tym dużą wprawę i niestety sa z każdym rokiem coraz w tym lepsi.
I z Unii nas nie wyprowadzą na pewno, to bardzo prounijna partia, nawet wojsko chcą zrobić wspólne, unijne.

Wyborca
odpowiada  wyborca
5 lat temu

Likwidacja zarządów spółek i bizancjum Pani Klimek. stąd będą pieniądze pan Mikołajczyk wyraźnie o tym mówi w swoim programie.

178
0
Napisz co o tym sądziszx