OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Ostrowianka została szefową młodzieżówki Platformy Obywatelskiej

Po raz pierwszy w historii przewodniczącą stowarzyszenia Młodzi Demokracji, będącym młodzieżówką partii Platforma Obywatelska, została kobieta. Została nią Milena Kowalska, radna miejska z list PO. Zdobyła 55 głosów, a drugi kandydat 19.

+

Podczas mijającego weekendu, po raz drugi w Ostrowie Wielkopolskim, odbył się zjazd delegatów Młodych Demokratów z całej Polski. Lokalni działacze tego stowarzyszenia, byli gospodarzami również dwa lata temu.

Przed dokonaniem wyboru, odbyła się dyskusja, podczas której kandydaci odpowiadali na pytania innych członków stowarzyszenia.

Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” powstało w 1994 z połączenia młodzieżowych organizacji Unii Demokratycznej – Forum Młodych UD i Kongresu Liberalno-Demokratycznego – Stowarzyszenie Młodzi Liberałowie. W 2001 roku Stowarzyszenie „Młodzi Demokraci” zerwało współpracę z Unią Wolności i podpisało umowę stowarzyszeniową z Platformą Obywatelską. Nastąpił rozłam, w wyniku którego powstało Stowarzyszenie „Młode Centrum”, które pozostało przy UW. SMD ma ok. 3000 członków w wieku 13–35 lat zrzeszonych w 16 regionach i ponad 160 kołach lokalnych.

177 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Jun
2 lat temu

Same bzdury Polityk to bizmesmen za Kase podatnika

ring
2 lat temu

Bierzecie się za łby a fakty będą takie,że dziewczyna ma duże szanse zostać posłanką PO,zamiast bufona Urbaniaka. Może na więcej kadencji – będzie miała niezłą kasę ! A WY wszyscy z wymodelowanymi sylwetkami, mędrcy w każdym temacie,możecie pocałować ją gdzieś…. a miejsca jest dużo ! Będziecie pracować w Mahle lub gdzie indziej za najniższą pensję i narzekać na upały ! Tacy właśnie nieudacznicy najwięcej szczekają !!! Nie jestem pisiorem ani platfusem,ale każdy awans młodego człowieka cenię a polityka nie jest przestępstwem i nie każdy polityk aferzystą !

Ona
2 lat temu

Czy to jest modelka X-SIZE?

Ladna
odpowiada  Ona
2 lat temu

Jestem przekonana po tej wyjatkowej urodzie.

...
2 lat temu

Do Kiki Madry wie co mowi a glupi mowi co wie..
Jak sie czyta komentarze to trza tez je rozumiec. Uwagi o urodzie i dzieciach nie byly do pani M. Nie mam w zwyczaju nikogo obrazac po jakiejkolwiek stronie sa.Ale patrzac na twoj wsciekly atak jestes albo rodzina albo glowna bohaterka.A Jacek to nie twoj blizniak panno K?Blizniaczo piszecie.

Odp kiki
odpowiada  ...
2 lat temu

Zlosliwa babo yeraz jeszcze wymyslasz ze rodzina bohaterka blizniak. Dla mnie jestes chora. Guzik cie obchodzi kto kim jest. Nie tlumacz sie co chcialas osiagnac. Swoj obraz przedstawilas wyjatkowo dosadnie. Nie pouczaj nikogo bo wzbudzasz smiech. Brakuje ci totalnie samokrytyki i wychowania. Jak jestes ciekawa kto pisze to moze ty sie przedstawisz. Nie musisz . Z komentarzy wynika ze pierwsza zazdrosnica .

qwer
2 lat temu

ale wyżarta ,widać że z platformy

Do gwera
odpowiada  qwer
2 lat temu

Ale wsciekly. Zal co co???

dietetyk
2 lat temu

Z całym szacunkiem, czy ta Pani ma w domu lustro !!!!!

Linda
odpowiada  dietetyk
2 lat temu

Mysle ze gdyby nie misla to by wiele stracila. Taka uroda to rzadkosc. Prawdziwa laleczka.Widzę ze boli cie brak urody. Zcalym szacunkiem

Do merytorycznego
2 lat temu

Do merytorycznego. Zgadza sie duzo ale Adna paria nie jest idealna. Nie wszyscy ludzie w partiach sa tacy sami. Tak jest z pania Milena. Dla niej wazne jest to co robi i niekoniecznie pochwala swoich lolegow z platformy. Ona odpowiada za siebie. Sama nic nie zdziala oprocz wyrazenia swojej opini. Dajmy jej spokoj i cieszmy sie ze sa tacy ludzie jak ona

Merytoryczny
odpowiada  Do merytorycznego
2 lat temu

Właściwie mnie przekonałeś, bo przecież sam papież Benedykt należał do Hitlerjugend, tylko tyle, że on był wtedy jeszcze dzieckiem.

1 9 10 11
177
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x