OSTROW24.tv - Ostrów Wielkopolski

Młoda kobieta poszła na czołówkę. Zajęta była telefonem

Młoda kobieta jechała drogą wojewódzką (Kalisz-Grabów nad Prosną). Nagle zjechała na przeciwny pas ruchu i doprowadziła do czołowego zderzenia z samochodem ciężarowym. Wypadek miał miejsce w miejscowości Leziona w gm. Nowe Skalmierzyce. Na miejsce wysłano straż pożarną oraz karetkę. Kierującą zabrano do szpitala. Nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że kobieta w chwili wypadku korzystała z telefonu komórkowego.

+

31 komentarzy
Inline Feedbacks
Zobacz wszystkie komentarze
tirowiec
2 lat temu

te mlode siksy albo komorka, albo jada jak pi,,, jade ostatnio na zaladunek, a ta jedzie 50 przez przygodzice, co za kaliki, ale ja zje na radiu szmate

jazzi
2 lat temu

kobieta ma zawsze pierszeństwo. haha.

kat. A..B.C.D.E
2 lat temu

Prowadząc pojazd na wszelkiego rodzaju drogach(tzw:publicznych, niepublicznych, osiedlowych, wewnętrznych, utwardzonych i gruntowych) w ruchu lądowym, należy zachować szczególną ostrożność i pełną koncentrację, stosując zasadę ograniczonego zaufania wobec innych uczestników ruchu drogowego, trzymając obydwie ręce na kierownicy( w pozycji za piętnaście trzecia) i odrywając tylko rękę prawą w momencie zmiany biegów w przypadku prowadzenia pojazdu wyposażonego w manualną skrzynie biegów lub celu operowania osprzętem i przełącznikami w wyposażeniu danego pojazdu. WIĘC JEŚLI MASZ POTRZEBĘ POGRZEBAĆ W TELEFONIE LUB W DOLNEJ CZĘŚCI CIAŁA PONIŻEJ PLECÓW- STAJESZ SIĘ POTENCJALNYM ZAGROŻENIEM DLA INNYCH UCZESTNIKÓW RUCHU DROGOWEGO Z MOŻLIWOŚCIĄ DOPROWADZENIA DO ZDARZENIA LUB SYTUACJI ZAGRAŻAJĄCEJ ZDROWIU I ŻYCIA WŁASNEGO ORAZ INNYCH. Dokładnie jak to miało miejsce w zdarzeniu opisanym w artykule. Wyciągajmy wnioski z takich sytuacji i szanujmy, zdrowie i życie własne oraz innych uczestników prowadzących pojazdy mechaniczne, niemechaniczne oraz pieszych…. ŻYCIE MAMY TYLKO JEDNO…

driver - ten prawdziwy driver
odpowiada  kat. A..B.C.D.E
2 lat temu

Zapomniałeś o najważniejszym, bez czego wszelkie starania warte są coli z akwenu Piaski. Zachować należy absolutną trzeźwość!
Chcemy trzeźwych sprawców.

TZ Iskra
2 lat temu

Taka jak ona to potencjalny morderca na drodze.nie zaluje piz…y ze wjechala pod auto

Skorumpowany ostrowski sedzia
2 lat temu

Wyrok brzmi .zabieram telefon na 5 lat.amen

kk
2 lat temu

jak zwrocisz uwage to zdziwione o co idiocie chodzi

Uve
2 lat temu

Nic się nie stało, jest ok! Nie hejtować. Każdy trochę czasami grzebie w telefonie jak jedzie w swoim lśniącym rydwanie. Wszyscy żyją. Ból dupy zostawcie dla siebie obywatele dużego miasta Ostrowa ☺☺☺☺☺☺ dupa Was boli mieszczanie a robicie to samo na codzień. Uve prawdę wam powie ?

mariano
odpowiada  Uve
2 lat temu

Janusz ty słuchaj co mądrzy ludzie maja do powiedzenia a nie objawiają swoich złotych myśli bo jak ci Grażynka jak ty to ujmujesz troszkę grzebiący w telefonie zjedzie na twój pas ruchu o zrobi z ciebie kalekę gwarantuje ci ze więcej takich głupot nie napiszesz ???

Gzyms
odpowiada  Uve
2 lat temu

Mariano vel pioter, pewnie autem jechałeś jak to pisałeś, cinki jesteś, pewnie z Łostrowa, weź lepiej Andżelikę i Brajana na spacer. Usiądź na ławce i przemyśl dziecko czy aby na pewno jadąc swoim miejskimi łostrowskim paserati nie grzebałeś nigdy w swoimi łajfonie buraczku.

Ja
2 lat temu

Bo powinno być w telefonie program ze jak się porusza powyżej 30km/h to nic w nim nie zrobisz ewentualnie odebranie rozmowe przez zestaw głośno mówiący , i problem z głowy Co ?

And
odpowiada  Ja
2 lat temu

A jak pociągiem albo autobusem jedziesz, albo dajmy na to prowadzisz firmę i jeździsz z kierowcą, to co?

Ben
odpowiada  Ja
2 lat temu

Bo powinno sie mieć rozum, a nie papkę mózgopodobną. Bo ona musiała juz teraz, teraz już! Widzisz, za głupotę ofiaro sie płaci.

And
odpowiada  Ja
2 lat temu

Ben 100% racji

Zdzisio
2 lat temu

Pewnie jechala na rande wu i dzwonila,ze sie spoznij a tu dzwon

namiętny Zbychu
odpowiada  Zdzisio
2 lat temu

Mogło być że na hebel umówiona, kto wie…

JUNGEN
odpowiada  Zdzisio
2 lat temu

Dokładnie, koń już czekał, a tu taki zonk.

mariano
2 lat temu

Dla takich “durni “nie powinno być miejsca na drogach jak widzę tych Januszy i te Grażynki z telefonem przy uchu to mi się nóż w kieszeni otwiera …czy oni nie wiedzą że zestaw głośnomówiący kosztuje grosze i nie trzeba go wcale montować na stałe w aucie pewnie nie jak to Janusze i Grażynki !!!

Tentego
odpowiada  mariano
2 lat temu

A kto mówi o rozmawianiu? Jakby ludzie tylko rozmawiali to jeszcze pół biedy. Przecież w trakcie jazdy trza napisać smsa, sprawdzić fejsa czy innego Whatsapp’a.. =/

31
0
Napisz co o tym sądziszx
()
x