OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Symbole nazistowskie na “kebabie”

W nocy, na lokalu gastronomicznym serwującym kebaby, pojawiły się symbole nazistowskie. Swastyka, krzyż celtycki czy Waffen-SS. Niezgodnych z prawem pseudograffiti przybywa na kolejnych elewacjach budynków. Policja nadal nie złapała sprawcy tych wandalizmów.

+

Tym razem ofiarą padł lokal przy ul. Partyzanckiej, nieopodal Szkoły Podstawowej nr 1. Poza symboliką nazistowską pojawił się również napis “Won!”. Najpewniej autor kierował go do osób związanych z lokalem, którzy najczęściej są obcej narodowości.

Może martwić nieuchwytność sprawcy, a także niezmywanie maziajów przez zarządców budynków. Napis Ku Klux Klan na przeciwko przystanku przy ul. Głogowskiej jest wątpliwą wizytówką.

0 0 głos
Oceń temat
74 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Śledczy
2 lat temu

Sprawca będzie nieznany, bo musiałby beknąć, dla zmniejszenia kary musiałby ujawnić zleceniodawcę albo poddać się piątkowemu seryjnemu samobójcy. Piątkowemu dlatego, że niezawisły sąd mógłby się zająć sprawą dopiero w poniedziałek gdzie wszelkie ślady w organizmie denata byłyby już nie do wykrycia.

iii
2 lat temu

nigdy bym tam kebaba nie zjadla,nie wiadomo jak oni sie zalatwiaja czy w ogole myja rece, robilam z ciapatymi to wiem jacy sa

Kk
odpowiada  iii
2 lat temu

Ja nadal robię. I gwarantuję że są bardziej umyci jak Ty.

slaugther
odpowiada  iii
2 lat temu

A Ty pewnie bułke przez bibułke ,a ch…. całą buzią 🙂

Pan
odpowiada  iii
2 lat temu

To nie jedz, nikt ci nie karze przeciez, Ja jem bo lubie i mi smakuje.

Prawicowiec
2 lat temu

Komuś zależy, żeby przed wyborami zdarzały się takie ekscesy. Emisja filmu “Kler” teraz swastyki. Będą mieli redaktorzy “niezależnych” mediów o czym pisać i sugerować społeczeństwu czyja to wina.

@prawicowiec
odpowiada  Prawicowiec
2 lat temu

Teraz rasista sobie ideologię dorobił. Brawo, co jeszcze wymyślisz? Że ofiary pedofilii się same prosiły. Jak trzeba mieć nasrane we łbie, żeby takie rzeczy wypisywać. Namaluj sobie swastykę na czole. To będzie niezła prowokacja naziolu.

@@prawicowiec
odpowiada  Prawicowiec
2 lat temu

Ale żeś mu dojebał. BRAWOOOOO!

Myślący
odpowiada  Prawicowiec
2 lat temu

Takiemu nietrudno doje.ać, bo to głupsze niż małpa. O przepaszam, bo chyba małpy obraziłem?

niepoprawny
2 lat temu

Pomijam treści ale czy tak trudno znaleźć tych którzy zanieczyszczają miasto?
Nowe wiadukty, stacje energetyczne, elewacje budynków itp. pomalowane w bohomazy, poprzyklejane reklamy pożyczkodawców itp. Przecież na reklamach są podane adresy, numery telefonów, dlaczego służby miejskie się tym nie zajmą, który z kandydatów cokolwiek zrobił w tej sprawie, niech się pochwali.

robert wagińśki
2 lat temu

te “ozdoby” są grube jak magda gesler

Karina penisińka
odpowiada  robert wagińśki
2 lat temu

I Dorota Wellman.

icek 3
odpowiada  robert wagińśki
2 lat temu

Razem wzięte.

Irek
2 lat temu

Potrzeba sformować oddział do zwalczania takich męt co robią szkodę tym ludziom. Przecież te lokale są rozpoiznawalne i doceniane przez ostrowian! Ciężko pracują , dają na swój tród pracy my ich cenimy oni P R A C U J Ą a nie są na garnuszku naszyego państwa. A te menty graficiarze to zapewne jakieś gnojki z patologi społecznej nie pracuja kradną, piją itp. Ostrowianie zachęcam was do odwiedzania i konsumpcji w lokalach z tym prxepysznym kebabem a te menty trzeba zwalczać jak karaluchy !

Mariusz
2 lat temu

Akurat w tym.lokalu kebab jest najpodlejszy w calym Ostrowie…Nawet bedac mega glodnym trudno go zjesc ze smakiem…A jeszcze prowadzacy lokalco chwilasie dopytuje czy smakuje..

monit
2 lat temu

a gdzie jest monitoring za dziesiatki tys?? nie ma opcji rec??? tylko budzetowy w real gdzie dzial jakies 50%kamer w ostrowie???

Polacy rasiści każdy to powie
2 lat temu

I wylazły rasistowskie mendy i plują jadem. Jakim trzeba być gnojkiem i jakie trzeba mieć kiepskie życie, żeby takie rzeczy wypisywać. Wypełzło to to i syczy. Kefiry i inne naBiały. Dziwię się, że takie rasistowskie komentarze są tutaj publikowane. Obrzydliwe

JUNGEN
odpowiada  Polacy rasiści każdy to powie
2 lat temu

Wypad na postępowy zachód, taki nowoczesny haha

75thecrow
2 lat temu

Debil wieczorem namalował swastykę a na drugi dzień przyjdzie i kupi kebaba, jak trzeba mieć nasrane we łbie żeby być nazolem, gdzie jego ulubieńcy wysłali by go do obozu, Fuck nazi

74
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x