Odkryto plantację marihuany szukając 80-letniej kobiety

Całkowicie przypadkiem odkryto nielegalną plantację konopi indyjskich (marihuany) niedaleko ośrodka Piaski-Szczygliczka w Ostrowie Wielkopolsim. Było to możliwe dzięki zdjęciom z drona wykonywanym w czasie akcji poszukiwania 80-letniej ostrowianki.

+

Niedawno poszukiwano zaginionej 80-letniej ostrowianki. Szczęśliwie udało się ją odnaleźć niedaleko domu przy ul. Nowa Krępa. Jednak poszukiwania trwały około 48 godzin, od momentu wyjścia kobiety z domu. W tym czasie poszukiwano jej przeczesując łąki, lasy i okoliczne drogi.

Z pomocą po raz kolejny przyszedł dron, dzięki któremu widać dużo więcej i w krótszym czasie. Jego operator przeczesując łąki przy Piaskach-Szczygliczka spostrzegł nietypowo zagospodarowany teren. Wśród innych roślin było wydreptane pole, a w nim doniczki. Po zbliżeniu się do nich, okazało się, że ktoś hoduje rośliny, z wyglądu przypominające znane rośliny, z których powstają narkotyki – marihuana „trawka”.

Teren po ulewnych deszczach był trudno dostępny. Z poziomu ziemi nic nie wskazywało na znajdowanie się nielegalnej plantacji. Właściciel krzaczków może mówić o wielkim pechu, ponieważ poinformowana o odkryciu policja, zabezpieczyła zakazane prawem rośliny. Doliczono się ponad 50 krzewów konopi indyjskich. Ich szacunkowa wartość to około 20 tysięcy złotych. Te narkotyki na rynek ostrowski nie trafią. Zostały przesłane do laboratorium Komendy Wojewódzkiej Policji w Poznaniu.

Orientujecie się do kogo mogła należeć uprawa? 😉

CZYTAJ  Sala na stanicy z nowym blaskiem

26 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
XYZ
4 lat temu

tyle przegrac.. 🙁

Ja
4 lat temu

Odpowiedź prosta do tego kogo jest pole

andre
4 lat temu

pewnie marzysz o pracy w milicji,na Odolanowskiej potrzebuja takich jak ty…

Andreas
4 lat temu

Dobrze że łapią tych debili, oby prawo się zmieniło na znacznie surowsze 🙂

jarek
4 lat temu

zawsze tam , czesto widzialem, takie audi, chyba A3, myslalem ze na sexik jada, a moze

Jadwiga Skrzynecka-Doniczkowska
4 lat temu

Kazek tępy to Ty jesteś… świnie Ty po oprzątał?

Jadwiga Skrzynecka-Doniczkowska
4 lat temu

Matko… Kazek jakie piękne pomidory!

Kazek
4 lat temu

I zobaczcie bezmyślnosc tych tepakow… Zamiast zamontować kamerkę i obserwować plantacje i złapać gościa to się podjarali i od razu to zamknęli dramat

ano
4 lat temu

to nie jest narkotyk,tylko celowo go tak nazywają,bo ktoś kiedyś to hodował(państwo które brylowało) i celowo nazwano to jak nazwano,aby wyeliminować konkurencję:) Gorszym „narkotykiem” jest alkohol po którym ludzie się zabijają.Nigdy nie było słychać aby ktoś zabił kogoś po marysi…

w
4 lat temu

To nikt daleki nie jest, jeśli chodzi o hodowcę. Szukajcie niedaleko Piasków: Wenecja, Regatowa i inne okoliczne ulice.

adre
odpowiada  w
4 lat temu

to nikt daleki nie jest,,,,,,a numer domu znasz PAJACU

w
odpowiada  w
4 lat temu

Nr domu to podam policji.

26
0
Napisz co o tym sądziszx