Tragedia w restauracji po dopalaczach?

Środowy wieczór tragicznie zakończył się dla 24-letniego mężczyzny związanego z jedną z restauracji w Ostrowie Wlkp. Jego ciało odnaleziono w jednym z pomieszczeń lokalu gastronomicznego. Później zabrano na przesłuchanie na policję dwie nieletnie dziewczyny, dorabiające w wakacje w tej restauracji. Niedługo po tym, obie trafiły do szpitala, z czego jedna w stanie zagrożenia życia. Sprawa może mieć związek z zażyciem dopalaczy.

+

Ciało 24-letniego mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. Wstępnie u zmarłego mężczyzny sugerowano nagłe zatrzymanie krążenia. Policja prowadzi intensywne czynności mające wyjaśnić okoliczności obu zdarzeń.

Przy tej okazji apelujemy do młodzieży, by nie próbowała nieznanych substancji. To nie pierwszy przypadek w Polsce, gdzie dochodzi do zatrzymania akcji serca, która bez natychmiastowej pomocy może zakończyć się śmiercią. Chyba nie warto dla chwili „odjazdu”, „fazy”, zaryzykować to co mamy w życiu najcenniejsze.

POLECANE NEWSY
CZYTAJ  18-latka reanimowana przed domem (aktualizacja)
Subskrybuj
Powiadom o

125 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
.
5 lat temu

Po to właśnie powinny zostać zalegalizowane „zwykłe” narkotyki. Choć są nielegalne to i tak dostęp do nich jest bardzo łatwy. W przypadku legalizacji użytkownik dostanie czysty towar bez różnych dodatków, przez to nie sięgnie po domestosa niewiadomego pochodzenia, a w przypadku przedawkowania łatwiej będzie go uratować.

kefir
odpowiada  .
5 lat temu

Wiele razy o tym tu pisałem. Masz oczywiście rację, a to o czym piszesz to jeden z wielu argumentów. Zwolennikami nielegalności narkotyków są przede wszystkim gangsterzy i policja. Bo to oni ciągną główne profity. No i politycy, bo zdobywają łatwe głosy ciemnoty za „walkę” z narkotykami.

Zuba
5 lat temu

Dopalacze powinni rozdawać za darmo wszyscy debile by pozdychały !

.
odpowiada  Zuba
5 lat temu

Książki do ćwiczenia gramatyki też powinny być rozdawane za darmo

Brzęczyszczykiewicz
odpowiada  Zuba
5 lat temu

Polska język, trudna język.. Nawet dla rodaków.

Dziw
odpowiada  Zuba
5 lat temu

W tym Ty debilu, który nie umie pisać po polsku.

Koleżanka z liceum
5 lat temu

Szczere kondolencje dla Ciebie Milena, Twojej siostry i rodziców… ogromnie wam współczuje takiej straty. Trzymajcie się!

Milena Bochen
odpowiada  Koleżanka z liceum
5 lat temu

Dziękuję bardzo za wsparcie w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny okresie. Ból jeszcze długo nie minie, ale każde pozytywne słowo daje siłę.

M
5 lat temu

Nie latajcie, znałem go bardzo długo i zapewniam, że jeśli faktycznie umarł po dopalaczach to był jego pierwszy i niestety ostatni raz. Nie był typem takiego człowieka, który dla jaj dosypał by coś do jedzenia gości ludzie nie róbcie z niego potwora. Powstrzymajcie się od żałosnych komentarzy i zajmijcie się swoim idealnym życiem. Jeśli go nie znałeś nie oczerniaj.

Monti
odpowiada  M
5 lat temu

Też go znałam i jestem tego samego zdania co Ty. Szkoda go, był w porządku. I masz racje : tutaj są wszyscy co oceniają człowieka a tak na prawde ani go nie znają, ani pewnie nawet nie wiedzą o kogo chodzi , bo go na oczy nie widzieli. A opinie wystawiają jakby go znali conajmniej 10 lat :/ on był ćpunem ?? Chyba oni , ze im sie tak mózgi zlansowały.

milenab.
5 lat temu

historia lubi się powtarzać

zorro
odpowiada  milenab.
5 lat temu

A co masz na myśli?

wiesiu
odpowiada  milenab.
5 lat temu

ćpuń byl ćpunem i będzie ćpunem i koniec

mkj
odpowiada  milenab.
5 lat temu

ci co są z R…….y wiedzą o co chodzi

Ralf
5 lat temu

A jaka nazwa tej restauracji,w którym miejscu w Rynku,po której stronie,północ,południe …? Jadłem kilka razy na Rynku,teraz trzeba ujawnić ten lokal ! Prawnie nie zabronione.

Anonim
odpowiada  Ralf
5 lat temu

Ta koło której dzisiaj chodzi Polsat i TVN i wisi kartka zamknięte do odwołania

mjk
odpowiada  Ralf
5 lat temu

dawny Paris

Ralf
odpowiada  Ralf
5 lat temu

Dziękuję,byłem tam kilka razy…..?

Rysiu
5 lat temu

Jego wuja ma zakład pogrzebowy ?

magdA
odpowiada  Rysiu
5 lat temu

TAK

Iks
5 lat temu

Jesli to byl wlasciciel restauracji to natychmiast po potwierdzeniu ze na terenie lokalu byly dopalacze taka restauracja powinna byc bezwzglednie zamykana przez sanepid lub inne wlasciwe organa. Jesli mial wspolnika to taki tez powinien miec zakaz prowadzenia tego typu dzialalnosci.

Anonim
odpowiada  Iks
5 lat temu

Już wisi zamknięte do odwołania

?
5 lat temu

Dobrze mu tak!
Po co brał to gówno!
Każdy co bierze te gówna i inne narkotyki powinien tak kończyć?
Nie żal mi tego Debila i tych głupich pip.
Biorą dopalacze i ćpaja to niech zdychają!
Bezmózgi!!!

ka
5 lat temu

Czy to Kami B…en ???

Edward Słonina
odpowiada  ka
5 lat temu

Tak….

125
0
Napisz co o tym sądziszx