OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Dwa śmigłowce LPR interweniowały przy wypadku. Ranna 9-latka

5 osób zostało rannych, w tym 9-letnia dziewczynka w wypadku do którego doszło w sobotę na drodze krajowej nr 11. Rodzina była w podróży wakacyjnej. Do ich przetransportowania do szpitali użyto aż dwóch śmigłowców LPR.

+

Wszyscy podróżujący samochodem z powiatu ostrowskiego zostali ranni i przetransportowani do pobliskich szpitali. Do akcji ratowniczej użyto aż dwóch śmigłowców LPR. Wśród najbardziej poszkodowanych jest 9-letnia dziewczynka i starszy wiekiem mężczyzna.

Do wypadku samochodu osobowego i TIR-a na drodze krajowej nr 11 pomiędzy Okonek-Lotyn. Na wysokości miejscowości Brokęcino. Samochodem osobowym z powiatu ostrowskiego jechało 5 osób, natomiast ciężarowym jedna.

Przyczyną wypadku było najechanie na tył osobowego Peugeota, w wyniku czego ta została zepchnięta z drogi. Sprawca był trzeźwy. Samochód ciężarowy przewoził drewno.

18 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
123
2 lat temu

Nigdy nie wymuszę pierwszeństwa przejazdu na ciężarówce bo taki kierowca wiedząc, że to nie jego wina, siedząc ponad 2 metry nad ziemią nie ma nic do stracenia, a nie będzie uciekał np. na czołówkę z inną ciężarówką bo wiadomo, że każdy ratuje swoje życie.

Tomek
2 lat temu

Czy wiadomo co z 9-latką? Żyje?

PP
odpowiada  Dżon
2 lat temu

Coś mi w tym wszystkim nie pasuje, wczoraj tj.20.08.2018 ukazał się opis zdażenia od naocznego świadka, który pisał że samochód ciężarowy jechał z przeciwka i kierowca osobówki wcześniej wyprzedzał również i jego auto i dalej zjechał na lewy pas prosto pod ciężarowy, a kierowca osobówki mówił że nie wie dlaczego zjechał. Czemu dzisiaj nie ma już tego komentarza, czy był ten opis dla kogoś niewygodny i jakimś trafem zniknął???. Ten świadek naoczny prosił żeby zastanowił się każdy zanim kogoś oskarży.

Ala
2 lat temu

Czy ktos wie skad oni sa

jpg
2 lat temu

z jakiej miejscowości są CI ludzie ?

marek
odpowiada  Michał
2 lat temu

a gdzie i kiedy będzie pogrzeb?

danka
odpowiada  mariano
2 lat temu

Jestem kobietą , jeżdżę bardzo dobrze , bo jazdy uczyłam się w Niemczech . Tam nie ma kozaczenia za kierownicą . Kultura jazdy to podstawa każdego kursu !!!!! U nas tej kultury brak , niestety …. tego nie uczą na kursie , raczej 🙁
Kulturalny człowiek w życiu , potrafi się stosownie zachować na drodze . Frustrat , cwaniak , gbur zwykle pędzi agresywnie , żeby wyładować niepowodzenia ze swojego prywatnego i zawodowego życia . Musi upłynąć dużo czasu , zanim dogonimy zachodnie kraje 🙁 🙁 .

Crampers
2 lat temu

Zrobiłem busem po polskich drogach wiele tysięcy kilometrów i mogę powiedzieć tylko dwie rzeczy
Pierwsza do kierowców Tirów niektórzy z was jeżdrzą tragicznie niekiedy nawet na własnym pasie się zmieścić nie umiecie.
Druga do kierowców osobówek jeżdrzą jeszcze gorzej niż Ci pierwsi wymuszają, chamstwo na drodze urosło w Polsce do rozmiarów Titanica a jedni i drudzy mają się za królów asfaltu jazda na zderzaku magnesy na tacho no i oczywiście szanowni szeryfowie tych ostatnich powinno się kastrować.

radek
odpowiada  mariano
2 lat temu

pamietaj, uczyli na kursie, tirowi wymusisz to zegnaj sie z zyciem, ja wymusze osobowce ale tirowi nigdy, on nie zwolni bo po co,

B.
odpowiada  mariano
2 lat temu

Jedziesz z rodziną, trzymasz bezpieczną odległość od poprzedzającego auta, i zawsze jakiś CEP który jedzie za tobą i trzyma sie na zderzaku musi Cie wyprzedzić i wpier..lić sie miedzy Ciebie i auto przed Tobą. 70 % Polskich kierowców to cepy do potęgi entej. O kobietach nawet nie wspominam…

18
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x