OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Tragedia w restauracji po dopalaczach?

Środowy wieczór tragicznie zakończył się dla 24-letniego mężczyzny związanego z jedną z restauracji w Ostrowie Wlkp. Jego ciało odnaleziono w jednym z pomieszczeń lokalu gastronomicznego. Później zabrano na przesłuchanie na policję dwie nieletnie dziewczyny, dorabiające w wakacje w tej restauracji. Niedługo po tym, obie trafiły do szpitala, z czego jedna w stanie zagrożenia życia. Sprawa może mieć związek z zażyciem dopalaczy.

+

Ciało 24-letniego mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. Wstępnie u zmarłego mężczyzny sugerowano nagłe zatrzymanie krążenia. Policja prowadzi intensywne czynności mające wyjaśnić okoliczności obu zdarzeń.

Przy tej okazji apelujemy do młodzieży, by nie próbowała nieznanych substancji. To nie pierwszy przypadek w Polsce, gdzie dochodzi do zatrzymania akcji serca, która bez natychmiastowej pomocy może zakończyć się śmiercią. Chyba nie warto dla chwili “odjazdu”, “fazy”, zaryzykować to co mamy w życiu najcenniejsze.

131 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Siala
2 lat temu

Wiadomo co to za dziewczyny?

Milena Bochen
odpowiada  Koleżanka z liceum
2 lat temu

Dziękuję bardzo za wsparcie w tym trudnym dla mnie i mojej rodziny okresie. Ból jeszcze długo nie minie, ale każde pozytywne słowo daje siłę.

999999
2 lat temu

Nie rozumiem ludzi komentujących tą sytulacje.
Jak można o kimś tak pisać.
Trochę serca.Bardzo współczuję całej rodzinie.
Ogromny szok stracić swoje dziecko.
Ludzie oceniający innych niech się zastanowię nad swoim życiem i zajmą nim.Nigdy nie wiadomo co kogo w życiu spotka.

Xxx
odpowiada  ...
2 lat temu

Prawda. Był pracowitym, młodym chłopakiem. Prowadził restauracje i pomagał rodzicom w innej pracy. Znalazł jeszcze czas dla znajomych. Zawsze uśmiechnięty, pozytywny człowiek, z którym nigdy nie było nudno. Przyjął niepełnoletnie dziewczyny żeby sobie zarobiły i przez swoje za duże zaufanie do ludzi stracił życie i zostawił zrozpaczoną rodzinę i przyjaciół. Na zawsze w pamięci. Ani w 1% nie miał w sobie nic z ,ćpuna’ jak co niektórzy go oczerniają

Mmm
odpowiada  ...
2 lat temu

Bardzo mądre słowa

jpdl
odpowiada  jarek
2 lat temu

jest przecież napisane jak byk że 24
czytaj ze zrozumieniem

made1997
2 lat temu

a czy wiecie że prawowitym włacicielem była mama Kamila

rynek
odpowiada  ...
2 lat temu

te wszystkie biznesmenki to przekretasy, czlowieku bronisz go bo pewnie machloje robisz jak on, on byl uczciwy, ha ha, to by nie mial takiej restauracjii,

...
2 lat temu

Kamil byl dobrym człowiekiem, nie byl żadnym cpunem! I nigdy nic nikomu nie dosypał niczego do jedzenia, jak się czyta te farmaznoy to szlak trafia, jak mozna oczerniac człowieka którego nawet sie nie znało?! Żaden cpun i człowiek zdemoralizowany nie otworzył by własnego interesu! Pracował od rana do wieczora! Robil wszystko zeby ta restauracja miala rece i nogi! To te dziewuchy przyszły na okres wakacyjny i doprowadziły do tego! Popełnił błąd biorąc to, i każdy popełnia je! zapłacił za to życiem, dajcie rodzinie spokój i dajcie przed wszystkim jemu spoczywać w pokoju.

Ed
odpowiada  3333
2 lat temu

No wzruszające. Naprwde. Wczoraj kolejny w Ostrowie po dopalaczach. Co za debile. Nie żal mi nikogo. Wolny wybór i selekcja naturalna debili.

131
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x