Beata Klimek ponownie wystartuje na prezydenta

Udostępnij
Tweet
Beata Klimek poinformowała o zarejestrowaniu swojego komitetu wyborczego pod nazwą KWW Beaty Klimek – Przyjazne miasto i powiat. Potwierdziła chęć ponownego ubiegania się o urząd prezydenta Ostrowa Wielkopolskiego i tym samym start w najbliższych wyborach samorządowych.
+
Dziś jeszcze nie zaprezentowano programu na ewentualną kolejną kadencję. To ma nastąpić dopiero 13 września. Wstępnie można było usłyszeć, że na listach wyborczych do miasta i powiatu znajdą się ludzie, którym na sercu leży dobro miasto i/lub powiatu. Wszystkich kandydatów poznamy 22 września.
Beata Klimek zapewnia, że jej nowy program będzie dostosowany do potrzeb, ale także oczekiwań mieszkańców. Wynika on ze spotkań z rozmów przeprowadzonych przez ostatnie lata. Klimek podkreśliła, że jest kandydatem niezależnym, niezwiązanym z żadną partią polityczną. Jest samorządowcem, który pracuje i nadal chce pracować dla rozwoju miasta. Zaapelowała by kampania była merytoryczna, a nie polityczna. Wyraziła chęć wzięcia udziału w debatach z każdym z kontrkandydatów. Póki co oficjalnie wiemy o Łukaszowi Mikołajczyku z PiS i Damianie Grzeszczyku popieranym przez PO i .Nowoczesną.
POLECANE NEWSY
Udostępnij
Tweet
CZYTAJ  17-latka podłączona do respiratora po wypadku na hulajnodze (FOTO)
Subskrybuj
Powiadom o
158 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
ostrowianka
5 lat temu

Oooo…ale słów nienawiści w komentarzach aż kipi jakby sama lewica pisała . Podsumowanie pracy byłych prezydentów wypada marnie a wręcz tragicznie w porównaniu z rządami Pani Prezydent . Sam fakt ilości prac dla mieszkańców wraz z znów możliwością sprzedaży lokali z zasobów MZGM była po latach oczekiwania wielkim krokiem ku normalności . Po długich latach oczekiwania aby znów móc cieszyć się wypoczynkiem nad wodą w basenach nowoczesnych i kolorowych to kolejny sukces Pani Prezydent . Koszty utrzymania jak czynsze , oplaty za ciepło z OZC i wodę są na tym samym poziomie bez corocznych podwyżek cen jakie były za czasów jej poprzedników . Place zabaw na osiedlach gdzie wreszcie młodzież jaki matki z dziećmi mają swoje miejsce do odpoczynku to również zasługa Pani Prezydent jak i lodowisko wybudowane ku ogromnej radości nie tylko dzieci ale i ludzi starszych . Klub Seniora to również zasługa …takich wyliczanek lista jest długa i nie ma lepszego kandydata na prezydenta naszego miasta jak Pani Klimek .

Paweł
5 lat temu

Wszyscy tylko nie Klimek! Nie odpowiada na listy i olewa patriotów! Wystarczy!

Ostrowiak
5 lat temu

Byle nie ONA !! Za jej plecami kryje się Woźny i reszta….Kumpela Biedronia…nie chce takiej prezydentki

zniesmaczony
5 lat temu

czy wściekle różowa tunika i spodnie rurki to strój dla Prezydenta miasta na uroczyste składanie kwiatów w rocznice 1 września ? Pani Klimek pomyliła okoliczności i wybrała strój na zabawę w dyskotece..W tym dniu 79 lat temu ginęli ludzie i leciały bomby..Polacy ginęli w walce z wrogiem…

.......
odpowiada  zniesmaczony
5 lat temu

Lepszy pan Senator bez skarpetek………

Siusiumajtek
5 lat temu

dlaczego mimo próśb mieszkańców dotąd ubikacja TOI TOI przy boisku sportowym na ul Długosza jest tylko ATRAPĄ ? Kilka razy obiecywała Pani mieszkańcom osiedla pomóc i NIC. Sportowcy sikają w krzaki za domem najbliżej boiska. mieszkańcy maja tego dosyć !!!

Brus obiektywny
5 lat temu

Pani Klimek powinna zaprzestać sprawowania swojego stanowiska w momencie kiedy zaczęła ukrywać wynagrodzenia swojego podopiecznego Ziemowita Borowczaka. Niestety polityka prowadzona przez obecną Panią prezydent nie jest czysta i klarowna. A miasto Ostrów i całe państwo powinno byc klarowne. A do tego poglądy pani klimek pozostawiają wiele do życzenia….Chcemy być zdrowym normalnym społeczeństwem a idziemy w kierunku homoseksualistów i tolerancji na adopcje dzieci przez pary jednopłciowe…Przepraszam ale BÓG nie stworzył Adama i Adama.

Prawowierny
odpowiada  Brus obiektywny
5 lat temu

Dokładnie tak, masz 100% racji, innego nam trzeba prezydenta, o wysokim morale i klarownej orientacji, wyznającego bliskie nam Polakom wartości

Do prawowierny
odpowiada  Brus obiektywny
5 lat temu

….taki zamknięty umysł to może mieć tylko ktoś kto jest naprawdę prymitywny…. to jak Twoja corka/syn okazał/A by się kochać Inaczej to co? Do odstrzału?
Już w historii mamy przypadki gdy jedni ludzie uważali siebie za lepszych i wyższa rase…
A pan senator to jak ma taki krysztalowy charakter to niech tez odda swoje wynagrodzenie za koordynowanie projektow czy półkolonii….niech wykreśli żonę Kamile z zarządu stowarzyszenia bo na nią bierze kasę bo on nie mógł pełnić żadnych funkcji w stowarzyszeniu….
Niech pracuje za darmo skoro jest takim spolecznikiem
Niech odda forsę i odpowie publicznie na pytanie DLACZEGO SKORO MU TAK ZALEŻY NA MIEŚCIE OSTROWIE TO NIE ZAŁATWIŁ INWESTORÓW BY WSPOMÓC ROZWÓJ MIASTA I GMINY???? nawet antypis by wtedy nie mógł nic zarzucić osobie która faktycznie dba o dobro Ostrowa a nie tylko swój własny interes….

Prawowierny
odpowiada  Brus obiektywny
5 lat temu

Można mieć otwarty umysł ale nie popierać czegoś, co nazwijmy to normalne nie jest i nie mieści się w normach obyczajowch, niech sobie „kochają inaczej” ale nie nazywajmy tego małżeństwem i nie dawajmy dzieci do adopcji ! Rodzina to mama ( kobieta ), tata ( facet ) i dzieci…Jak dziecko może normalnie wzrastać w nietypowej rodzinie ????

Anda
5 lat temu

Pani Klimek , partią nie jest Ostrów jak pani twierdzi wypowiedzią i wpisem w Ziemi Kaliskiej z dn. 31.08.2018 TYLKO SLD – pozdrawiam życzę na dziś , jutro i dalsze dni prawdomówności i uczciwości wobec mieszkańców Ostrowa Wlkp

158
0
Napisz co o tym sądziszx