OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Auto zmiotło rowerzystów – aktualizacja

O godzinie 18:30 doszło do makabrycznego wypadku. Rowerzyści jechali drogą Garki – Bogdaj. Na prostym odcinku drogi z impetem uderzył w nich Fiat Panda, kierowany przez młodego kierowcę. 

+

Bezpośrednio po zderzeniu jeden z rowerzystów (mieszkaniec Wysocka) był skutecznie reanimowany przez weterynarza z Garek. W stanie ciężkim zabrała go karetka (stacjonująca w Odolanowie) do ostrowskiego szpitala. Drugi rowerzysta (ostrowianin) doznał urazu barku. Został zabrany z miejsca wypadku przez śmigłowiec LPR. Jego pilot pierwotnie ominął miejsce zdarzenia i poleciał do kolejnej wsi.

Kierowca Fiata Pandy oraz rowerzysta z Ostrowa byli trzeźwi.

Aktualizacja:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 41-letni mieszkaniec Wysocka doznał pęknięcia czaszki. Obecnie ma duży obrzęk mózgu, ale krwotok zatrzymał się. Przebywa na oddziale intensywnej terapii.

140 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba
1 rok temu

Czy prawdą jest, że znany powszechnie w swojej okolicy (Odolanów, Świeca, Garki, itp) pan P.W. w niespełna rok po zdarzeniu jeździ samochodem jako kierowca ? Ktoś go widział za kierownicą?

Odol
odpowiada  Kolega
2 lat temu

Ja się pytam czemu to nie jest nagłośnione ?
Wiadomo że nic się nie zmieni w jego typie jazdy. Prędkość ta sama pewnie i czekać aż dojdzie do następnej tragedii. DOŻYWOTNI ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW! Nawet rowerem..

Kolega
2 lat temu

Ja mam tylko pytanie dlaczego ten kretyn jeszcze jest na wolności, a nie za kratami? Ten idiota nadal jeździ samochodem … Rodzice czy wujek zapłacili za to by nie siedział? To jest kurwa sprawiedliwość?
Prawo jazdy odebrać dożywotnio temu idiocie …
Chyba sprawę trzeba nagłośnić od nowa …

.....
2 lat temu

Ty, narzeczona … to że był w pracy ma co usprawiedliwić że zabił człowieka? Bo co bo był zmęczony i zapier….. Nie masz pojęcia jaka tragedie przeżywa jego rodzina nie jesteś w stanie wyobrazić sobie nawet jak straszny czuja ból- stracili męża,ojca,syna,brata,zięcia człowieka z pasją kochającego i dobrego dla wszystkich nic cenniejszego nie można zabrać. Obyś nigdy nie musiała doświadczyć takiej straty i oby nikt to tobie wtedy nie powiedział “on był w pracy” bo szlak Cię trafi na miejscu. Ja był się zastanowiła czy chce żyć z kimś kto zabił człowieka…

zibi
odpowiada  Zdzisław
2 lat temu

zdzisław, ty od krowy oderwany pierwotniaku

zibi
odpowiada  Goń blachosmrody Goń
2 lat temu

popieram w stu procentach, jeżdżę na kolarce i mijam ccodziennie kilku idiotów, myslą, jedziesz na rowerze mozesz mniej, nie pomyslą, żeby zwolnić poczekać, koszty mniejsze stresu mniej, a i wszyscy moga być szczęśliwsi,

Magdalena
odpowiada  Ania
2 lat temu

Grzecznie ujéte “sprawca” .wypadku .
Szymon zmarl dzisiaj i dzisiaj powinien ten .,… juz siedziec za kratkami , zabral Rodzinie ojca i méza a tego nie mozna wybaczyc . NIGDY…..

Ania
2 lat temu

Obyś miał wyrzuty sumienia do końca swych dni SPRAWCO wypadku i został należycie ukarany bo Szymon zmarł dziś !!!

kRYSTIAN
odpowiada  Jan
2 lat temu

wSZYSCY, KTÓRY TWIERDZA, E JAZDA OBOK SIEBIE JEST NIEZGODNA Z PRZEPISAMI POWINNI MIEĆ ZABRANE PRAWO JAZDY

M
2 lat temu

Dlaczego my Polacy zawsze musimy wylewać wobec siebie tyle hejtu. Wszystkich nas spotykają w życiu różne sytuacje a co nas czeka nikt nie wie. Dwaj sportowcy wybrali się na trening. Jechali w sposób przepisowy drogą którą uważali i jest uważana za najlepszą do tego typu wycieczek. Częstotliwość pojawiających się aut gwarantuje bezproblemowe przemieszczanie się zarówno dla kierowców aut jak i dla kolarzy. Ta oto częstotliwość może mieć skutki w finale tego wypadku. Kolarze mogli jeździć drogami po mieście, bardziej ruchliwymi a i pomoc wtedy przyszła by znacznie szybciej … ale teraz to tylko gdybanie. Czujność wszystkich została uśpiona, ale cierpi teraz tylko ten który nie powinien cierpieć.

140
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x