Tragedia w restauracji po dopalaczach?

Środowy wieczór tragicznie zakończył się dla 24-letniego mężczyzny związanego z jedną z restauracji w Ostrowie Wlkp. Jego ciało odnaleziono w jednym z pomieszczeń lokalu gastronomicznego. Później zabrano na przesłuchanie na policję dwie nieletnie dziewczyny, dorabiające w wakacje w tej restauracji. Niedługo po tym, obie trafiły do szpitala, z czego jedna w stanie zagrożenia życia. Sprawa może mieć związek z zażyciem dopalaczy.

+

Ciało 24-letniego mężczyzny zabezpieczono do sekcji zwłok. Wstępnie u zmarłego mężczyzny sugerowano nagłe zatrzymanie krążenia. Policja prowadzi intensywne czynności mające wyjaśnić okoliczności obu zdarzeń.

Przy tej okazji apelujemy do młodzieży, by nie próbowała nieznanych substancji. To nie pierwszy przypadek w Polsce, gdzie dochodzi do zatrzymania akcji serca, która bez natychmiastowej pomocy może zakończyć się śmiercią. Chyba nie warto dla chwili „odjazdu”, „fazy”, zaryzykować to co mamy w życiu najcenniejsze.

CZYTAJ  Dlaczego stoją pod punktami Energi?

125 komentarzy
Najnowsze
Najstarsze Najczęściej głosowano
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
Siala
4 lat temu

Wiadomo co to za dziewczyny?

999999
4 lat temu

Nie rozumiem ludzi komentujących tą sytulacje.
Jak można o kimś tak pisać.
Trochę serca.Bardzo współczuję całej rodzinie.
Ogromny szok stracić swoje dziecko.
Ludzie oceniający innych niech się zastanowię nad swoim życiem i zajmą nim.Nigdy nie wiadomo co kogo w życiu spotka.

made1997
4 lat temu

a czy wiecie że prawowitym włacicielem była mama Kamila

...
4 lat temu

Kamil byl dobrym człowiekiem, nie byl żadnym cpunem! I nigdy nic nikomu nie dosypał niczego do jedzenia, jak się czyta te farmaznoy to szlak trafia, jak mozna oczerniac człowieka którego nawet sie nie znało?! Żaden cpun i człowiek zdemoralizowany nie otworzył by własnego interesu! Pracował od rana do wieczora! Robil wszystko zeby ta restauracja miala rece i nogi! To te dziewuchy przyszły na okres wakacyjny i doprowadziły do tego! Popełnił błąd biorąc to, i każdy popełnia je! zapłacił za to życiem, dajcie rodzinie spokój i dajcie przed wszystkim jemu spoczywać w pokoju.

rynek
odpowiada  ...
4 lat temu

te wszystkie biznesmenki to przekretasy, czlowieku bronisz go bo pewnie machloje robisz jak on, on byl uczciwy, ha ha, to by nie mial takiej restauracjii,

Mmm
odpowiada  ...
4 lat temu

Bardzo mądre słowa

Xxx
odpowiada  ...
4 lat temu

Prawda. Był pracowitym, młodym chłopakiem. Prowadził restauracje i pomagał rodzicom w innej pracy. Znalazł jeszcze czas dla znajomych. Zawsze uśmiechnięty, pozytywny człowiek, z którym nigdy nie było nudno. Przyjął niepełnoletnie dziewczyny żeby sobie zarobiły i przez swoje za duże zaufanie do ludzi stracił życie i zostawił zrozpaczoną rodzinę i przyjaciół. Na zawsze w pamięci. Ani w 1% nie miał w sobie nic z ,ćpuna’ jak co niektórzy go oczerniają

3333
4 lat temu

Serce pęka.
Tak bardzo żal rodziny.

Ed
odpowiada  3333
4 lat temu

No wzruszające. Naprwde. Wczoraj kolejny w Ostrowie po dopalaczach. Co za debile. Nie żal mi nikogo. Wolny wybór i selekcja naturalna debili.

jarek
4 lat temu

ile mial lat ten chlopak,

jpdl
odpowiada  jarek
4 lat temu

jest przecież napisane jak byk że 24
czytaj ze zrozumieniem

audi
4 lat temu

kapuste pewnie robil na ciemnym ludzioe, bo to rynek, nowobogaccy kupowali drogie piwo, a tera go nima, i j hu, w bomki, bombarnini, hi hi hi,

Dzony
4 lat temu

Pogrzeb jakaś masakra tłum ludzi.. Widać, że był lubiany. Rodzina i znajomi.. straszny widok.. Szok i brak słów.. niech mu ziemia lekką będzie.. zawsze uśmiechnięty miły człowiek..

Ja
4 lat temu

Kamil byl bardzo dobrym czlowiekiem.
Pomagal charytatywnie.Zawsze mozna bylo na niego liczyc.Pracowal od rana do wieczora..gotowal,sprzatal..
Jedynie winne sa dziewuchy,ktore przyszly dorobic na lato.sama patologia.On byl dobrym i cieplym czlowiekiem..ulegl glupim namowom i stalo sie.

simi
4 lat temu

zero pojęcia o gastronimi kolo mial

125
0
Napisz co o tym sądziszx