Symbole nazistowskie na „kebabie”

W nocy, na lokalu gastronomicznym serwującym kebaby, pojawiły się symbole nazistowskie. Swastyka, krzyż celtycki czy Waffen-SS. Niezgodnych z prawem pseudograffiti przybywa na kolejnych elewacjach budynków. Policja nadal nie złapała sprawcy tych wandalizmów.

+

Tym razem ofiarą padł lokal przy ul. Partyzanckiej, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Poza symboliką nazistowską pojawił się również napis „Won!”. Najpewniej autor kierował go do osób związanych z lokalem, którzy najczęściej są obcej narodowości.

Może martwić nieuchwytność sprawcy, a także niezmywanie maziajów przez zarządców budynków. Napis Ku Klux Klan na przeciwko przystanku przy ul. Głogowskiej jest wątpliwą wizytówką.

CZYTAJ  Eleganckie warunki dla uczniów

74 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
samantha
4 lat temu

Ale graficiarz jest znany ,i sam je kebab przecież hihihijak wiekszosc Ostrowian, mniammm więcej takich knajp ,smaczny kebab .

samantha
4 lat temu

Hhahahah Lewak a nie Skinhead ,niszczy swoje miasto,rudy ryc hahahahah tchórz który nie umie się ujawnić hahaha bawi się w rysuneczki hahahahaha najpierw patriota,a po chwili naziol hahahaha .A sam kebaba nie raz jadl i był z kebabem widziany na rynku

Kupując kebaba osiedlasz araba.
4 lat temu

Wow .No i fajnie 😉 😉

Narodowiec !
4 lat temu

Extraa 🙂 coraz bardziej mi się podoba ten Ostrów 🙂 🙂

HMMM
odpowiada  Narodowiec !
4 lat temu

Kwestia gustu. Ja tam wolę jak w mieście jest czysto , domy ładne, a ludzie szczęśliwi i uśmiechnięci. No ale jak to się mówi o gustach się nie dyskutuje. Pewnie życie miałeś ciężkie, trudne dzieciństwo, to teraz cieszy cię krzywda ludzka.

Nie przepraszam za jedwabne.
4 lat temu

Lubię takie pozytywne akcje…szanuję 🙂

@nie przepraszam
odpowiada  Nie przepraszam za jedwabne.
4 lat temu

To nie przepraszaj – nieszczere by to było. A jak lubisz takie „pozytywne” akcje, to podaj namiary na swoją metę. Coś się ogarnie. Jaki chcesz wzorek? Kolor – jakieś preferencje? A nie sorry, ty zwykły tchórz jesteś, co tylko w internecie kozaczy?

Nie przepraszam za jedwabne.
odpowiada  Nie przepraszam za jedwabne.
4 lat temu

Kolejny lewacki pies? ok hahaha nie odniosę się do tego. Zobaczymy kiedyś kto „kozaczy w internecie” tylko nie leć na policje potem ok? Albo w oczy albo w pizde sobie wsadź te mądrości swoje .

Ostrowianka
4 lat temu

Nawet ja wiem, kto robi te napisy, a policja bezsilna.. Haha.. Masakra co ten Ostrów.. Jakby nie wiedzieli że u Nas wojna antify że skinami.. Znam I tą I tą stronę.. Porażka

.
odpowiada  Ostrowianka
4 lat temu

Ale ty światowa obeznana dziewucha jesteś 🙂

Lenka
odpowiada  Ostrowianka
4 lat temu

Ja też wiem kto to robi ! Ale spokojnie z tego co mi wiadomo zbierają już na typa dowody i kwestia czasu jak go zamkną z tego co mi wiadomo.

xyz
4 lat temu

jak Kuba Bogu
tak Bóg ciapatym
bez sensu? zgadza się jak wszystko co tu piszecie

Aramis
4 lat temu

Pomalują pohajlują pomaszerują,a po wszystkim pójdą na kebaba lub chinczyka. Przeciez do „semaforka” na bigos nie pójdą…

@Jungen
4 lat temu

Jungen- nawet ksywa brzmi tak jakoś … nazistowsko. Dziadunio pewnie swoich rodaków denuncjował okupantom podczas wojny. No cóż, na geny nie poradzisz półgłowku.

JUNGEN
odpowiada  @Jungen
4 lat temu

Szanuję i również serdecznie pozdrawiam, miło, że się przedstawiłeś – półgłówek.

Jungen noo ale dowaliłeś
odpowiada  @Jungen
4 lat temu

Jungen, a ja rasistów nie szanuję. I widzę, że nic inteligentnego nie masz do powiedzenia i w sumie nie dziwię się. Z tak uszkodzonym mózgiem się nie da sorry ?. Ale ćwicz – to z pewnością nie zaszkodzi???

@Jungen
odpowiada  @Jungen
4 lat temu

Hiltler Jungen i pozdrów dziadka?. A jak będziesz świętował urodziny albo imieniny Hilera w lesie to nie zapomnij ciepłych gatek włożyć, bo wieczory już zimne. Widzisz jak się o ciebie troszczę??

JUNGEN
odpowiada  @Jungen
4 lat temu

Ale się produkujecie, a to wszystko i tak na nic bo nawet śmieszni nie jesteście, może trochę żałośni, ale tylko trochę.

Tępić ciaparitto
4 lat temu

Ci wszyscy poprawni co do ciapaków wypad razem z nimi kozy dymać! Ciekawe jakby tak kosę jednemu ożenił to też byście ich bronili? Ich miejsce jest na pustyni z kozą pod rękę! To zwykła dzicz chwasty śmieci…

Do rasistowskiego bezmózga
odpowiada  Tępić ciaparitto
4 lat temu

Tak, tak a każdy Polak to złodziej i pijak, Amerykanin gruby itp. Powielaj dalej te stereotypy bezmózgi trollu, daleko nie zajdziesz. Gdzie się tacy jak ty wychowują? W dziurze zbitej dechami?

74
0
Napisz co o tym sądziszx