Zaginął 90-letni mężczyzna. Trwa akcja poszukiwawcza

W sobotę około południa zaginął 90-letni mieszkaniec Lewkowa-Osiedle. Od sobotniego wieczora poszukuje go kilkadziesiąt osób, strażacy i policja.

+

Mężczyzna wyszedł z domu i najprawdopodobniej udał się w stronę cmentarza w Lewkowie, gdzie często odwiedzał grób zmarłej żony. Do domu nie wrócił, a rodzina powiadomiła policję.

Do akcji zaangażowano psa tropiącego i strażaków z kamerą termowizyjną. Wsparcia udzielił wikary z pobliskiej parafii. Po mszy odczytywał komunikat o zaginięciu oraz wywiesił zdjęcie zaginionego.

Rysopis:

182 cm wzrostu, szczupły, prawdopodobnie miał czarną czapkę. Ubrany był na ciemno.

CZYTAJ  Najmłodsza morsująca ma 6 lat

6 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ira
4 lat temu

Dziś już takich ludzi nie ma i nie będzie którzy tak się kochali i gotowy byli na wszystko dziś są komunikaty partnerstwo wujkowie i żenada

xxx2
4 lat temu

Zrozumcie ludzie że ten człowiek stracił kogoś kogo bardzo bardzo kochał nie umiał sobie poradzić ze śmiercia ukochanej mu osoby…nie dziwcie sie mu byl starszym człowiekiem dożyc 90 lat? to jest sztuka…Zapewne ze swoja zona był z 60 lat po ślubie….o ile nie wiecej…Dzis na świecie mało takiej szczerej miłości…. Po prostu Tęsknotą do drugiej osoby….to go zabiło… Wielki Smutek….to jest niewyobrażalny ból dla człowieka strata drugiej osoby gdzie z ta osoba przeżyło sie swoje prawie całe życie bylo sie do niej przywiązanym ,oddanym …. Dajcie juz mu świety spokój… niech mu ziemia lekka bedzie.. moze tam do góry spotkali sie ….

Smutne to.
4 lat temu

Biedny dziadek… tęsknił za żoną 🙁

Mieszkanka
4 lat temu

Przestań pisać że na rentę czekali ten starszy pan nie był ubezwłasnowolniony więc mógł chodzić gdzie chce

Dementor
4 lat temu

Rodzina powiadomiła policję..A gdzie wcześniej była rodzina,rentę dziadka pobierali,czy na listonosza czekali?!

ignac
odpowiada  Dementor
4 lat temu

dementor – dalej pedałuj na tym starym rowerze deb…..

6
0
Napisz co o tym sądziszx