Auto zmiotło rowerzystów – aktualizacja

Udostępnij
Tweet

O godzinie 18:30 doszło do makabrycznego wypadku. Rowerzyści jechali drogą Garki – Bogdaj. Na prostym odcinku drogi z impetem uderzył w nich Fiat Panda, kierowany przez młodego kierowcę. 

+

Bezpośrednio po zderzeniu jeden z rowerzystów (mieszkaniec Wysocka) był skutecznie reanimowany przez weterynarza z Garek. W stanie ciężkim zabrała go karetka (stacjonująca w Odolanowie) do ostrowskiego szpitala. Drugi rowerzysta (ostrowianin) doznał urazu barku. Został zabrany z miejsca wypadku przez śmigłowiec LPR. Jego pilot pierwotnie ominął miejsce zdarzenia i poleciał do kolejnej wsi.

Kierowca Fiata Pandy oraz rowerzysta z Ostrowa byli trzeźwi.

Aktualizacja:

Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że 41-letni mieszkaniec Wysocka doznał pęknięcia czaszki. Obecnie ma duży obrzęk mózgu, ale krwotok zatrzymał się. Przebywa na oddziale intensywnej terapii.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  Jeden ze zmarłych policjantów pochodził z sąsiedniego powiatu
Subskrybuj
Powiadom o

140 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Kuba
4 lat temu

Czy prawdą jest, że znany powszechnie w swojej okolicy (Odolanów, Świeca, Garki, itp) pan P.W. w niespełna rok po zdarzeniu jeździ samochodem jako kierowca ? Ktoś go widział za kierownicą?

Kolega
4 lat temu

Ja mam tylko pytanie dlaczego ten kretyn jeszcze jest na wolności, a nie za kratami? Ten idiota nadal jeździ samochodem … Rodzice czy wujek zapłacili za to by nie siedział? To jest kurwa sprawiedliwość?
Prawo jazdy odebrać dożywotnio temu idiocie …
Chyba sprawę trzeba nagłośnić od nowa …

Odol
odpowiada  Kolega
4 lat temu

Ja się pytam czemu to nie jest nagłośnione ?
Wiadomo że nic się nie zmieni w jego typie jazdy. Prędkość ta sama pewnie i czekać aż dojdzie do następnej tragedii. DOŻYWOTNI ZAKAZ PROWADZENIA POJAZDÓW! Nawet rowerem..

.....
5 lat temu

Ty, narzeczona … to że był w pracy ma co usprawiedliwić że zabił człowieka? Bo co bo był zmęczony i zapier….. Nie masz pojęcia jaka tragedie przeżywa jego rodzina nie jesteś w stanie wyobrazić sobie nawet jak straszny czuja ból- stracili męża,ojca,syna,brata,zięcia człowieka z pasją kochającego i dobrego dla wszystkich nic cenniejszego nie można zabrać. Obyś nigdy nie musiała doświadczyć takiej straty i oby nikt to tobie wtedy nie powiedział „on był w pracy” bo szlak Cię trafi na miejscu. Ja był się zastanowiła czy chce żyć z kimś kto zabił człowieka…

Ania
5 lat temu

Obyś miał wyrzuty sumienia do końca swych dni SPRAWCO wypadku i został należycie ukarany bo Szymon zmarł dziś !!!

Magdalena
odpowiada  Ania
5 lat temu

Grzecznie ujéte „sprawca” .wypadku .
Szymon zmarl dzisiaj i dzisiaj powinien ten .,… juz siedziec za kratkami , zabral Rodzinie ojca i méza a tego nie mozna wybaczyc . NIGDY…..

M
5 lat temu

Dlaczego my Polacy zawsze musimy wylewać wobec siebie tyle hejtu. Wszystkich nas spotykają w życiu różne sytuacje a co nas czeka nikt nie wie. Dwaj sportowcy wybrali się na trening. Jechali w sposób przepisowy drogą którą uważali i jest uważana za najlepszą do tego typu wycieczek. Częstotliwość pojawiających się aut gwarantuje bezproblemowe przemieszczanie się zarówno dla kierowców aut jak i dla kolarzy. Ta oto częstotliwość może mieć skutki w finale tego wypadku. Kolarze mogli jeździć drogami po mieście, bardziej ruchliwymi a i pomoc wtedy przyszła by znacznie szybciej … ale teraz to tylko gdybanie. Czujność wszystkich została uśpiona, ale cierpi teraz tylko ten który nie powinien cierpieć.

140
0
Napisz co o tym sądziszx