OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Symbole nazistowskie na “kebabie”

W nocy, na lokalu gastronomicznym serwującym kebaby, pojawiły się symbole nazistowskie. Swastyka, krzyż celtycki czy Waffen-SS. Niezgodnych z prawem pseudograffiti przybywa na kolejnych elewacjach budynków. Policja nadal nie złapała sprawcy tych wandalizmów.

+

Tym razem ofiarą padł lokal przy ul. Partyzanckiej, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Poza symboliką nazistowską pojawił się również napis “Won!”. Najpewniej autor kierował go do osób związanych z lokalem, którzy najczęściej są obcej narodowości.

Może martwić nieuchwytność sprawcy, a także niezmywanie maziajów przez zarządców budynków. Napis Ku Klux Klan na przeciwko przystanku przy ul. Głogowskiej jest wątpliwą wizytówką.

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Tomek
odpowiada  Sewer
2 lat temu

W każdej twojej wypowiedzi tylko cioty, cioty, cioty….Masz jakiś problem? Zapewne sam jesteś CIOTA!

samantha
2 lat temu

Ale graficiarz jest znany ,i sam je kebab przecież hihihijak wiekszosc Ostrowian, mniammm więcej takich knajp ,smaczny kebab .

samantha
2 lat temu

Hhahahah Lewak a nie Skinhead ,niszczy swoje miasto,rudy ryc hahahahah tchórz który nie umie się ujawnić hahaha bawi się w rysuneczki hahahahaha najpierw patriota,a po chwili naziol hahahaha .A sam kebaba nie raz jadl i był z kebabem widziany na rynku

Lenka
odpowiada  Ostrowianka
2 lat temu

Ja też wiem kto to robi ! Ale spokojnie z tego co mi wiadomo zbierają już na typa dowody i kwestia czasu jak go zamkną z tego co mi wiadomo.

:P
odpowiada  ?
2 lat temu

To nie jedz, ja nie raz jem i nic mnie nie rozsadza, calkiem dobre zarcie to jest.

Pan
odpowiada  Do Polaka
2 lat temu

A ty akurat wiesz ktory to muzlumanin, co na czole ma wypisane? to ze ktos ma ciemna karnacje nie znaczy ze jest muzlumaninem.

Pan
odpowiada  iii
2 lat temu

To nie jedz, nikt ci nie karze przeciez, Ja jem bo lubie i mi smakuje.

Kupując kebaba osiedlasz araba.
2 lat temu

Wow .No i fajnie 😉 😉

Nie przepraszam za jedwabne.
odpowiada  Nie przepraszam za jedwabne.
2 lat temu

Kolejny lewacki pies? ok hahaha nie odniosę się do tego. Zobaczymy kiedyś kto “kozaczy w internecie” tylko nie leć na policje potem ok? Albo w oczy albo w pizde sobie wsadź te mądrości swoje .

JUNGEN
odpowiada  @Jungen
2 lat temu

Ale się produkujecie, a to wszystko i tak na nic bo nawet śmieszni nie jesteście, może trochę żałośni, ale tylko trochę.

74
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x