OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski
Zderzenie na obwodnicy Ostrowa

Zderzenie na obwodnicy Ostrowa

Na obwodnicy Ostrowa Wielkopolskiego zderzyły się dwa samochody osobowe. W tył Fiata Marea wjechała Skoda Fabia. W obu autach podróżowało 6 osób.

+

Do zdarzenia doszło o godzinie 11:00 na wysokości wiaduktu w Karskach. Kierowca Skody zaczął gwałtownie hamować, po czym uderzył w tył drugiego samochodu. Fiatem podróżowały dwie kobiety i 13 i 16-latkowie.

Uczestnicy zdarzenia wyszli bez większych obrażeń.

Masz newsa? Poinformuj nas! Prześlij zdjęcie lub wideo. Twórz portal ostrow24.tv
CZYTAJ  Antoni Macierewicz głównym gościem obchodów
14 komentarzy
Marco
7 lat temu

Tej kobiecie z Marey to powinni już dawno zabrać prawo jazdy jeździ jak szalona może któregoś dnia zatrzyma się na drzewie

14
0
Napisz co o tym sądziszx
×